Bitkisel Kürleri Deneyelim

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve elisra tarafından 29 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

29 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : elisra
  1. elisra

elisra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aşılma denemesinden sonra hamile kalamayanlar ....bitkisel yollardan kürleri deneyelim mi birlikte...destek olalım birbirimize...Bilgilerinizi paylaşalım.

2. 29 Temmuz 2009
  3. gulcangulcan

gulcangulcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Selam
    bende pco var.bu ay ılk defa soĞan kÜrÜ denıyorum.eŞımdede harketsılık Çıktı onada macunlar fılan aldık.bakalım hayırlısı.ınŞallah fayda eder.

4. 29 Temmuz 2009
  5. gulcangulcan

gulcangulcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aşılama yaptımadım ama 6 ay klomen kullandım.yumurtalar büyüdü ama tutmadı.meğer bende pco eşimdede hareketsizlik varmış.

6. 29 Temmuz 2009
  7. elisra

elisra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    19 aylık evliyim.bu sürede 5 defa aşılama yaptırdım.tutmadı.Sonraki ay kendiliğinden hamile kaldım fakat kimyasal gebelik olmuş...Olmadı o yüzden bitkisel kürleri denemeye başlıcam.elma yağı kullanan varsa bana anlatabilir mi...polen ve bal karışımınada başlıyorum.inşallah hepimizin bebişi olur..inşallah....

8. 30 Temmuz 2009
  9. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    selam kızlar,benim 3 yaşında kızım var,kızıma tedaviyle hamile kalmıştım..şimdi 2.bebeği istiyoruz ama yine olmadı..tedaviye gittim olmadı..bende pco hastasıyım..bi akrabamız bana doğumdan sonra üşütmüş olduğumu söyledi..bana birkaç bitki söyledi onları kaynat buğuna otur dedi..bende onları deniycem..bu bitkiler,papatya,ebe gümeci,söğüt yaprağı,artık otu ( mayasıl otu da deniliyormuş)bunları kaynat dedi kadın..aynı onunda olmamış ve bundan sonra hamile kalmış..öptüm canlarııımm.. inşallah hepimiz hamile kalıcaz..öptüm canlarııımmm..

10. 30 Temmuz 2009
  11. Zeliha_T_37

Zeliha_T_37 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Eşimde hareket ve sayı azlığı tespit edildi. Yaklaşık 6 ay önce su çiçeği çıkardı. Polen alerjisi geçirdi. İlaçlardan olabilir diye düşünüyoruz. L-ARginine kullanıyor zorla da olsa. 5 kilo incir getirttik İzmirden onları bitirecek. Sabah-akşam k.boynuzu pekmezi yediriyorum. K. boynuzu pekmeziyle hareket 5 den 15 e çıktı yaklaşık2,5-3 ayda hala devam ediyoruz hayırlısı bakalım.

12. 31 Temmuz 2009
  13. duyguby

duyguby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar,
    ben 5 haftalık hamileyim.Soğan kürü denememin ilk ayında hamile kaldım.Ve eşimede keçiboynuzu kürü uyguladık.Keçiboynuzunu pekmez değilde küründeki tarife göre suyunu içerek eşinize uygulatmanızı tavsiye ederim.bu 2 kür gercekten bir mucize.tabiki hersey önce Allah'tan.Özellikle spermlerde sayı ve hareket sorunu varsa keçiboynuzu kürü çok faydalı..
    ınşallah en kısa zamanda dileklerinize kavusursunuz kızlar..

14. 31 Temmuz 2009
  15. cigdem32

cigdem32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yapın vallahi hap ilaç kullanmaktan daha iyidir bende duydum sütü kaynatıp içine maydonoz ebe gümeci atılıyormuş yapalım denemekten birşey çıkmaz

16. 31 Temmuz 2009
  17. xbaharr

xbaharr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    86
    bende soğan suyu içiorum geçen ay başladım 40-45 günde adet oluyordum 24.gün adet oldum doktorlar bile bunu başaramazken soğan başardı artık haplardan midem bulanıor ama glukofeni içiorum yumurtlamaya iyi geliyormuş soğanı sonlandırıyım bu incir-havuç kürü yapacam aşılama yaptırdım tutmadı bende doktoru bıraktım kendi kendimi tedavi etmeye çalışıorum ramazandan sonra kısmet olursa doktora tekrar giderim belki inş.gerek kalmaz...hepimizin anne olması dileği ile...

18. 31 Temmuz 2009
  19. SaH_MaT

SaH_MaT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bende incir kürüne başladım dört gün oluyor ramazandan sonra mikroya gidicem inşallah o zamana kadar bu kürü yapmayı düşünüyorum başlayalı dört gün oldu kasıklarımda beni fazla rahatsız etmeyen agrı var nedeni nedir sizce bu kürü uygulayanlar bilgi verirse sevinirim