Bitkisel şampuan kullanıp boya yapan var mı kızlar ?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve RABARBA tarafından 20 Kasım 2009 başlatılmıştır.

20 Kasım 2009
    Konu Sahibi : RABARBA
  1. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Bitkisel şampuan kullanmaya başladım bayramdan önce saçımı boyamayı düşnüyodum bi zararı olur mu ki bilen veya bilgisi olan var mı arkadaşlar ? Haberlerde saç boyası yüzünden yüzü gözü şişmiş bi kızın resimleri dolanıyo dünden beri tırsmaya başladım ya palettede böyle bi sorun yaşayan var mı ?

2. 20 Kasım 2009
  3. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Huuuu Huuuuu kimse yok muuu kaydirigubbakcemile3

4. 20 Kasım 2009
  5. axemarie

axemarie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    olmaz canım şöyle diyeyim bazı insanların saç boyasının içindeki kimyasalların birine veya birkaçına alerjisi oluyor alerji testi yapmadan kullandıkları için boyayı yüzleri gözleri şişiyor birde son kullanma tarihi geçmiş bozuk boyalar var onu da evde boyayı karıştırırken anlıyorsun ama ben bozuk çıkanları söyleyebilirim sana kolestonun tüp boyaları neva color tüp boya palettenin bimde satılan eko kiti bunların bozuk çıkma riski yüksek boyanın bozuk olduğunu şöyle anlayabilirsin boya genelde krem renklidir tüpün dibinde kalan boya kahverengi yada koyu gri olursa o boya bozuktur kullanma çünkü kullanırsan da hiç iyi bir sonuç elde edemezsin tecrübelerimi sizinle paylaşayım dedim

6. 20 Kasım 2009
  7. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Teşekkür ederim canım ben şimdi paletteyle boyamayı düşünüyorum bozuk diğildir inşallah.