bitkisel şampuan önerisi olanlar buyrun!!!

Konusu 'Şampuan ve Saç Kremleri' forumundadır ve ela tarafından 28 Eylül 2009 başlatılmıştır.

28 Eylül 2009
    Konu Sahibi : ela
  1. ela

ela Guest

arkadaşlar 1 yıl organıcum kullandım saç diplerimi kuruttu iyi gelmedi bana ,saç diplerimde kepekler tortular kaynadı şampuandan mı bilmiyorum içine kırdığım ampullerden de olabilir sizden kullanıp memnun olduğunuz bitkisel bir şampuan önerisi bekliyorum fiyatı önemli değil kaliteli güzel bir ürün olsun yeter.:enbuyukkk:

2. 28 Eylül 2009
  3. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Dfn garlıdan çok memnunum habipoğlunun...
    Ama benim saçlarım yağlı.:eek:

4. 29 Eylül 2009
  5. ela

ela Guest

işte o var benim diplerim kuru olduğu için daha çok kurutuyor

6. 29 Eylül 2009
  7. ayşül

ayşül Guest

canım kuru saçlılar için bitkisel şampuanlar biraz sorun yaratıyo:KK43: benım saçlarım gun aşırı yıkanır cunku hemen yaglanır oyle bı sıkıntı cekmedım bende organıcum kullanıyorum ama içine kırdıgım ampullerden pısmanım cunku yeterınce kopurmuyo ve sacım yaglı kalıyomus gıbı hısedıyorum..

8. 29 Eylül 2009
  9. laz_kxixzxix

laz_kxixzxix rize merkez kopsun herkez Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    benim saçlarımda kuru
    mecit efendinin ısırgan otu şampuanı maskesi ve yağını kullanıyorum senelerdir ve çokda memnunum:lepi:şakkıdı

10. 29 Eylül 2009
  11. orchidea

orchidea Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    benim saçlarım da kuru ve boyalı ama ben dfn garlıdan oldukça memnunum...

12. 29 Eylül 2009
  13. otomatikportakal

otomatikportakal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Saçların nasılsa kuruysa şanslısın bence.O yüzden ben yerinde olsam bitkisel şampuanlar denemezdim.Diğer şampuanların yok şu maddesi zararlı yok bu maddesi yararlı kısmına takılma bence.Hiçbir şampuan mucize yaratmaz ve yaratmadığı gibi de kuruluk,yağ,kepek gibi şeyler dışında başka sorunlar yaratmaz.Bence kremli elidor,panthene gibi şampuanları dene.Kuruluğa en iyi onlar gelir sanırım.Bitkisel daha da kurutuyor.

14. 30 Eylül 2009
  15. glt

glt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben şunada dermokil kulanıyorum sacımı az döküyor parlaklık veriyor yumaşak yapıyor öneriyorum kulanmakta yarar var

16. 30 Eylül 2009
  17. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Benim kullandığım Dfn Garlı zeytinyağı +defne içeriyor. Yani sadece yağlı saçlılar için değil. Maskesi de var ikisini kullanırsan sorun olacağını sanmıyorum. Bitkisel şampuanlar genelde kurutur, özellikle ısırgan özlü olanlardan uzak dur.yerimseniben

18. 30 Eylül 2009
  19. ela

ela Guest

inanın kafam çok karışık zaten yoğun bir dökülme yaşadım şimdi dindi gibi ama korkuyorum bitkiselin dışında bir maddeyi kafama sürmekten.eczaneye gidicem saç diplerine uygun şampuanı bulup alıcam ama plesanta şampuanda fena değil diye duydum kullananız var mı?