Bitkisel yagla gz makyajinizi temizleyin!!

Konusu 'Makyaj Temizleyicileri' forumundadır ve EU1 tarafından 17 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Arkadasla ben kirpiklerime hint yagiyla bakim yapiyorum,ve cok güzel besliyo parlatiyo v.s .göz makyajini hint yagiyla temizliyenler var bende denedim ve cok basarili...1 senedir yapiyorum..hafif islak pamuga hint yagini damlatiyorum ve yetiyo bi damla sonra ´nazik sekilde gözlerimi temizliyorum özellikle mascarayi cikramaya birebir dökülmeden rahat sekilde cikariyo..masaj yaparak temizleyin..deneyin isterseniz,sabunla veya makyaj temizleyeci ürürnlerden daha iyi dogal sonucta üstelik bunu hergün yaptiginiz icin kas kiripklerinizede bakim yapmis oluyorsunuz isterseniz deneyin :KK66:

ayrica akneli yüzler icinde cok iyi geliyo hint yagi..

peacock bunu beğendi.
  2. 18 Temmuz 2008
  3. EU1

EU1 Guest

fazla kullanma sakin damlacik saedece :KK66:

4. 23 Temmuz 2008
  5. EU2

EU2 Guest

göz çevresine ürün kullanırken çok dıkkat edin,mesela fazla yağ kullanmayın çünkü ilerki zamanlarda yağ torbaları ile karşılaşabilirsiniz

Kires bunu beğendi.
  6. 17 Nisan 2009
  7. Nelya

Nelya NiLoVski Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ben arada bi zeytin yagi ile siliyorum goz majyaj temizleyicim bittiginde...tavsiye ederim

8. 24 Nisan 2009
  9. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    iyi temizler elbette ama ben yüzümdeki o yağ hissinden sonrasında onu yüzümden çıkarma çabalarından hoşlanmam..

10. 12 Ekim 2014
  11. kurklu_maria

kurklu_maria Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    yağ bezesi yapmıyor mı?