Bitkisell Boyaa HAkkında...(kullananlar)

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve d3rya91 tarafından 22 Eylül 2009 başlatılmıştır.

22 Eylül 2009
    Konu Sahibi : d3rya91
  1. d3rya91

d3rya91 Guest

SAÇ RENGİM : kendi saçım oksidanlanmış ile ..sarı.. açık kahveden biraz daha açıkk

TENİM: beyaz :

GÖZLERİM: mavi

saçımı bitkisel boya ile ya sarıya yada kızıla boyamak istiyorum ama saçıma hiç boya uygulamadım sadece oksidan sürdüm şimdi ise hafif sarı oldu ama oksidanı devamlı yapmak istemiyorum çnkü çook zararlı
    ..bitkisel boya ile de istediğim gibi saç rengi yok sarı yada kızıl önerileriniz varsa benimle paylaşırsanız resim olarak çoook sevnirim

ayrıca güzel olur mu ?
    ayrıca diplerden eski açık kahve saçlarım çıkarsa nasıl olur güzel oluyormu ? BİTKİSEL BOYAYI DENEYEN VE MEMNUN KALAN VAR MII??

çok soru sordum biliorum ama yazarsanız sevirim .. :gitme:

2. 22 Eylül 2009
  3. inspectorgadget

inspectorgadget Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Şimdi de ben sana yorum yapayım :roflol:

Diplerin çıkıp gözükmemesi için yani çirkin gözükmemesi için ayda 1 boyatmak gerekiyormuş. Bitkisel boyanın kızılını bir arkadaşım yaptırdı ama annesi 1 kez boyatmasına izin verdi, o da nasılsa uçlarda kızıl kalır yapayım dedi. zamanla şarap kızılından daha açık kızıla, daha açığına, oksijenle sarartılmış gibi turuncuya döndü garip bir renk oldu ama sen sürekli boyatacağım dersen ilk hali güzeldi. Bitkiselin dışında organik boya diye bir şey varmış onu da met ediyorlar.

4. 22 Eylül 2009
  5. d3rya91

d3rya91 Guest

hmm peki cnm çok saolll zahmetli iş bunlar valla :S devamlıda boyamak istemiyorum kızıldan vazgeçtim sanırım xD