bitti, 2 buçuk seneden sonra ! nefret ediyorum erkeklerden

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve mavisgozlum06 tarafından 12 Kasım 2010 başlatılmıştır.

12 Kasım 2010
    Konu Sahibi : mavisgozlum06
  1. mavisgozlum06

mavisgozlum06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bitti benide kendisinide tüketti bitirdi 2 buçuk sene boşa çıkmışız ya bu laflar yalanmıydı bu sözler ne bu şimdi yazıklar olsun erkeklerden nefret ediyorum bir haftadırki düünüyormuş bensiz daha mutluymuş inana biliyormusunuz anladım iyisi yok bu nakörlerin hayatıma kimseyi hiç bir erkeği sokmayacam haketmiyorlar çünkü

Son düzenleme: 12 Kasım 2010
  2. 12 Kasım 2010
  3. rapunzel0316

rapunzel0316 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Hepsi aynı! Kaç tane böyle başlık görüyorum kaç yıllık ilişkiyi bir anda bitiriyorlar.Benimki de 1 buçuk ay önce bitirdi 3 yıllık ilişkiyi.
    Canım sakin ol biliyorum zor ama kendini harap etme.Ben ilk zamanlar mahvolmuştum dayanamıyordum ama inan acısı azalıyor.Hala deli gibi dönsün istiyorum ama artık ilk günkü gibi acıtmıyor.

4. 12 Kasım 2010
  5. tubii_

tubii_ edep ya hu! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    benim bi arkadaşım 6 yıllık ilişkisinin ardından terkedildi, çok üzülüyodu, mahvetti kendini ağlaya ağlaya ama üzerinden 1 sene geçince biriyle tanıştı bir süre arkadaşlık yaptılar ve sonra çıkmaya başladılar..
    yaklaşık 8-9 aydır çıkıyolar ve iyiki bitmiş ilişkim diyo.. çünkü şuan o kadar mutlu ki..
    klişe olacak belki ama her işte bir hayır olduğuna inananlardanım bende..
    umarım çabuk atlatırsınız ve umarım bu ilişkinizin sonu çok daha güzel başlangıçlara vesile olur..

6. 12 Kasım 2010
  7. mavisgozlum06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ya çok kötüyüm seviyordum seviyorumda halen deliler gibi neden neden böyle oluyorki ya yaşanmış onca şeye ne olcak bir anda unutulacakmı silip atılacakmı kenaa onlar unutuyorlar nasıl unutuyorlar anlam veremiyorum

8. 12 Kasım 2010
  9. tubii_

tubii_ edep ya hu! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    kimse yaşanmış şeyleri bir anda silip atamaz ama öncelikle erkekler biz bayanlardan daha dayanıklı olabiliyolar böyle konularda, yani bizim kadar duygusal davranmıyolar..
    bide tabi şunu söyleyebilirim, gerçekten seven bi erkek, yaşadıklarını unutamayıp, zaten geri dönüyo mutlaka..
    ama döneni affedip affetmemek elbette sana kalmış birşey..
    yani sevdiyse gerçekten, geri döner bence..

10. 12 Kasım 2010
  11. hece

hece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    203
    Ödül Puanları:
    78
    Eğer aranızda gerçek bir sevgi yaşanmışsa bitti diye yaşananların unutulması diye bir şey olmaz ki..
    Biten bir sevdanın ardından evet canın acır, evet artık o olmadığı için için burkulur ve evet yaşanan güzel günlere özlem duyulduğu için insan sitem edebilir ama yaşanmış güzel günler için tanrıya şükür de edilir artık bitmiş olsa bile... Ve beklenir sevilen "belki" diye:)

12. 12 Kasım 2010
  13. cansubeauty

cansubeauty Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim pesss, seninsiz dahami mutluyum dedi? UTANMAZ HERIFFFFF AHLAKSIZ HERIFFFFFFFF !!!!!!!!!!! :KK53: :KK53: :KK53: :KK47: :KK47: , canim hicccccccccccc takma sende giyin süslen püslen gez toz , sende hic üzülmedigini onu adam yerine bile koymadigini göster ona..., vur kicisina tekmeyi utanmaz ahlaksiz.., onun aski YALANMIS !!! ... cok daha iyilerine layiksin..umarim birgün adam gibi ADAM karsina dogru insan cikar.. :nazar:

14. 13 Kasım 2010
  15. mavisgozlum06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    geri dönmek bu yaptıklarını affettirmez çok kırdı birde akşam istersen birazcık şansın varken daha fazla zorlayıpta tamamen bitirme diye mesaj çekmiş bende yolun açık olsun herşey gönlünce olsun ben bana şans vermeni beklemiyorum ortada bişi yokken yaygara koparan sensin zeytinyağ gibi üste çıkmaya çalışma dedim hoşçakal birdaha görüşmesek seninde benim içinde daha iyi olacak dedim mesajı çektim

16. 13 Kasım 2010
  17. mavisgozlum06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    seviyorsa geri gelir elbet tabiki şükür ediyorum ama kalp kırıklıkları çok fazla ben herşeyi zamana bıraktım herşeyi olacağına biraz burnu sürtsün bakalım bensiz madem rahatmış bende onu kendi yalnızlığına itiyorum daha nekadar rahat olacak

18. 13 Kasım 2010
  19. mavisgozlum06

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    aynen canım bensiz rahatmış mutluymuş bende bu mutluluğuyun tadını çıkar ozaman dedim birdaha bulamassın dedim takmıyorum zaten istanbul yolcusuyum bugün onun için 9 günümü heba edemem kusura bakmasın çok sevsemde benimde bir gururum var sürekli peşinde koşamam kız dediğin çeker biraz kendini