Bitti ama böyle olmasını kabullenemiyorum:(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve frumoas tarafından 21 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

21 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : frumoas
  1. frumoas

frumoas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Kızlar askerde olan sevgilimle ilgili konu açmıştım.. Hiçbir şey düzelmedi tüm gün aramadım onu o tenezzül edip o bile aramadı beni ikinci gün dayanamadım aradım telefonu kapandı birikmişlerin üstüne de ayrılık mesajı çektim ve aksam 18.35 de soyledıklerının hçbirini yapmadım dedi gerçi ben şunu yaptın felan demedim sadece verdiğim karşılığın değerini alamadığımı bu kadar dalganın yeter olduğunu bittiğini falan yazdım.. sonra dedim başkasına attın sanırım o da ne başkasına atıcam sarhoşmusun dedi ben de tamam neyse uzatmıcam daha rahatsız etmeyeceğım seni bu umursamadğın sevgimi bir gün çok arayacaksın dedim ve daha yazmadım 1 gün dayanabildim :KK43: Bugün ehliyet sınavımın olduğunu bildiği halde bir mesaj çekmedi.. Moralim birşey ıcın bozuktu hemen onu aradım telı kapalıydı msne gırmıstı msndeydı .çarşı iznindeymiş bensiz hayat nasıl dedim saçma sapan konuşma dedi ben de ben hep saçma konuştum zaten dedim ve sureklı netim düşüyodu girip çıkıodum en son girdiğimde çıkmıştı:KK43: ben bu kadar kendimi hırpaladım günlerce onun umrunda olmadı bitirdim ama yine böyle ama seviyorum kızlar ne yapmalıyım:KK43: neden böyle oldu birden değişti her şey anlamadım lütfen yorumlarınızı bekliyorum:KK43:

2. 21 Ağustos 2010
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    madem pisman olcaksin neden ayrilalim diorsun? madem ertesi gunu ariyacaksin madem hala mesaj bekleyeceksin neden o kadar agir konusuyorsun?

4. 21 Ağustos 2010
  5. frumoas

frumoas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ayrılalım demesem bıle zaten sevgılı gıbı degıldık kı o zaman da kendimi daha çok üzüyordum.. Bugün msne girmişti titreşim gönderdim upps tatlım diyo onun için her şey güzel.. ağır konuşmayıp beni tüm gün arayıp sormamasına mı göz yumsaydım?

6. 21 Ağustos 2010
  7. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.531
    Ödül Puanları:
    363
    Hiç bişiy anlamadım ben..:uhm:
    Sevgili değilseniz nasıl ayrıldınız adamdan?
    Adam "ne diyorsun kardeşim sen" demedi mi?bilmiyorumkismile
    Tatlım dediği kimdi?
    Madem kendinizi bu kadar hırpalıyorsunuz sizi sallamayan adamın bu kadar peşinden koşma sebebiniz nedir?:eek:

8. 21 Ağustos 2010
  9. frumoas

frumoas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sevgılı gibi değildik demek istedim ne bir günaydın ne bir iyi akşamlar ne bir nasılsın son 1 haftadan beri bunu söyleyen tek kişi bendim.. Adam hiçbir şey demedi ki ne diyorsun desin ,hep bahaneler uydurdu.. ama 2 hafta oncesıne kadar bunun tam tersıydı . Hem ayrılmak ıstemıyordu hem farklıydı.. Koşma mı denir artık bilmiyorum sadece eskıye donme ümidi varmı dır diye düşünmem ve onu sevmem.senağlama

10. 21 Ağustos 2010
  11. xesinx

xesinx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çok acele ediyorsun.
    Madem ayrılalım dedin bitti dedin o zaman birkaç gün arama bari.
    Hemen ertesi gün arayıp mesaj atıp peşinden koşarsan
    adam da saçmalama der dalga geçer, tavrını koy dengeli davran.

12. 21 Ağustos 2010
  13. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.531
    Ödül Puanları:
    363
    Üzgünsünüz anlıyorum..
    Ama şu anda çabalamanız boşuna..
    Eğer karşı taraf sizi istiyorsa ayrılmayı isteyen siz olduğunuza göre sizi ikna etmeli..
    Bence çekin kendinizi..

14. 21 Ağustos 2010
  15. olivia

olivia bazen gitmek en dogrusu, elveda KK ve sevdiklerm ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5.651
    Ödül Puanları:
    238
    Böyle erkekleri takinti haline getirip, gözünde göklere yüceltip, sanki hayatta baska birsey yokmus gibi davranan genc kizlara cok kiziyorum.
    Canim benim, o dedigin adam seni hic ciddiye almiyor sende pesini birak ve hayatina yön ver.
    Bir meslek yap, ev hanimi kalma, belki o zaman böyle erkek takintin kalmaz.
    Insallah.

16. 21 Ağustos 2010
  17. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    yoo ben sana goz yum demedim, ama madem ayrilmak istemiyorsun seviyorsun devam etmek istiyorsun agir konusarak hicbirsey kazanamazsin. cunku sen hala ertesi gun ondan mesaj bekliyorsun. bunun yolu bu degil yani. ya karsina alip adam gibi konuscaksin ya da kacan kovalanir prensibince kacicaksin.
    bu yaptiginle ne kazandin ne kaybettin hersey ayni muallak durumunda devam ediyor ustelik devam etmek istersen sayet bu laflarini yutmak zorunda kalcaksin..
    iyi dusun dogru adimlar at..

18. 21 Ağustos 2010
  19. frumoas

frumoas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    O karsı taraf ayrılmak ısterse hıc cevap bıle yazmaz yapısı buymus bana öyle demişti o zaten benı aklında bitirmiş ben ne diyebilirim ki demişti