bitti ama ne yapmalıyım bilemiyorum lütfen fikir verin

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve sigunef tarafından 19 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

19 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : sigunef
  1. sigunef

sigunef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar . çok kısa hikayemi anlatıcam. bir ilişkin var bir yıldır bunun 6 ayını ayrı geçirdik ama öle ikimizde aşık olarak başlamadık ilişkiye allah var heleki ben bir birbuçuk yıl bununla çıkmayı istemedim. en sonunda hoşlandım ve ilişkiye başladık. ilk başladıktan 3 ay sonra ben resti çekip bitirdim ben böyle saçma bir şekilde bitirmek istemiyorum diyip durdu ama benim kararlı olduğumu görünce bişi diyemedi. gün geldi dayanamadım seviyodum gene çıktı. pek araşan insanlar değiliz yani başından beri böyle geçen bir yıl doldu diye bi hediye aldım söylemedim tabi görüşelim falan dedim işlerim çok yoğun dedi bakarız dedi gece gece ne diyim şimdi dedi... kısaca çok kırıldım tam bir hafta oluyo şehir dışındaydı zaten bir haftadır hiç konuşmadık. neyse velhasıl kelam bitti yanlız bunu nasıl söyliceğimi bilmiyorum yani onun açısından bakıldığında ufak bi tartılma biraz zaman geçerse sinirlerimiz yatışır bizde tekrar konuşuruz mantığında ama be çok yoruldum ve artık kendimi ifade edebileceğimide düşünmüyorum. ben söylemeden bu ayrıldığımız nasıl anlar yada ayrılığı biraz daha düşüneyim mi? fikirlerinize ihtiyacım var

2. 19 Ağustos 2009
  3. walker

walker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    bence buluşun açık açık herşeyi konuşun ve bitirin yanı bıtırmek istiyorsun madem bunu yüzüne söylemelisin en doğrusu bu

4. 19 Ağustos 2009
  5. AskBocugu

AskBocugu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    sen ona bısı solemezsen dgoru duzgun konusmazsan oda bıtırmek zorunda kalı bence

6. 19 Ağustos 2009
  7. RooSE

RooSE Rabbime emanetsiniz Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    Bence ne olursa olsun yüzyüze konusup paylasın eğer bitirmek istiyorsan da yüzüne söyle tatlımmm

8. 19 Ağustos 2009
  9. sigunef

sigunef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun da ben 3 kez bitiricem muhabbeti yapıp geri döndüğüm için şimdi söylediğim hiçbir mazereti gerçekçi bir mazerek olrak görmüyo çünkü tekrar başladığımızda hata yapıp bunlar böyle olacak demedim. yani aslında benim için sorun olan şeyler onun için sorun değil. insanı hasta eden bir durum yani

10. 19 Ağustos 2009
  11. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Bir haftadır konuşmadığınız bir sevgili fisfisfis Bu ilişki zaten bitmiş bence hiç suçluluk hissetmeden bir an önce onu ara ve konuş,insan bu süre zaafında sevdiğini nasıl aramaz ki ? Hakkında hayırlısı olsun.

12. 19 Ağustos 2009
  13. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Saglıklı bır ilişkide böyle olmaz zaten,bunun sende farkındasın canım ondan bıze soruyorsun...

En ıyı ve tek yolu karsına alıp adam gıbı konusmanız..Öyle telefonla msjla beklemekle olacak işler deıl bunlar...

14. 19 Ağustos 2009
  15. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Ara bitti de,neden derse yoruldum de,uzuuuun bir dinlenmeden sonra başka aşklara bakıcam de,kızarsa kızsın,hayat görüşünüz farklıysa zaman kaybıdır ilişki:a015:

16. 19 Ağustos 2009
  17. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

yaniiiiiiiiiiiii mafoldumben

ve yanii

iki yolun var ya arayacaksın ya aramayacaksın.

içine sor bakalım bi onu bir daha görmek ve konuşmak istiyor musun?

bu ilişki senin için tamamen bitti mi?

ona göre adım at

içinden aramak konuşmak geçmiyorsa ve tamamen bitti ise ne ara ne sor ne de aradıgında aç ne de karşına çıktıgında konuş

18. 19 Ağustos 2009
  19. EU2

EU2 Guest

Eğer söylemekte zorlanıyorsan Bence soğuk ve ilgisiz davranmak en mantıklısıı