Bitti!!!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve deren23 tarafından 30 Ocak 2009 başlatılmıştır.

30 Ocak 2009
    Konu Sahibi : deren23
  1. deren23

deren23 Guest

MERHABA..
    BİLEN ARKADAŞLAR BİLİR BİKEREDE YİNE NİŞANLIMLA İLGİLİ KONU AÇMIŞTIM KISKANÇLIĞI İLE İLGİLİ TAM O MEVZU BİTTİ DERKEN BAŞKA ŞEYLER ÇIKTI...KISACASI DÜN ARTIK KESİN BİTİRDİK NEDEN Mİ??NEDENİ ÇOK AMA OFF BENDE NERDEN BAŞLICAMI ŞAŞIRDIM DÜN TARTIŞTIK ONA DEDİM Kİ SEN BAHANE ARIYOSUN AMA SADECE DİLE GETİRMİYOSUN DEDİM BİDE DİLE GETİRSEN TAM OLCAK DEDİM AMA BANA AKSİNİ İDDA EDİCEK BİŞİ SÖLEMEDİ BİLE BENDE ÇEKTİM EVE GELDİM SAATLERCE ARAMADI SONRA BEN ARADIM YİNE TARTIŞTIK YETER DEDİM AYRILMAK İSTİYOSAN AÇIKCA SÖLE BEN SENİ BÖYLE KABUL ETMİYORUM DEDİM BU NEYA İLGİSİZ ALAKASIZ NE MUTLU EDİYOSUN NEE İLGİ GÖSTERİYOSUN NE DE BİŞİ YAPIYOSUN DEDİM YETER ARTIK DEDİM BU İLİŞKİYİ SÜRDÜRMEM İÇİN TEK BİR NEDEN BİLE GÖSTEREMEZSİN DEDİM BUNLARA KARŞILIK TEK DEDİĞİ ŞEY SAÇMALIYOSUN SENİN DERDİN BAŞKA BAŞKA Bİ İLİŞKİMİ İSTİYOSUN BİLMEM NE SONRA BEN YİNE YİNELDİM AYRILMAKMI İSTİYOSUN DİE BANA S***GİT DEDİ TELİ KAPADI BENDE TEKRAR ARADIM AĞZIMA GELENİ SÖLEDİM VE BİRDAHA BENİ ARAMA YETER ARTIK DEDİM TELİ KAPADIM ARTIK GERÇEKTEN KALDIRAMIYORUM LAFLARINI HAREKETLERİNİ SÖZLERİNİ ŞİMDİ CANIM CANIYOMU HAYIR AMA İLERDE NE OLUR BİLEMEM ŞİMDİ KIZDINIM BELKİ ONDAN AMA YAZIP RAHATLAMAK İSTEDİM ARTIK PES ETTİRDİ ARTIK AMA BEN PES EDİNCE BU SEFER O BAŞLIYO SENSİZ YAPAMAM EDEMEM SENİ ÇOK SEVİYORUM ÖLÜRÜM KESERİM BİLMEME NE AMA ARTIK YETER DAHA KANMAK İSTEMİYORUM....:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

2. 30 Ocak 2009
  3. Japon KIZ

Japon KIZ IŞIL' IM Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    Sana s...git diyen bir adamla gelecek mi planlıyorsun hala ?

4. 30 Ocak 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Gidene Dur diyemem giden gider zaten
    Sevene sev diyemem seven sever zaten:nazar:

Hic üzülme güzelim bitmesini istemeseydi bitmesine izin vermezdi:teselli:

6. 30 Ocak 2009
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    saygı bütün ilişkilerde ilk sıradadır...
    insan sevdiği kişiyi kırmamak için,üzmemek için
    daha bir çaba sarfeder....
    sizin ilişkiniz şimdiden laçkalaşmış..saygı kalmamış bana göre...
    bitmesi iyi olmuş diyebilirim...
    sevgiler...

8. 30 Ocak 2009
  9. deren23

deren23 Guest

ben normalde çok egoisttimdir ama bunda ne oldu anlamadım hep veren taraf oldum ama artık çook sıkıldım...dayanamıyorum ya artık ona şimdi telimi filanda kapadım yani aramasın die neredeyse dua edicem...

10. 30 Ocak 2009
  11. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu O Bir Dadas Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    Aranizda saygi yokmuş gördüğüm kadariyla çok saygisiz bir nişanlin var
    saygi olmayan yerde sevgide kisa sürede bitecek, pişmanliklar başlayacaktir
    onurlu gururlu bir insana yakişani yapmişsin bencede aferin
    sakin kararindan dönme arasin yalvarsin barişirsan başa dönüp ayni sahneleri
    yaşayacaksin emin ol, seni üzmeyen hakkeden biri birgün çikacaktir karşina:teselli:

12. 30 Ocak 2009
  13. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    saygısızlık bir ilişkiyi yer bitirir.
    siz o saygı sınırını aşmışınız.
    ne demek siktir git demek, sen başka bir ilişki istiyorsun demek..
    bazı şeyleri tüketmişsiniz zaten siz...

14. 30 Ocak 2009
  15. deren23

deren23 Guest

onun derdi başka gülsümcüm şimdi böyle yapıyo benim ondan gerçekten vazgeçtiğimi gördüğü anda hemen peşime düşüyo yok bırakmam keserim ölürüm öldürürüm ama artıkkk yok valla kanmak istemiyorum artık ona yaaa:KK43:((

16. 30 Ocak 2009
  17. deren23

deren23 Guest

canım benim teşekkür ederim valla hak eden çıkarmı bilmeme ama o çıkanı görmicek kadar ağzım yandı artık kafamı dinlemek istiyorum uzuzzzzzuuuuunnn bi müddet allaha şükür işim var beni seven arkadaşlarım var onlarla vakit geçirmek bile inana bana uzuzn bi müddet yeter...

18. 30 Ocak 2009
  19. ILGIN06

ILGIN06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım Allah hakkında hayırlısını versin,nişanlılık çok zorlu bir dönemdir,çünkü gerçek yüzler bir bir serilmeye başlanır ortaya bazısı biraz daha saklamayı başarır...arada sevgi kalmadı ise(saygıyı yazmıyorum,o zaten kalmamış.)bitirmen en iyisi olmuş....ama seviyorsan bir daha düşün bence...