Bittigini Kabullenemiyorum

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve HKumsal tarafından 10 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

10 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : HKumsal
  1. HKumsal

HKumsal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Selam kizlar ben daha önce yazmistim hikayemi...
    sevgim azaldi diyerek terk etmisdi beni ve ilk askimdi uc ay gecdi aradan ben birakin unutmayi dahada kötü tutuldum...ne yaparsam yapayim illa birsey oluyor ve bana onu hatirlatiyor
    artik 7-24 agliyorm neredeyse aklim fikrim onunla oldu ne yapsam bu durumu degisdiremiyorum kafamda cevapsiz bir cok soru var bunlarmi aceba sebebi diyorum...
    tabi buda var benim ilk askim ayni zamanda cocukluk arkadasimdi ve ne yazikki bugun hala hayatimda bazen bana okadr umit verici konusuyorki kendi kendime geli guvey bile oluyorum seni unutamadim nede olsa arkadasimsin diyor bu dunyada tek guvendigim insanlardan birisin diyor bana cok guveniyor ock deger veriyor ama canimi yakiyor...cok denedim onu hayatimdan cikarmayi ama ne eim yazmayi nede dilim söylemeye varmadi en kötüsüde sanki gecmisle yasiyorum onunla olan her dakikami hatirliyorum mesajlari konusmalari bu durum beni rahatsiz ediyor ev doktoruma biraz dertlestim gecenlerde bana antidepresyon ilaclari verdi geceleri uyuyamiyoum diye iyice sersemledim artik herkez normaldir diyor ben 11 yasimdan beri ona asigim ve bugun 18yasimdayim yakinda 19 olucam en kötüsü kendime uykuya adamistim fakat artik ruyalarimda bile onunla savastayim ona canimi ne kadar yakdigini soledim özür falan diledi yurt disinda oldugumdan i nevi mesafede ayirmisti bizi...surda iki hafta sonra tekrar izine gidicem aceba tekrar ilgilenmesi falan bunadami bagli ? ya ben 6 yil sonra ilk askima kavustum ondan baskasini sevmedim unutmak ne bilmiyorum yardimci olun kafayi yicem yoksa :KK43: artik aglamak onu hatirlamak istemiyorum...herzaman o aramadan onun aradigini hissederdim telefon calmadan gelmeden gelicegini ve halada öyle...sanki bir an cikip geri gelicekmis gibi beklemek cok agrima gidiyor gururuma yediremiyorum ama kahretsinki bekliyorum bunda cevreminde buyuk payi ver herkez sabret o geri gelicek gibi sözler kullaniyor ister istemez ümit ediyorum
    en kötüsü bittigini kabullenemiyorum o gitti diyemiyorum ve onu deliler gibi özlüyorum :1no2:

2. 10 Ağustos 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.461
    Ödül Puanları:
    363
    Madem ayrıldınız,artık arkadaş olarak bile de görüşmeyin..
    Siz daha çok acı çekersiniz,onun umrunda bile olmaz..
    Acı çekecekseniz,ağlayacaksanız bile onun görmesine izin vermeyin,ezdirmeyin kendinizi.. İnanın döneceği varsa bile dönmez..

4. 10 Ağustos 2010
  5. manolya40

manolya40 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bencede uzaklaşmasın insan ümitlendikçe kafayu yiycek gibi oluyo çnkü benmde 4 senelik bi ilişkim vardı ve ilerde yapamyız gibi saçma sapan bi sebep yüzünden terkedildim günün birinde şimdi 1 buçuk ay oluyo ayrılalı hala çok zor zamanlarım oluyo ama düşünme elimde değil diyceksin biliyorum ama onunla ilgili şeyleri çıkar hayatından seni gerçekten sevse terketmezdi ümit bağlama =( zor biliyorum ama elinde sonunda unutucaksn cnm

6. 10 Ağustos 2010
  7. Sinem00

Sinem00 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaş kalmak en büyük hata nerseini sil at kaldır gözünün önünden cıkar hayatından..

ohh ne alaa sen acı cek o ümit verip körüklesin seni almıs avucunun içine nie ezdiriosun ki kendini kapat tüm kapılarını . o zaman da o tutussun biraz eğer seviosa söler sen yok olunca anlar değerini. sevmiyorsa aramaz etmez ve bitmesi en iyisi olmustur üzülme arkadasım.
    inan baskalarını da seviceksin ben suan cok sevip ayrıldığım insanla konusuorm 2 sene bu kisi içinmi cekmisim acı ağlamısım diorm dün bulustuk hiçbise hissetmiorm ona karsı kendine acı cektirme dediğim gibi kapat ona kapılarını.

Geçicekk ..

8. 10 Ağustos 2010
  9. HKumsal

HKumsal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben uzaklaştıgımda o bana gelıyor sorunda bu aılem cevrem bekle döner dıyor gıttıgınde gorusmek ısterse gors red etme dıolar ve bende gorusmeyı dusunuorum bırlesme umıdıyle degıl belkı karsımdayken gözlerne bakarsam gerceklerı gormemde yardımcı olur dıye dusunuorumda bı yandan sacmaladıgımı dusunuorum

10. 10 Ağustos 2010
  11. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    her çağırdığında gidersen sensizlik ne demek anlayamaz... anlamadığı için de bir gün gider ve seni bir daha çağırmaz... biraz kendi hayatına odaklan... onsuz da yaşayabildiğini ; onsuz da birşeylerden keyif alabildiğini önce kendine sonra etrafına göster... bu arada o da görür elbet... amaa yine de sensizlik onun için bir anlam ifade etmiyorsa artık acı çekmekten vazgeç... haketmeyen insan için döktüğün gözyaşı için sonradan çok pişman olursun...

12. 10 Ağustos 2010
  13. persiangirl

persiangirl Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    153
    kesinlikle katılıyorum ayrıca kabullenememenizde normaluzmanlar ayrılık acısının ölüm acısından daha zor kabullenildiğini söylüyor çünkü ölümde geri dönmeyecegini kabulluniyor insan ama ayrılıkta her seyi iyiye oruyor umut besliyor ve kabullenmekte zor oluyor.ama şda bi gerçek herrrrrrrrr acı gibi oda unutuluyor unutamayan görmedim canım.sana tavsiyemde kesinlikle ortadan kaybol yani nette srda burda çıkma karsısına.bi süre sonra senin onsuz normal yasantını yasadığını görünce paniğe kapılacaktır ve peşine düşecektir emin ol.sakın bilmesin acınıda üzüntünüde yoksa asla dönmez canım tecrübeyle sabitttt:lepi:

14. 10 Ağustos 2010
  15. persiangirl

persiangirl Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    153
    aynen budur canım çağırırsa gitme bu onu dahada harekete geçirecek ve ikinci hamle yapacak tekrar görüşebilmek için fırsat arıyacak.erkeklerin hemen hepsi aynıdır canım eminim seninkindede işe yarayacaktır

16. 10 Ağustos 2010
  17. ThirtyFouR

ThirtyFouR iStaNBuL Pro Üye

Beğenildi:
    411
    Ödül Puanları:
    188

ona aci cektigini, üzüldügünü belli etme. sakin ama sakin ona zayif tarafini gösterme
    git iznine, gez , toz eglen, giy en güzel cicilerini, kendine ceki düzen ver.
    kendinden emin, onurlu, gururlu biri olarak cik karsisina. hic yüz verme, konus ama samimi olma. herseyi atlatmis, kabullenmis gibi görün.

bak nasil pesinde pervane oluyor...

18. 10 Ağustos 2010
  19. frida81

frida81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bende birlikte olduğum insandan ayrıldım aynen senin gibi hissediyorum 3 aydır falan limoniydi aramız hep tartışma küsme derken bitti o bitirdi daha doğrusu ve beni de aramıyo 1 aydır hiç konuşmadık hiç tek msj bile atmadım kendimi tutuyorum aramıyorum ama çok zor geliyo onunda umrunda değilim büyük ihtimalle ne arıyo ne de msj atıyo resmen depresyondaydım kriz geçiriyodum bir haftadır falan biraz daha iyiyim ama önceleri hep ağlıyodum 7*24 senin gibi , halada ağlıyorum ama acım azalıyo gibi gün geçtikçe