bıyıklarımmmm:S:S:

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve gulsun_ tarafından 21 Şubat 2009 başlatılmıştır.

21 Şubat 2009
    Konu Sahibi : gulsun_
  1. gulsun_

gulsun_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    lisedeyken sizinde bıyıklarınızla dalga geçmişler miyydi? benmle dalga geçiolar lisede (lise 1 e gidiorum) :S ama annem kızıo almamaaaa :S:çok üzgünüm::a015: annemı mı iknaa edsem gizlice mı alsam ?:S yha da öyle bıraksam mı veyha alsam mı?

2. 21 Şubat 2009
  3. Serce

Serce mutlu bayramlar;D Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm tatlım merak ettim annen neden bıyıklarını aldırmana karşı:uhm:

4. 21 Şubat 2009
  5. canım tabiki bıyıklarını aldır.annene sorarmısın bıyıkların eninde sonunda alınacak okulunda huzursuz olmandan dalga geçilmesinden memnun mu? alsan ne zararı olucak?

6. 21 Şubat 2009
  7. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Annene aldırınca daha mutlu ve rahat olacağını söyleyebilirsin canım.

Senin yaşında yeğenimin bıyıkları da belli oluyor.Sir ağda bandıyla alıyorum onunkileri ben.
    Kaşlarını aldırmakta istedi ona karşıyım izin vermedim ama bence bıyığın mahsuru yok.Kafasına takmasındansa rahat etsin,onun mutluluğu en önemlisi.

Annen de anlayacaktır.Ama ikna olmazsa aldırmana izin verene kadar iyi bir marka sarartıcıyla(Sally Hansen tavsiye ederim uzatma yapmıyor.)sarartabilirsin.Dalga geçenleri de kafana takma,en büyük derdin kıl olsun:teselli:

8. 21 Şubat 2009
  9. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm benimde annem bırakmıyorduu...cımbızlaaa yavaş yavaş aldım anlamadıııı..baya bi zaman sonra sen bıyıkını aldınmı dedi sadece kızmamıştı...

10. 21 Şubat 2009
  11. morfaree

morfaree Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben aynısını kaşımda yapmıştım annem kızmıyordu ama öyle aniden incelmesin diye. ama sen bıyıklarını cımbızla alma sakın hiç tavsiye etmem hem ilk kez alcaksan acıtır hem de daha kalın çıkabilir anneni ikna et neden izin vermiyosun diye konuş sakin sakin ya da zaten o kadar kafaya takılacak bir şey değil :)

12. 21 Şubat 2009
  13. melikex

melikex Guest

Bence de..Annene söylersin bu beni psikolojik rahatsız ediyor diye..Hem dalga geçilmese bile sonuçta bir bayanda tüy ,hele de görünen bir yerde durmaması lazım.Bir nevi temizliktir..

14. 21 Şubat 2009
  15. BuzlarUlkesi

BuzlarUlkesi aşkım oğlum ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    345
    Ödül Puanları:
    188
    bence anneniz biyiklarinizi almaniza daha cok cogalir mantigiyla izin vermiyor..yani kimine göre cogalir alma düsüncesi var ama annene demek zorunda degilsin ki agda bantari var onlardan kullanabilirsin canim kolay gelsin

16. 22 Şubat 2009
  17. gulsun_

gulsun_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet annem bı nevi çoğalır dusuncesıyle ızın vermıor pekı bunları nereden temın edebılırım bide ücreti ne kadardır bu konuda da bana yardımcı olur musnuz? :KK70:

18. 22 Şubat 2009
  19. gulsun_

gulsun_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sir ağda bantlarından bahsediorum bu arada:KK70: