Biyolojik Anne Olamayanlar

Konusu 'Evlat Edinme' forumundadır ve merhametli tarafından 20 Haziran 2007 başlatılmıştır.

20 Haziran 2007
    Konu Sahibi : merhametli
  1. merhametli

merhametli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    :1hug:SELAM ARKADAŞLAR BİLİYORUMKİ ANNE OLMAYI ÇOK İSTEDİĞİ HALDE BİR TÜRLÜ GEBE KALAMAYAN ARKADAŞLARIMIZ VAR.BENDE SİZLERDENDİM BİR ZAMANLAR AMA ARTIK GEBELİK GİBİ BİR TUTKUM YOK,ÇÜNKÜ EVLAT EDİNDİK,ÖYLE HUZURLU ÖYLE MUTLUYUZKİ......BEN DİYORUMKİ,EĞER DOKTORLARIN ÜMİT KESTİĞİ KİBARCA KAPIYI GÖSTERDİĞİ ANNE ADAYLARINDANSINIZ HİÇ DURMAYIN HEMEN ÇOCUK ESİRGEME KURUMUNA BAŞVURUN ,İNANIN BANA ÇOK İYİ BİR ŞEY YAPMIŞ OLACAKSINIZ.BENİMLE BU KONUDA DERTLEŞMEK İSTEYEN TÜM ARKADAŞLARIMA MANEVİ DESTEĞİMİ SONUNA KADAR GÖSTECEĞİME SÖZ VERİYORUM...ALLAH KİMSENİN KUCAĞINI EVİNİ BOŞ BIRAKMASIN ESEN KALIN......:teselli:

2. 3 Temmuz 2007
  3. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Canım ne kadar güzel birşey yapmışsınız çok yüce birşey bu yaptığınız yavrunuzla ömür boyu mutluluklar diliyorum

4. 3 Temmuz 2007
  5. Hilalse

Hilalse Guest

gerçekten çok çok güzel birşey. tebrik ederim. umarım ömrünüz boyunca yavrunuzla mutlu olursunuz.

6. 3 Temmuz 2007
  7. rxuxyagibixsxeker

rxuxyagibixsxeker Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    çok tebrik ederim belki allah o yüzden nasip etmiyodur bizlere bir çocuğun yarasını sarabilmek için çok sevindim bizimde olmassa aynı yöntemi yapma isterim

8. 3 Temmuz 2007
  9. BilgeGokcen

BilgeGokcen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Harika birşey yapmışsınız gerçekten. Allah hakkımızda hayırlısını versin, ve büyük sevaba da girmişsiniz gerçekten. Ömür boyu mutluluklar dilerim.

10. 22 Mart 2010
  11. merhametli

merhametli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun arkadaşlarrrr :)))

12. 23 Mart 2010
  13. nurfeza

nurfeza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sen ve eşinden Allah razı olsun. Ne kadar güzel bi şey yapmışsınız.Sağlıkla evladınızla huzurlu, güzel günler geçirmeniz dileklerimle:KK46:

14. 23 Mart 2010
  15. ikizmeleklerim

ikizmeleklerim Dünya tatlılarım benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gerçekten tebrik ediyorum.umarım yavrunuzla nice sağlıklı güzel günler görür ve çokkkk mutlu olursunuz.

16. 23 Mart 2010
  17. sirenas

sirenas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    maalesef arkadaşlar insanların bakış açısı bu. herkes sevap işlediniz bir masumu evlat edinidiniz diyor. halbuki unuttukları bi şey var. o çocuğun anne ve babaya ihtiyacı olduğu kadar bizimde o çocuklara ihtiyacımız var. biz onları sevap kazanmak için değil aile olmak için düşünüyoruz. yoksa acıdığımız için almıyoruz. sevgili merhametli arkadaşım sen bu toplumda çooook cesur bir şey yapmışsın ama maalesef insanlarımız buna hazır değil. asıl sorun bebeği aldıktan sonra başlıyor. nedense insanlar seni "bebeğin anne ve babası belli mi?" "çocuğu gerçektende seviyor musunuz?" "evlatlık olduğunu söyleyecek misiniz" "sizlere öz olmaz ergenlikte sevemezsiniz biliyorsunuz değil mi?" "çocuk çok şanslıymış öyle değil mi?" "annesi kendi sütünü verdi mi?" vb. sorularla seni incitip duruyor. rabbim dayanma gücü versin. şunu anlatmak lazım BİZ ONLARA İHTİYACIMZ VAR DİYE ALDIK. bence onlar zaten bizim kısmetimizde var sadece aracı başkaları olmuş. onlar bizim çcuklarımız. biz onları gönlümüzde büyütüyoruz. arkadaşlar evlat edinme yolundayım bende. her ne kadar kendim gebelik yaşasamda tedavilere dayanamıyorum. rabbim bana anlayışlı insanlar arasında evlat sahibi olmayı nasip etsin.

18. 24 Mart 2010
  19. nurfeza

nurfeza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Çok güzel ifade etmişsiniz... Rabbim tez zamanda güzel gönlünüze göre versin
    Sağlıcakla kalın a.s.