biz bu dünyada onu bekliyorduk, şimdi ise cennette o bizi bekliyor..

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve CaNFeZaM tarafından 10 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : CaNFeZaM
  1. CaNFeZaM

CaNFeZaM Sen Gidnce Üşüyor Ellerim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    4,5 aylık hamileydim, eylülde bir oğlum olacaktı dört gözle bekliyorduk onu, çok hayaller kurmuştuk ve büyük bir heyecanla kontrol için doktora gittiğimizde onun karnımda öldüğünü öğrendik hiç beklemediğimiz bir anda.. Doktorum bebeğimin çok iyi sağlıklı olduğunu söylediği halde... Neden oldu onu bile bilmiyorum hala.. apar topar hastaneye yatırdılar beni suni sancı verip doğum yaptırdılar çok acı çektim hem manen hem bedenen... doğumdan sonra gördüm onu.. 18 cm ve 150 gr ağırlığındaydı ama bütün azaları tamdı... Rabbim böyle istemiş Onun takdir-i ilahisi... hakkımda hayırlısı böyleymiş demekki... Biz bu dünyada onu bekliyorduk, şimdi ise cennette o bizi bekliyor...

2. 10 Mayıs 2010
  3. vvuslat

vvuslat Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Denecek söz yok...Allah yardımcın olsun canım..Sabrı seninle olsun...

4. 11 Mayıs 2010
  5. seymacim

seymacim Seymanin ve 3 Melegin Annesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Basin sagolsun canim Allah sabirlar versin....

Benimde bebegim karnimda öldü 38 haftalikken ...

Bebeklerimiz Cennette bizlerle olacak orada hic ayrilmayacagiz..

6. 11 Mayıs 2010
  7. map

map Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    88
    canım başın sağolsun 3 melek annesiyim ben de acısı geçmiyor ama bir şekilde sabretmeyi ve onlara kavuşacağım günü beklemeyi öğrendim. Rabbim sana da sabrını verir inşallah.

8. 11 Mayıs 2010
  9. cat27

cat27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    başın sağolsun.inan çok zor biliyorum bende yaşadım benimkinide kürtajla aldılar.ölmüş karnımda.kaybetmenin şoku üzüntüsü üzerine birde hastanede yaşadığım utanç,ağlamalar.beni uyutana kadar buz gibi yerde ayaklarım çatalda almayın diye ağlaya ağla uyudum.uyandığımda herşey bitmişdi karnımda yoktu artık.2 ay geçti şimdi toparlandım biraz,yeniden hamile kalmak istiyorum 1 ay daha bekliycem.sonra inşallah.benimki pıhtılaşmadan oldu.testlerde çıktı.genetiği normal ama homozigot mutasyon yani pıhtılaşma varmış.şimdi folik asid,b vit ve çinko kullanıyorum.

10. 11 Mayıs 2010
  11. 28mavi

28mavi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah sabır versin canım benim de bebeğim 28 haftalıkken karnımda öldü otopsi yaptırdık genetik ve kan pıhtılaşması testlerini yaptırdık çok zor ama sabretmekten başka elimizden gelen bir şey yok sen de gerekli testleri yaptır canım biraz toparlanınca canım keşke bakmasaydın şimdi aklından hiç çıkmayacak daha fazla üzüleceksin ben sadace yandan duruşunu gördüm kahroldum mafoldumben sabır sabır