biz de mi tükendik

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve uyuyan_gxuxzel tarafından 15 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : uyuyan_gxuxzel
  1. uyuyan_gxuxzel

uyuyan_gxuxzel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hanımlar sevgilimle ayrı şehirlerdeyiz,ailem ilişkimizi öğrendiğinde işi olmadığı için çok karşı çıkmıştı.çok eziyet ettiler bana,ben de tamam bitiriyorum dedim.ben üniversite mezunuyum kendi işim var.neyse gizli gizli görüşmeye devam ettik.ailemin bana olan güvenini hala tam anlamıyla sağlayamadım.bu arada sevgilim kendine iş aramaya başladı,aileme kendini beğendirmek için iyi bi işim olsun istiyor ama sermaye olmadan çok zor zaten kriz var.

neyse böyle aylar geçti.sevgilim bi iş için başka şehire gitti, orada akrabalarının yanında kalıyor.gideli bi ayı geçti,maaşla değil de prim usülü çalışıyor, krizde olunca hala para kazanabilmiş değil.morali bozuk eve geri döneceğim olmayacak galiba bu iş diyor.üzerinde büyük stres var anlıyorum ama bana çok kötü davranmaya başladı.idare etmeye çalıştım destek olmak adına.geçen gün olanları olduğu gibi aktarıyorum;

biliyorsunuz regl döneminde bayanlar daha da bi hassas oluyor,ben de her ay bugünlerde bana karşı daha anlayışlı olmasını isterim ama sağolsun hiç olmaz :) normalde gün içinde sürekli mesajlaşırız akşamları telefonda konuşuruz ama bi kaç gündür seyrek mesaj attı bana.tartışmanın olduğu gün de bak rahatsızım özel ilgi bekliyorum senden dedim,tamam dedi ama bakıyorum saatte bir ,yarım saatte bir bir kelime mesaj atıyor.dayısı gelecekti o lafa tutuyor diye seslenmiyorum bende.meğerse dayısı gelmemiş küçük kuzenini seviyormuş.bende biraz nazlandım ben hastayım sen benimle ilgilenmiyorsun çocuk seviyorsun diye.ne yani öz kuzenimi sevemeyecek miyim ben dedi.ben sevme demedim ama beni ihmal ediyorsun dedim.biraz tartıştık,daha şimdiden anlaşamıyoruz ilerde nasıl olacağız bakalım dedim. o da haklısın anlaşamıyoruz ben ilişkimiz hakkında düşünmek istiyorum dedi,iyi düşün bakalım dedim. iki dakika sonra bitti diye mesaj atmış.arada bir sinirle söyleriz böyle birbirimize.ben de aradım, sinirle söylemiş olabilirsin başkasının evinde olduğun için üzülmeni istemiyorum falan süründürmeyelim boş yere dedim.yok bitti,bu son artık dedi.o kadar konuştum banamısın demedi.beni bi daha arama dersen aramayacağım dedim,arama dedi kapattı.bende sedef var,ertesi gün senin yüzünden hastalandım diye mesaj attım,kıyamam ben sana, seni üzdüğüm için özür dilerim falan dedi.ben de suçum yokken bana çok kötü davrandın,kaç kere aradım bu sefer bitti diye kestirip attın dedim, soğuk davrandım. hastayım diye mi hemen özür diliyorsun dedim,ben sana bi şey demiyorum artık dedi.akşam tartışma iyice büyüdü,ben suçluymuşum hiç trip yapmayacakmışım,nefret ediyormuş tripten.daha önce bu kadar büyük kavga etmemiştik,beni bi daha arama falan dedi,aramayacağım da.hiç suçum yokken dünyanın lafını yedim.hiç trip yapılmayacakmış beyefendiye.en ufak bi şey desem hemen bağırıyor boğdun yordun falan diyordu son günlerde.biz de tükendik sanırım.
    .

Son düzenleme: 15 Temmuz 2009
  2. 15 Temmuz 2009
  3. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Sizin kendi işinize sahip olamanız ailenizinde ona davrandığı tutum ilişkinizi yıpratmış üstüne üstlük sizde çok üzerine gidince bana göre böyle birşey söylemiş olabilir ama arada bir de olsa birbirinize tamam bitti diye hitap etmenizde yanlış birbirinize bence biraz zaman tanıyın

4. 15 Temmuz 2009
  5. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    fazla üstüne gitmişsin sanırım
    biraz zaman ver bence
    devam etmesi için de çok ısrarcı olma
    bazen biz neyin bizim için hayırlı olduğunu bilemiyoruz

6. 15 Temmuz 2009
  7. BER

BER Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya zaten artık ipler kopmuş güzelim bide bitti kelimesini de oyuncak etmişsiiniz bence her canınız sıkldığında bitti demişsiniz ağzınız alışmış yani
    bence sen arama hiç de üstüne düşme bırak bakalım o seni özlicekmi arıcak sorcakmı
    hem anlarsınız birbirinizi sevip sevmediğinizi bakalım olmadan bi eksiklik hissetcekmisiniz hayatınızda
    deneyin derimmm

8. 15 Temmuz 2009
  9. uyuyan_gxuxzel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    haklısınız şartlar çok zor,kolay kolay görüşemiyoruz benim ailem yüzünden,onun üzerinde işim olmalı hemen evlenelim stresi var.bana da ailem çevrem evlen diye baskı yapıyor. işim olduğu için, para için herkes benimle evlenmek istiyor görücü usulu.ben de bunaldım artık. evlenelim mutlu olalım istiyorum,normalde uyumsuz bi çift değiliz ama şartlar bizi çok zorluyor.çok seviyorum ben aşkımı :çok üzgünüm:

10. 15 Temmuz 2009
  11. Kelimeler Yetse

Kelimeler Yetse Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    o da bunalmış siz de tabiikafamçokkarıştı ama sizinde ilgili olduğunuzu bildiği için biraz naz yapıyomuş gibime geldi..arama fln demiş ya sizde aramayın :umursamaz: zaten seviyosa gerçekten o arar yerimseniben hem de düşünme fırsatı bulursunuz bazı şeyleria.s bide bitti kelimesi çok kullanılınca bi süre sonra hiç bi anlamı kalmıyo her olayda bitti demek fln yoruyo:teselli: canınızı sıkmayın hayırlısı olsun :teselli:

12. 16 Temmuz 2009
  13. uyuyan_gxuxzel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dün aşkım mesaj attı; seni çok seviyorum,ayrı kalmaya dayanamıyorum,yaptığım herşey için çok özür dilerim.. v.s. :1hug: bu dönemde benim ona destek olmam lazım,iyi günde kötü günde beraberiz Şeniz

14. 16 Temmuz 2009
  15. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146

Çok sevindim buna bundan sonra biraz daha özverili olun birbirinize karşı her ikinzde zor şeyler atlatıyorsunuz çünkü karşılıklı fedakarlıkla bir ömür mutlu olursunuz işallah

16. 16 Temmuz 2009
  17. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    137
    Ödül Puanları:
    153
    bnce üstüne düşmeyin,çekilin biraz
    sık aramayın özlesin sizi

18. 16 Temmuz 2009
  19. uyuyan_gxuxzel

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

inşallah hepimiz çok mutlu oluruz hanımlar,çok teşekkür ederim söyledikleriniz için.Daha özverili olacağım ben de,kıyamam ben aşkıma :1hug: