biz geldik kızlar hepinizi çok özledim yaaa

Konusu 'Nisan Anneleri' forumundadır ve gulec11 tarafından 11 Eylül 2008 başlatılmıştır.

11 Eylül 2008
    Konu Sahibi : gulec11
  1. gulec11

gulec11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba 2 aylık güzel bir tatilin ardından evime geldim.hepinizi çok özledim hemen açtım..tabii tatilde internet yoktu annemin yanında...biz çok büyüdük koca erkek olduk 2 tane diş çıkardık ama ateşler içinde hasta hava değişimi de etki,ledi öksürüyor dr a götürdük Allahtan bişi yok.soğuk algınlığı.işe başladım 7-8 saat ayrı kalıyorum oğlumdan çok zor oluyor.bugün apartmandan içeri girdim bir ağlama sesi nasıl çıktım bilmiyorum dizlerimin bağı çözüldü.ağlayarak ayrılıyorum her gün zaman geçmek bilmiyor...Allah yardımcımız olsun ...

2. 11 Eylül 2008
  3. coffee

coffee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hoşgeldiniz..
    Allah yardımcınız olsun :KK43:

4. 11 Eylül 2008
  5. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    HOŞ GELDİN CANIM OHH ANALI OGULLU Bİ GÜZEL TATİLİNİZİ YAPTINIZ BRONZLAŞTINIZ MAŞALLAH BİZ HİÇ BİYERE GİDEMEDİK İŞE BAŞLAYALI BEN ÇOOK OLDU BEBEGİM 3 AYLIKKEN BAŞALDIM.senağlama a.s.

6. 12 Eylül 2008
  7. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Hoşgeldin canım.Oh ne güzel tatiller yapılmış,dişler çıkarılmış:)bizde henüz diş yok ama kaşıntılarımız var tabi...

8. 12 Eylül 2008
  9. EU1

EU1 Guest

ay canimm hosgeldin valla dun gece aklima sen geldin gorunmuyo ne yapti acaba diye merak etmistim.

demek oglusun dis cikardi benim kiz gibi oda erken davrandi desene benim kiziminda 2 disi var.hastalandi hava degisiminden birde dis bayagi kotu gunler gecirdik.ama simdi cok iyi kuzum birde yerinde dursa :))

oglusunuda senide cok opuyorum canimm tekrar hosgeldin...