biz işin içinden çıkamadık fikirlerinize ihtiyacımız var

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Slogan tarafından 6 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Slogan
  1. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    suan bir kız arkadsımla birlikteyim
    kendi özel hayatıyla ilgili çıkmazdayız fisfisfis
    aklımızdaki sorulara bir türlü cvplar veremiyoruz en iyisi size danışalım dedik :enbuyukkk:
    arkadaşımın 1.5 senelik bir ilişkisi vardı herşey çok güzeldi çok iyi anlaşırlardı ama aralarındaki tek sorun çocuğun sürekli şehir dışında oldugu bir işte çalışıyor olmasıydı gamyoncuiremsu
    arkadaşım sürekli bundan şikayetçiydi sürekli yanında olsun istiyordu senağlama bu yüzden burdan iş bulması konusunda ısrar ediyordu :CüvCüv: ama çocuk henüz askerligini yapmadığı için baska bir iş bulamıyordu :çok üzgünüm:
    bu sebepten dolayı çıkan bir tartışma sonucu çocuk ayrılmak istedi ve ayrılırken şunları söyledi
    biz bu konu yüzünden seninle daha çok tartışıcaz en iyisi yol yakınken ayrılmak ben senin aradıgın kişi degilim.... Çok üzgünüm çoook
    daha sonra ortak arkadslarınada arkadasımın evlenmek istedigini ama kendisinin dogru düzgün bir işi olmadıgı askerligini yapmadıgı içinde evliligi düşünmedigini söylemiş :a015:
    ve 2 aydır görüşmüyorlar sadece çocuk ilk hafta sudan bir sebeple arayıp konuşmuş gecen hafta da dogum günü msjı atmış arkadsıma :sm_cool:
    geçelim sorulara
    bu çocuk gerçekten bitirdimi bu ilişkiyi
    yoksa blöfmü yapıyo ben senin aradıgın kişi degilim derken
    yada ne yapmaya çalışıyor :nazar:

sonsuza dek bunu beğendi.
  2. 6 Ocak 2009
  3. canım arkadaşın erkek arkadaşının hayatına saygı duymayı öğrenmeli öncelikle.adam ekmeğinin derdinde arkadaşın onla geçireceği vaktin..
    blöf yapıp yapmadığını bilemeyiz çünkü nasıl bir karakterdir bilemeyiz.ama arkadaşınız seviyor ve ilişkisini sürdürebilmek istiyorsa ,biraz saygı duymalı özverili olmalı..

4. 6 Ocak 2009
  5. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    bence bunaltmış,öffff dedirtmiş arkadaşın olasılıkla...
    güven ve sevgi üzerine kurulu bir illişki ise bunlar geçici sorunlar ..neden bu kadar üstüne gidildi ki!
    iş bulmak kolay mı ,düzenini bozacak adam, o isterdi ama .....? şartlarrrrrr...!!

sonsuza dek ve qbrha bunu beğendi.
  6. 6 Ocak 2009
  7. Slogan

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    çok haklısın ama arkadaşım zaten onun hayatına saygı duyuyordu tek endişesi nereye kadar böyle gidecegiydi
    bu sebepten dolayı ayrılmayı arkadsım hiç istemedi
    bizim anlayamadıgımız neden çocuk herşeyin zamanla yoluna girecegini söylemeyipte ayrılma yolunu seçti :dilcikar:

8. 6 Ocak 2009
  9. hevval

hevval Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    bence askerlik aradan çıkamayana kadar iş konusuna girmemeliydi arkadaşın nasıl olsa bulunduğu işten ayrılıp askere gitmek zorunda.şuan iş değiştirmesi bir şey anlam ifade etmiyor yani askerden sonra oturur herşey yavaş yavaş o süreçte fikirleini zaten erkek arkadaşı alırdı.askerlik öncesi erkek için kötü psikolojisinin olduğu süreçtir.ve askerlik bitene kadar da öyle olur.o psikolojinin üstüne bu şekilde baskı yaptığı için bence çocuk arkadaşının beklentilerine cewap weremeyeceğini düşünmüş ve sıkıntıya gelemeyip ayrılmış

10. 6 Ocak 2009
  11. hevval

hevval Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    ama şimdi bundan sonrası önemli tabi arkadaşın eğer sewiyorum diyorsa buluşup konuşsun nedenler sorsun cewaplar alsın vede kendini de açıklasın bu doğrultu da eğer çocuk da sewiyorsa mutlaka olumlu geçer adımlar atılır karşılıklı ve dewam ederler...konuşmadan çözülmüyor hiçbirşey

12. 6 Ocak 2009
  13. MENAR

MENAR Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    biz kızlar neden böyleyiz?
    arkadaşın evlenme niyetindeyken karşısındaki erkeğin de bu niyette olabilmesi için
    ciddi anlamda bir işinin olması gerekir.

oratada böyle eksiklik varsa çocuk napsın?nasıl yanına gelsin yada evlensin?

bende arkadaşlara katılıyorum sıkboğaz etmiş..
    yeniden barışırlar bence

yalnız dikkat etmeli arkadaşın sabretmeli

14. 6 Ocak 2009
  15. hevval

hevval Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    76
    aynı durum bende de vardı ama ben askerlik bitmeden müdahale etmedim.işte bunu anlamadım nasıl olsa askerlik için o işten çıkacak neden bunun için tartıştı ki üzüldüm adına.tam tersine istediği koşulları ona askerlik sonrası için hayal ederek ona anlatsaydı onun için de moral hırs olurdu aranızda da dayanışma olurdu bu arada asker beklemek de çok zor 15 ay bekledim geldikten 1 ay sonra ayrıldım askerde olmalarından dolayı girdikleri psikoloji ile çok yıpratıyorlar karşısındakini ve ilişkiyi 3.5 senelik ilişkimi bitirdim

16. 6 Ocak 2009
  17. Slogan

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188

biz de çok üzüldük senin adına hayırlısı diyelim... ama gerçekten askerden sonra çok değiştiklerini biçok arkadaşımdan duymuştum..Benim arkadaşımın olayına gelince de,o istemedi ki ayrılmayı,o sadece beraber olmak istiyodu,çok aşırı bi baskısı da olmadı ama..şimdi arkadaşım da gurur yaptı o ayrıldığı için,çok seviyo ama aramıyo ondan bekliyo..

18. 6 Ocak 2009
  19. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    demek ki zamanla herşeyin yoluna gireceğine inanmıyordu arkadaşının sevgilisi.inanmadığı bişeyi niçin söylesinbenneyaptımki
    arkadaşın çok sıkboğaz etmiş bence de.adam bu işsizlikte işinin peşindeyken arkadaşın liseli anlayışsız kızlar gibi 5 dk daha çok vakit geçirmenin peşinde gibi olmuş ve belli ki çocuğu bunaltmış.hayatına saygı falanda duymamış.duysa onun durumunu anlardı.
    evli olupta gurbette çalışan nice insanlar var.onların eşleri ne yappsın?
    ama iş işten geçmiş.arkadaşın pişman olsada arayıp barışma teklif etmesin.erkeklerin burnunu fazla da kaldırmaya gelmez.ama çocuk tekrar arayıp barışmak istersede fazla uzatmasın.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.