Biz kadınlar, neden zoru severiz ?Yardım

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve deryadertli tarafından 18 Şubat 2009 başlatılmıştır.

18 Şubat 2009
    Konu Sahibi : deryadertli
  1. deryadertli

deryadertli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkdaşlar 6 aylık bir ilişkim vardı bundan bir ay evvel bir arkdaşım erkek arkdaşımı interntte bütün kadınları bekliyorum diye bir başlıkla arkdaşlık sitesinde görmüş arkdaşım uyardığı için teşkkür ettim ve başımdan aşağıya kaynar sular indi çok seviyorm ve benimle bi ilişki yaşamk için aylarca uğraştı şimdi ne olduda böyle oldu diye düşünürken aynanın karşısına geçtim ve ne yapıyosun sen onun içinmi üzülüyorsun dedim ve hemen internete girdim kendime sahte bir rumuz ve sahte bir resimle konşmaya başladım yaklaşık 1 hafta kadar ve yeni hat aldım ki huylanmasın diye çok buluşmak istyordu 3 haftada 6 aylık ilişkimde görmediğim hayal edemdiğim sevgiyi alakayı gördüm çok nazik tam bir beyfendi olup çkmıştı buluşma zamanı gelmişti beşiktaşta bir çay bahçesinde buluşmaya karar verdik saat 1 de saat 2 de gittim merhaba ben (özgece) rumuzum dedim şok oldu beni görünce birde utanmadan ne işin var dedi bende 2 haftadır ilgi alaka gösterdiğin taptığın kadın bendim dedim beni bir dah arama onun bana aldığı bütün hediyeleri fırlattım ve son sözümü söyledim kardasın donmak üzeresin uyku tatlı geliyor ama sen öldüğünün farkında değilsn şimdide içimde birşyler depreşti sanki herşy onu hatırlatmaya başladı konuşmayı düşnüyorm sizce bayanlar ne yapmam gerek:1shok:senağlamasenağlama

2. 18 Şubat 2009
  3. EU1

EU1 Guest

1.) kız arkadasınınn gıt orada bekle senle bır sey konusucam demedıgı ve cocugu oraya onun göndermedıgı ne malum?

2.) kız arkadasının o chatı acıp senle haftalardır sohbet etmedıgı sızı kıskanıp bölmek ıstemedıgı ne malum? en yakın kankın mı farkeder mı ?
    şakkıdı
    3.) senın sevgılın boyle bır sey yapmıssa bır acıklama fırsatı verseydın ıyı olmaz mıydı ?

4. ) madem s evıyordu neden neden dıye dusunmez mıydı, suclusu gercekten kendısıydı hatasını bılıyor ondan mı sustu ???
    süprizzzzz

* kendımden bır alıntı yapayım aynını yasadım aynı seylerı yaptım, 10 sene sonra hep aklımda oldugu ıcın yenıden bulustuk bır sekılde ve cıktık ama cocuk aynı salak sekdıllerde ayrılmayı sectı ve kendını bana bıraktırtttı sonuc aynıydı. :nazar:
    sen de gerı döndugunde aynı sonucu buluyor olacak sın cunku baslıgın bıle 'zoru severız' seklınde.
    demek zor bırı oldugunu düşündürtuyor sana. vur dıbıne derım canım umursama .

4. 18 Şubat 2009
  5. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    ben bu erkekleri anlamıyorum ya...birde bütün bayanları bekliyorum yazmış yani ağıma kaç tane düşürebilirsem bu ne doyumsuzluk bence bitirmişken bi daha dönme derim ben.sonuçta aldattı seni ona bidaha ne kadar güvenebilirsin.her acı zamanla geçer kendini başka şeylere ver tatlım.çok zor ama duşünmemeye çalış onun gibi birisini.başlığında zoru severiz yazmışsın bence o zor biri değil kusura bakma ama kişiliksiz biri o yüzden bırak canım zoru seven sevsin sen adam gibi adamını bulmaya çalış

Son düzenleme: 18 Şubat 2009
  6. 18 Şubat 2009
  7. _serap_

_serap_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tabiki dönme sahtekarın tekiymiş işte deymez bence başka yol seç kendine

8. 18 Şubat 2009
  9. EU3

EU3 Guest

saçamalam kesinlikle konuşma değerini düşürürsün bikere yapan bidaha yapar.elbet onu hatırlıycaksın ama hemen pes etme değmez arkadaşım yüzünü gördün için sevinmelsin

10. 18 Şubat 2009
  11. deryadertli

deryadertli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ne yapyım gönül dinlemiyor ama YENİ AŞKLARA YELKEN AÇAYIM BELKİ YENİ HEYCAN UNUTTURABİLİR:1no2:

12. 18 Şubat 2009
  13. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Çok çirkin, saygısızlık diz boyu, aldatma, vs... vs... bütün kötü özellikler var bu başlıkta...

Ve sen bunların canlı şahidisin hala acaba diye soruyorsun anladığım kadarıyla...

Yukarıda saydığım kötü özellikleri yaşamak istiyor ve hakettiğine inanıyorsan devam et arkadaşım...

Aksi halde bunları gururu olan hiç bir kadın yaşamak istemez... Şahsi görüşümdür

Sevgiler...

14. 18 Şubat 2009
  15. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.164
    Ödül Puanları:
    488
    Bence hiç ugraşma yeni aşklara yelken ac:nazar:

16. 18 Şubat 2009
  17. Lotus

Lotus kimse olmadı senin gibi.. Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bu kadar uğraşmayın bence...
    emeğinize yazık...

18. 18 Şubat 2009
  19. sweetler

sweetler sen=ben demek Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kardasın donmak üzeresin uyku tatlı geliyor ama sen öldüğünün farkında değilsn demişsin

benim bu cümleden anladığım-CADIARZU
    --
    sacma sapan bi yoldasın
    bu yaptıkların hiç mantıklı değil
    kendinini geliştirmiyor öldüyorsun:tomato:
    buraya kadar doğrumu ....bi nevi bi uykudasın uyan bu da sana bi şok olsun kendine ceki düzen ver demişsin :mymeka:
    iyi güzelde sence bu mesajı algıladımı?:uhm:
    sanmıyorum,,,,, o bildiği yoldan saşmayacak!!!!
    sen se bu son sözde artık onunla hiç bir ilişiğin kalmadığını söylemiş oldun
    bencede doğru olan budur ****sakın ha yanılmayasın biraz mantıkla hareket et emiisüprizzzzz