Biz onlara kavuşmak için okadar mücadele verirken daha bebek yokmu diye sormazlarmı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve geranimo85 tarafından 6 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

6 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : geranimo85
  1. geranimo85

geranimo85 canım oğullarıııııımmm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    İNSANLAR MI CAHİL DÜŞÜNCESİZ BİLMİYORUM AMA ARTIK ÇOK SIKILDIM BİZ BEBİŞLERİMİZE KAVUŞMAK İÇİN KENDİMİZİ PARALARKEN DAHA BİŞİ YOKMU DİYE SORULMASINDAN BIKTIMsenağlamasenağlama EMİNİM ARKADAŞLAR HEPİMİZ BU DURUMDAN YAKINIYORUZ ÇÜNKÜ İLLA Bİ YERLERDEN ÇIKIVERİYO OLE DAHA YOKMU DİYEN EKSİK ZEKALILAR ONLARDAN NEFREEEEET EDİYORUUUUUUM NASIL CANIMI ACITIYOLAR Bİ BİLSELER BELKİ BURDAN ULAŞIRDA İKİ TANESİ EKSİLİR DİYE UMUT EDİYORUM SIKINTILARIMIZI PAYLAŞALIMsenağlamasenağlamasenağlama

2. 6 Ağustos 2009
  3. Saboli

Saboli Miniğim.. Üye

Beğenildi:
    93
    Ödül Puanları:
    148
    Emin ol yalnız değilsin arkadaşım :nazar:
    ama nefes aldığımız sürece bu sorular var olucak bundan emin ol
    yaşın daha 18dir biriyle görürler söz nezaman?
    söz olur nezaman nışan?
    nışan olur nezaman düğün?
    evlenirsin yok mu daha bebek?
    bebek olur kardeş yapmıcan mı?
    anlayacağaın bu sorular hiç bitmez
    çocuk oldumuda bide karışırlarki sorma onu yedirme üstünü ört altını al bezi dolmuş kusmuş .. çok afedersin ama şimdi dilimin ucuna gelip yazmak istediğim ve geri çevirmek zorunda olduğum kelimeler var
    zor tutuyorum kendimi kötükedihüso
    bu insanlar adamı delirtir katil eder kötükedihüso kötükedihüso
    Allahım bu yolda yürüyen herkesin yolunu açık etsin inşallah
    :Saruboceq:

4. 6 Ağustos 2009
  5. sabriya

sabriya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    evet arkadasim bu durumdan bende muzdaribimm daha bebek yokmu falan filan artik bende tek birsey yapiyorum sadece evime kapaniyorumm esimle beraberarkadasligimiz suruyor kimseyle muhatab olmuyorum bebk soranin ise acayip kalbini kiriyorummm ama bu bile bizlere allahin bir imzasi guclu olmak en guzeli ama bebek olmuyor diye dunyanin sonu degil bir peygamberimizin bile bebegi olmamisti unutmayalimmm yani TEK DOSTUM ARKADASIM ESIMMMMMMMMM KIMSE YOKK

6. 6 Ağustos 2009
  7. angeeeeel87

angeeeeel87 RABBİMİN MUCİZESİ BERATIM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar aynen benımde etrafımda oyle cok cahıl ınsan varkı haftada bir gördügüm insanlar her seferinde soruyo hiç mi ceneleri yorulmaz bunların yaÇok üzgünüm çoook ben düşünmüyoruz demekten bıktım onlar sormaktan bıkmadı.bıde pıskın pıskın yapmıyosun ama ılerde gorurum ben senı kafanı taslara vurcan dıyolar allahımın dengesizi oluyoda bız yapmıyoz sankı:mymeka:

8. 6 Ağustos 2009
  9. melisesra

melisesra maşallah benim oğluma Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    gecen gun annemle oturuyoruz arkdası geldı 2 gelını var bırı benden 2 3 sene once evlendı
    durup dururken bana senı bı doktora goturcem dedı annemde nıye ne ıcın goturcen dedi çocugu olsun dıye demezmı ben bı sınırlendım annemde aynı sekılde sen dedım once kendı gelının gotur kadına bakya benden yasca baya buyuk olmasaydı tokatı şaplatıcaktım ama dua etsın yaşlı
    çok moralım bozulmustusenağlama

10. 6 Ağustos 2009
  11. laledusunceli

laledusunceli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynen arkadaslar heryerde oyle denssiz insanlar var,kendini bilmezler surekli her gorduklerinde sorurlar,sanki olsa duyulmucakmi duyulcak tabiki,ama onlar sormadan seni uzmeden icleri rahat etmezler,vede en kizdigim sey,baska birininde uzun zaman cocu olmadiktan sonra oldu zaman,hadi bebek yokmu demeleri,sanki oyleleri bilmiyo ayni yolculuktan uzguntuden gecmemisler.sonra oluncada oyle ins burnularida kalkiyo.bosuna demiyolar bes parmak bile ayni deyil.

12. 6 Ağustos 2009
  13. sarxixmelekA&B

sarxixmelekA&B ÇAĞAN EGEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bu dengesızlere en gÜzewl tokadı bebeklerımızle atarz umarı.mıllete ne acaba:?sankı o bakacak?mıllet kısır dedıkodusuna bayılıyor.

14. 6 Ağustos 2009
  15. alyadora

alyadora Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet millet dedikoduya bayılıyor, yeterki birinin çocuğu olmasın, vah tüh deyip arkasından tonla dedikodu döndürüp döndürüp konuşuyorlar herkese ilan ediyorlar ayyy duydunmu falancanın çocuğu olmuyor... kendileri doğurmuşya marifet kendilerinde sanırsın hey yarabiim ya deli oluyorum.. yorulmaz kıslar bunlar hiçççççç beklemeyin soranlarada olunca duyarsınız siz kafanızı yormayın hiçte mrk etmeyin biz söyleriz deyip geçin çünkü düşünmüyoruz deyince başlıyorlar ya sonra olmazsa bilmem nolursa beddua eder gibi başlaıyorlar zaten ağızdan laf almak için bütün çabaları yoksa çokta umurlarındaydı bizim bebişimiz olmuş olmamış.. benim dedikodumu yapanlara rabbim beni unutturacak versin inşallah..

ya rabbim bizede hayırlı sağlıklı bebişler nasip eyle..

16. 6 Ağustos 2009
  17. esila@mxixsra

esila@mxixsra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    üff hepimiz bu tarz insanlardan muzdaribiriz. ne kadar düşüncesizlik ya...sanane hem değil mi ama...olursa zaten haberin olur olmuyrsa da insanlarının özeline girme hakkını sana kim veriyor. birde düşünmüyoruz diye geçiştirmeye çalıştığımızda arkadaşında dediği gibi olmaz sonra tedavilerle uğraşırsın falan....rabbim bu kişileri bizden uzak tutsun...

18. 6 Ağustos 2009
  19. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ne zaman kısmetse o zaman diorum ,Allah bilir...daha çıt yokk...