biz sözleniyoruz...laylaylay...04.09.2010 :) evet kızlar bu sefer oldu :D

Konusu 'Söz Kesimi' forumundadır ve jeren_22 tarafından 6 Eylül 2010 başlatılmıştır.

6 Eylül 2010
    Konu Sahibi : jeren_22
  1. jeren_22

jeren_22 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar heyecan heyecan heyecan ama oldu hemde çok güzel oldu ve biz sözlendik :lepi: fotoları ekliyorum kaydirigubbakcemile2

2. 6 Eylül 2010
  3. jeren_22

jeren_22 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlarrr fotoğraflar :kedi:

4. 6 Eylül 2010
  5. jeren_22

jeren_22 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    son olarak çikolata kutum kayınvalidemin kendi eseri aynı zamanda sandığım ve söz tepsimde onun el emeğiydi opuyorumnanaktan

6. 6 Eylül 2010
  7. fatolina

fatolina 2 MAYISTA 68 OLİİİCİMMM:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    hayırlı olsun
    Allah tamamına erdirsin inş.
    herşey çok hoş görünüyo

8. 6 Eylül 2010
  9. jeren_22

jeren_22 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar şimdi anlatıyorum ayrıntıları... çok fazla ayarlayamadım fotoğrafları...sandığın içinde bana alınan kıyafetler, terlik, parfüm, victoria secrets vücut losyonları, çorap, 5 adet tülbent, 3 adet lif , 3 adet havlu, 3 adet bohça , 3 takım çamaşır , 1 takım babydol vardı...söz tepsisi kayınvalidem yapmış ama ben yinede söz yastığıda aldım hatıra olarak saklamak için :KK1: çikolata kutumdan ayrı olarak misafirler için çikolata getirmişlerdi...çerez ve meyvesuyu dağıtmak için kırmızı sepet getirmişlerdi...takı olarakta pırlanta tektaş , bvlgari kolye , alyansım ve alyansıma uygun yaptırılmış bileklik takıldı...öyle işte...hiçbi sorun olmadı ama çok kalabalıktı yaklaşık 50 kişiydik yinede herşeye rağmen sorunsuz geçti...allah herkese nasip etsin...opuyorumnanaktan

10. 6 Eylül 2010
  11. jeren_22

jeren_22 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tabağından çatalına peçetesinden kolonyasına kadar getirmişlerdi...biz okadar tabak bardak hazırladık ama hiçbirini kullanmadık...çerezler falan paketlenmişti...meyvesuları kutuydu...mutfakta sadece pasta hamurişi servisi yapıldı oda 1saat sürmedi bile...o yüzden çok rahattı kızlar... sözlenecek arkadaşlra tavsiye çok rahat oluyo...eğer erkek arkadaşınızın imkanı varsa bu şekilde yapın...gerçi ben söylemedim ama olsun böyle rahat oluyomuş kaydirigubbakcemile5

12. 6 Eylül 2010
  13. BEBEKKAFA

BEBEKKAFA Yağmur'umu bekliyorumm:) Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    61
    hayırlı olsun ....

ayakkabılarına bayıldımm..çok şıkk

pastada çok güzelmiş...ne zaman böyle pasta görsem nişanımızda uğradığımız şok aklıma geliyo:nazar:

kayınvalidenin yaptıklarıda çok güzel...el emeği,ne güzel hatıra....

Allah tamamına erdirsin....:nazar:

14. 6 Eylül 2010
  15. jeren_22

jeren_22 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler cnm :kedi: vallai daha şimdiden bende nişanın telaşına düştüm bakalım sözde bukadar kalabalıktık nişanda neler olcak eyvahedigeldismile

16. 6 Eylül 2010
  17. sssccc

sssccc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    tebrik ederim. pastan çok güzel görünüyor:) bohçan ve diğer gelen herşey çok güzel. nişan havasında bir söz olmuş resmen. şimdiden nişanı düşünmekte haklısın:)

18. 6 Eylül 2010
  19. jeren_22

jeren_22 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürederim cnm opuyorumnanaktan aynen şimdiden nişanı düşünüyorum fotoğrafları tam toparlayamadım aslında alyanslarımızıda ekliycem zemuszemus çünkü bu işlerde insan çok kararsız oluyormuş onu anladım o yüzden herşeyi ayrıntılı olarak ekliyorum kızlara fikir olsun diye... bir kıyafet bile inanılmaz zor seçiliyo söz için çokmu abartı çokmu basit derken bi bakıyorsun söz günü gelmiş çatmış opuyorumnanaktan