biz yine sonuna geldik yuvam yıkılıyor çok üzgünüm :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve zeytin96 tarafından 26 Mart 2010 başlatılmıştır.

26 Mart 2010
    Konu Sahibi : zeytin96
  1. zeytin96

zeytin96 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    beni tanıyanlar biliyor artık konuyu arkadaslar bılıyorsunuz kayınvalıdemle aynı apartmanda oturuyoruz ve evımızın anahtarları onlarda sureklı gırıp cıkıyorlar esım anahtarı alamıyor ellerınde eve tadılat yaptırıp kapıyı degıstırıp yenı anahtarı vermeyecegını soyluyor ama bızım evden aynı zamanda bahceye cıkıs var ve esımın aılesı aslında yan tarafdan dolasıp gecmek varken benım evımı kullanmayı ıstıyorlar bende esıme bahce kapısını kapatmasını ve evımıze gırmek ıcın bahane bırakmamasını soyluyorum o da aılesınden cekınıyor yapmıyor bızde her zaman tartısıyoruz ıste sen bana destek olmuyorsun dıyor esım bende destek oluyorum ama sende benım dedıgımı yapmıyorsun dıyorum..neysee

sımdı bunlar benım evıme gırıp cıkıyorlar ben ve esım calısıyoruz bız cıktıktan sonra artık gırıyorlar eve ıste koltuklarda yatıyorlar yazın ev serın dıye falan su aralarda tuvalet problemı cıktı tuvaletı kullanıyorlar ve o kadar pıs bırakıyorlarkı anlatamam bır su bıle dokmuyorlar neyse bızde esımle evden cıkarken tuvaletı kılıtlemeye basladık ıste yatak odasını falan kılıtledık neyse gıremeyınce problem yoktu bızım banyo kapısında kapı yok boncuk takmıstık oraya dolayısıyla orayı kılıtlememıstık dun aksam da tuvalet kapalı olunca (banyoda klozet yok ama ) dusakabıne yapmıslar yaaaa ınanamıyorum ya boyle bırı varmıdır bır tek ben yasıyorumdur bunu esım cıkıp bırsey dıyemıyor bende bu sabah cıkarken korıdor kapısını kapattım ne yatak odası ne tuvalet banyo nede bahceye cıkabılırler esıme de soyleıdm ben kılıtledım haberın olsun dıye artık kılıtlemıssın bana ne soyluyorsun der gıbı ımalı laf ettı bende sınırlendım esım artık cok sıkıldım bu mevzulardan bana bırsey soyleme dıyor bende artık dayanamıyorum artık ayrılmayı teklıf edecegım olmuyor ne yapalım aılesıne soz gecıremıyor ama esımı cok sevıyorum onu kaybetmek ıstemıyorum baska bır eve cıkmıyor aılesı uzulecek dıye amaben daha cok uzuluyorum :KK43:((( yarında psikologa gıdecegım :KK43:(((

2. 26 Mart 2010
  3. bulgar

bulgar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.037
    Ödül Puanları:
    238
    inanamıyorum ya ne insanlar var.bu yüzden ayrılmayın muhakkak bir çaresi vardır ama ne.

4. 26 Mart 2010
  5. uzumbugusu

uzumbugusu Siyah İnci'm... Üye

Beğenildi:
    228
    Ödül Puanları:
    153
    Bu kadar saygısız terbiyesiz rezil insan görmedim duymadım..Kusura bakmayın ama çok sinirlendim..ne demek ya bu nasıl bi saygısızlıktır..Kos koca insanlar ayıp günah ya..Hiç mi Allah korkusu yok bunlarda..

6. 26 Mart 2010
  7. bulgar

bulgar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.037
    Ödül Puanları:
    238
    zaten kayınlavidenlerin yaptıkları kasıtlı.amaçlarıda seni bezdirmek.

8. 26 Mart 2010
  9. zeytin96

zeytin96 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tek caremız ayrı eve tasınmak ama esım buna yanasmıyor cunku aılesı baskı yapıyor sızı sılerız falan offf yaaa benım annemde sey dedı bugun al esyalarını dekı ben kıraya cıkıyorum ıster gelırsın yuvamız devam eder ıstersen gelmezsın sen bılırsın ama arkamdan gelmez bılıyorum

ama onu cok sevıyorum dayanabılırmıyım bılmıyorum:KK43:((

10. 26 Mart 2010
  11. bulgar

bulgar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.037
    Ödül Puanları:
    238
    oradan yazmak kolay diyeceksin ama ayrılıp onları sevindirme.inşallah bir çaresini bulursun.

12. 26 Mart 2010
  13. zeytin96

zeytin96 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zaten bunu yapan kayınvalıdem degıl buyuk ıhtımalle kayınpederım cunku dusakabının ıcıne gırılmemıs afedersınız ayakta yapılmıs:KK43:((

14. 26 Mart 2010
  15. TuzluCekirdek

TuzluCekirdek Burası soğuk odalar!!! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ne kadar kaba ve saygısızlar. eşinde biraz ailesine laf söylesin ileride daha büyük problemlede ne olacak kötü gelin sen olacaksın dişlerini göstersin

16. 26 Mart 2010
  17. uzumbugusu

uzumbugusu Siyah İnci'm... Üye

Beğenildi:
    228
    Ödül Puanları:
    153
    Arkandan gelmeyeceğini düşünüyosan gitme derim..Eşinde rahatsız ama korkuları var onunda..Biraz daha cesaretli olması gerekiyor..

Böyle insanlara aynı şekilde cvp vermek lazım ama neyse...

18. 26 Mart 2010
  19. melenela

melenela Leylek Yola Çıktı:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    banyoya yapmış ya ne biçim bir insanmış bunlar hey Allahım yaa