Bize artık bir mucize gerek

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve beliss tarafından 11 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : beliss
  1. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar benimde burada yaptığım yorumlarda sorunlu bir evliliğimin olduğunu belki bilirsiniz.ama şu son 15 gündür iyicene ipler kotu kopacak.eşimle bu son olayda öle kavgamız falan yok ama sürekli gerginlik ve artık konuşmuyoruz.ikimizde gergin.artık pes ettim.eşim bana karşı her anlamda çok ama çok ilgisiz.çevremde çok sevilen sayılan beğenilen biriyim.ama eşimle bir tek onunla anlaşamıyorum.sorunlarımız şu 3 yılda o kadar büyüdü ki artık ikimizde çıkamıyoruz işin içinden.ne sorarsanız var aslında.3 yılda hertürlüsünü yaşadık kavganında küslüğünde.ben 1-2 kez gittim terapiste ama benim tek gitmem bir işe yaramadı illaki doktor onuda istiyor o da reddediyor gitmeyi.

boşanmaya yanaşmıyor,anlaşmaya hiç yanaşmıyor.artık deliricem yaaa..konuşuyoruz 2 gün sonra gene aynı.ne sevgi kaldı ne saygı ne ilgi ne merhamet.iki yabancı bile daha seviyeli yaşar bir evde.ev artık üstüme gelmeye başladı.yarın sabah annemlerde kalıcam 2-3 gün bunaldım iyice.kocamın ilgisizliği sevgisizliği beni tüketti artık.bu kadarını haketmemiştim.bişeylerin düzelmesi için sadece mucize gerekli ama sadece.konuşarak hallolmuyor.konuşmasak büyüyor.ne yapacağımı bilmiyorum kafam bomboşş

2. 11 Mayıs 2009
  3. EU3

EU3 Guest

annene gıtmek ıyı fıkır..
    bıraz kafanı dınle..
    zamana yay hemen sorunlar çözulmuyor

4. 11 Mayıs 2009
  5. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    annemlere de pek bişey anlatmam aslında çook yüzeysel yani.şimdi dır dır dır sorup duracakalr.gene anlatmıcam kafa dinlemeye geldim dicem.hakkatende öle.evi terkettiğim falan yok az önce yatarken ben bi kaç gün kalıcam dedim önce hayır falan dedi ama ısrar ettim tamam dedi.ev resmen üstme üstüme gelio artık.hatta işi abartıp 1 hafta şehir dışında halamda mı kalsam die düşünüyorum.bgn tel.de gel bak gezelim die çağırdı halacım..

6. 11 Mayıs 2009
  7. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    bazen hiç beklemediğin anda mucizeler gelir.eşinin üzerine fazla gitme.izin veriyorsa git annenlerde kal biraz ama fazla abartma.eşinlede sürekli konuşmaya çalış.ilgisiz olduğundan bahsediyorsun,belki sevgisini sana gösteremiyordur.birde bu kadar yıprandığını düşünüyorsun kaç yıllık evlisiniz merak ettim

8. 11 Mayıs 2009
  9. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    3 yıllık evliyiz.ama biz sorunlu bir zemine oturtmaya çalıştık bu evliliği.ayrıydık 2 yıl ve birgün çıkıp geldi.evlenme teklifi, sözler, güzel şeyler, allahım dedim rüyadamıyım die.kabul ettim.ama daha balayında başladık biz.meğersem hiç değişmemiş hep aynı,ondan ayrıldığım hali devam etti ve bugünlere geldik.güzel şeylerde yaşandı tabi ama hiçbişi layıkıyla yaşanmadı.hep arıza,hep eksik,hep kırık.geçmişten hep bir laf.öyle demiştin böle yapmıştın.ve bende bu sefer kadırıldım die dahada çıldırdım.hani değişmiştin sözler vermiştin die.ama nerdeeeee...geç bunları hadi dedi hep.o öyle yaptıkça ben dahada hırçınlaştım.ben hırçınlaştıkça o dahada uzaklaştı benden.şimdi içimden hiç bişi gelmiyor.bu evdende,ondande,geçmiştende,gelecektende soğudum.

daha az önce konuştuk kavga bile değil ööyle konuşuyoruz içimizdekileri döküyoruz yani.gösterememek değil göstermek içimden gelmiyor diyor.1 aydır eli elime değmedi.içimden gelmiyor diyor.:KK43:sorunda bu zaten hiç bişi içinden gelmiyor.ve artık benimde gelmiyor ve bendede bitti çok şey..

10. 11 Mayıs 2009
  11. EU3

EU3 Guest

cınsellık içinmı içimden gelmıyor dedi

12. 11 Mayıs 2009
  13. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evetttt.ve daha pek çok şey için.beni aramaması için,merak etmesi için,merhamet etmesi,yani beni bir kadın olarak karısı olarak benimsememesi için.herşey için işte :1no2:

14. 11 Mayıs 2009
  15. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    benim evliliğiminde ilk zamanlarında bu tür olaylar yaşadım.bende çok hırçınlaştım.sürekli kavga ediyorduk eşim küsüp konuşmuyordu ve birbirimize sırtımızı dönüp yatıyorduk.zamanla sanırım ben hırçınlığımı atıp bende onun gibi davranmaya başladım.zamanla problemlerimizi aştık.hiçbirşey hemen düzelmedi.ve 15 seneyi tamamladık.üstelik bizim birde bebeğimiz olmadığı için dış etkenlerle bile mücadele verdik.problemlerini zaman yaymaya çalış ve bir müddet sende onu umursamıyormuş gibi davran.bakalım bu sefer o ne yapacak

16. 11 Mayıs 2009
  17. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    bu arada beliscim benim eşim beni hala aramaz,bir yere gidince ben onu ararım.sorduğumdada sen arıyorsun ya der.bana kızdıysa hasta olunca kılını kıpırdatmaz falan .seninkiyle sanırım pek çok özelliği benziyor.ama ben eşimi çok sevdiğim için umursamıyorum.peki sen hala eşini seviyormusun

18. 11 Mayıs 2009
  19. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yaptım yaptım onuda yaptım.hiç bişi olmuyor.sadece 2 yabancı gibi yaşıyoruz.o konuşmuyor ben konuşmuyorum.yemeğini yiyor ya tv ya bilgisayar kucağında.bende takılmıyorum üstelemiyorum.11 gibi de sızıp kalıyor koltukta.eşim ciddi anlaamda egoist ve inat biri.laf anlatmak mümkün değil.dün gece yarıda kaldı konuşmamız bugün hiiç konuşmadık.saat 11 gibi gene başladık 1 de ben yatıyorum dedi ve gitti yattı.ilk zamanar çıldırıyodum ama şimdi bende ii napim git yat diyebiliyorum sadece.o kadar boş ve mutsuz bir evlilik haline geldi ki bu.belki bir süreç ama her erkek bazen böle yapıyorsa evli insan kalmazdı diyorum kendimce.şu an için boşanmak çok farklı bir durum benim için.artık bir işim yok.biriktirdiğim az çok parayı da bu küslüklerimizde para vermediği için ben harcadım elimde bişi kalmadı.iş arıyorum ama hiç yok.offff ciddi çıkmazdayım.ailemde pek bilmiyor ama artık yapacak bişeyim kalmadı.diyorum ya bir mucize istiyorum allahtan artık.