Bize yardım edinnnnnn

Konusu 'Diyet Yöntemleri ve Deneyimlerimiz' forumundadır ve suskunkiz tarafından 22 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

22 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : suskunkiz
  1. suskunkiz

suskunkiz zayıflıyorum mutluyummm : Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kilo problemim var netten bi çok kapsüle vs baktım acı cehreye baktık 1 günde 4kilo sağlıklı gelmedi lahana kapsülüne baktım oda hem gaz yapıomuş hemde zayıflamaya bi etkisi olmuyomuş elma kromdan kimse memnun değilmiş napcağımı şaşırdım yardım edermisiniz deneyimlerinizi paylaşırmısınızzz nolurrr:sinifsinif::sinifsinif:

2. 22 Temmuz 2009
  3. MyLO

MyLO Hep Mokoko Hep Mokoko Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Öncelikli olarak ilaç kullanmak yerine yediklerinden kısarak, spor yaparak kısacası biraz fedakarlık yaparak zayıflamayı düşünsen daha sağlıklı olmaz mı canım?

Belki yanlış düşünüyorumdur bilmiyorum ama zayıflamak için ilaç almak son çare olmalıdır.

Forumda diyet gurupları var onlardan birine yazıl istersen hem motive olursun hemde kaliteli kaliteli zayıflarsın.opuyorumnanaktan

4. 22 Temmuz 2009
  5. suskunkiz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    :KK43: ayyy bilmiom bana yardım edin sıkıldım artık yaaa :KK43:

6. 22 Temmuz 2009
  7. zenim

zenim ayrılıkta sevdamdandır Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    ben ilaç almadım, ilk başta bende ilaç almayı düşündüm ama doktor arkadaşlarım bitkisel çay içmemi önerdiler.
    aktara ittim bitki çayı hazırlattım, sandoloz sakızı aldım epey tok tutuyor.
    sonra kedime bir diyet listesi seçtim, 30 kilo fazlam olduğu için lahana çorbası ile başladım ve 6 kilo verdim :)

bugün hatta diyetimin son günü, bundan sonra diyet değil sağlıklı beslenme düzenine geçeceğim.
    azar azar ve sık yemek yiyeceğim, suyu bol içeceğim, sporu aksatmayacağım illa bir liste ile devam etmeyeceğim :)
    sandoloz sakızını bırakmayı hiç düşünmüyorum ama sanada şiddetle tavsiye ederim :))

8. 22 Temmuz 2009
  9. akli_karisik

akli_karisik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Geçen kış çok şişmandım.diyet araştırıp duruyordum.tam 6 ay kadar bir diyete başlayıp yarım bıraktım..6 ay böyle geçti.öğlen diyetteyim diye hiçbirşey yemiyordum 1 sebze falan yiyordum.akşamda dayanamayınca bozuyordum.6 ay böyle geçti ve yaz geldiğindede okadar zayıflamıştımki görenler tanıyamadı.neyse bende sandaloz sakızını denemiştim.1 kaç kere içtim sakız taş gibiydi.suya karıştırıyordum.tadı yoktu ama midem bulanıyordu.ogün sabah maydonoz suyu içtim.7de.10da da kahvaltı yapıcaktım.yarım saat geçti midem bulanıyor.çok acıkmıştım.normalde hiiç bukadar acıkmazdım.maydonoz suyu acıktırdı.dışarıya çıkmıştım o andada.sonrasını anlatmayim :KK70:.yarın yine bir diyete başlıyorum ve busefer 1 ay boyu hiiç bozmicam ve 5-10 kilo verebileceğimi düşünüyorum.öyle internetten bulma değil.kendi diyetim.kendime göre hazırladım.sende kendi listeni hazırlamalısın. yapamayacağın diyete başlama.ve asla şu gün başlıyorum diye 1 kaç gün erteleme.kesin olarak bi tarihte hiiç ne olursa olsun bozma.<<<boyun ve kilon kaç??????>>>

10. 23 Temmuz 2009
  11. suskunkiz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ayy ben demiim :KK43: boy 1,65 kilo 95 :KK43: ben kortizon kullandığım için aldım bu kiloyu :KK43: ben kasiyerlik yapıyorum sürekli oturuyorum gerçi ayaktatda çok kalıyorum sabah yürüyorum ama oda pek işe yaramadı kendi diet listeme gelince yemek saatim yokki gece 10,30 da falan eve gidebilioz o saatte de pek yemiomurum ama çokda aç oluyorum off bilmiom işte böle karışık :KK43: benimki
    sakızı nasıl kullancam

12. 23 Temmuz 2009
  13. akli_karisik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sakız çok sert.önce sakızı çiğneyerek kırıyorsun ağzında sonrada su içiyosun yada sakızı kırıp 1 bardak suyla karıştırıp içiyorsun.ben aktara sordum böyle yapmamı söylemişti.ama tadı çok tuhaf geldi bana taadı yok gibi ama ne bilim midem bulanır gibi oluyo bence sen zayıflama desteği ürünler kullan.sıkılaştırıcı falanda olabilir.bide bu sakız ve aynaya baktığında tipini çirkin görme eğer yok diyosanda aynaya hiç bakma.zayıflamada böyle şeylerede dikkat edicen.ve zayıflayamam çok şişmanım dememelisin.

14. 23 Temmuz 2009
  15. suskunkiz

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim :) sakızı aldırıcam şimdi elemanımız dışarı çıktı gelince unutmazsa bu akşam başlarım inşallah gelişmeleride yazarım bide sarımsak ve cevizi okudum onuda denicem ayy bide çok çok çokk az yicem başka yolu yok :) ya zayıflıcam ya zayırlıcam hade bakalım başlıyom bu gün :)) ayy dua edin nolur

16. 24 Temmuz 2009
  17. akli_karisik

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    İnşallah fazlalıklarından kurtulursun :)) iyi zayıflamalarr :)

18. 28 Temmuz 2009
  19. emecull

emecull Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba o sandoloz sakızını asla tavsıye etmem cunku bobrek problemı cıkıyo ardından ve o sakızı kulandıgın zaman vucuduna en ufak bı seker gırerse zayıflamak yerıne kılo alıyosun cunku bu sakızı zayıf olanlar sekerle kulanınca kılo alıyor sekersız kulanınca tok tutuyor okadar çok etkılı bısey deggıl yınede sen bılırsın ama sakın seker lı bı madde yeme o sakızla. ben bıtkı cayları yazdım okursan belkı faydalanırsın çok etkılı caylar bunlar metobolızmayı cok hızlandırıyor ve hiçbı yan etkısı olmıyan bıtkıler. ust kısma bakarsan gorebılırsın bıtkı cayları baslıklı yazıyı. merak ettıgın bısey olursa sorarsın ben o caylarla ve beslenme seklımle 6 kılo verdım boyum 1 74 kılom 56 şuanda yanı 62 kıloydum hemde saglıklı zayıfladım .