bizi gecenin 4 ünde temizlik sesleriyle yeni güne uyandıran sevgili komşum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nesler tarafından 20 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Eylül 2010
    Konu Sahibi : nesler
  1. nesler

nesler Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yukardada yazdığım gibi gecenin 22.30 undan 04.30una kadar her gün evini kırklayıp temizlik yapan sevgili komşum kusura bakma nolursun senin alt katında oturup yaptığın o güzel mobilya seslerinden rahatsız olduğumuz için zıvanadan çıkıp senin gibi olmaya çalışıp seni incittiğimiz için nolur kusura bakma hatta burdaki senin gibi düşünen bi çok insanda varmış meğer yani senin yaptığını savunan her gün halı silkelemene boyun eğip sana kırıcı cümlelerle hitap etmemeiz gerektiğini savunan çokk yüce insanlarda varmış her gece sayende mobilya temizleme seslerinden dolayı 4.30 da uyuduğumuz için ki sen anca 4.30 da bizim uyumamızı uygun görüyorsun buna da şükür ertesi gün şişmiş gözlerle uyku haliyle işe gelip seni çok güzel ve özel şekilde yadediyoruz..ha bundan sonra burda seni savunan arkadaşlarıda yadedicez daha önceki mesajımı sonuna kadar okumayı bile zahmet etmeden yorum yazan sadece temizlik yapıyo diye mi gibi ibareler yazan senden daha kıymetli arkadaşlarıda çok güzel yadediyoruz.. hiç merak etme ünlü düşünürümüz ne demiş türkiyenin yüzde altmışı ...... dır diye bu oran bence bu söz söylendiği zamandan beri sürekli artmaktadır sevgili düşünürüm seni rahmetle yaddeiyorum ne kadar haklıymışsın...Burası türkiye .....Beni anlayıp derdimi paylaşan arkadaşlar size minnettarım diğreleri de sizde iyki varsınız allah sizi nasıl biliyosa öyle yapsın ne diyimmmm

2. 20 Eylül 2010
    Konu Sahibi : nesler
  3. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    Bu tarz paylaşıma açık olmayan,
    sadece tartışmaya açık olan konular açmayınız.
    genele hitap eden kelimelerden kaçının ve mutlaka
    site kurallarını okuyun...
    Konunuzu;bir önceki sorunlu konunuzla alakalı olduğu için kapatıyorum.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.