Bizim gibi olan var mı?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU1 tarafından 21 Mart 2009 başlatılmıştır.

21 Mart 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar 1 aydır falan canım çok sıkılıyor ben 3 yıllık evliyim eşimle aramızda hiç muhabbet yok işe saat 7 de gidiyor akşam 9 da geliyor yemek yiyor bilgisayara oturuyor sonra uykusu geliyor yatıyor bu hep aynı biyerlere gitmiyoruz hep evdeyiz 2 yaşında oğlum var babasını zor görüyor çocuk acaba yoruluyormuki diyorum ama bu hep böylemi olacak

2. 21 Mart 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.524
    Ödül Puanları:
    363
    Kriz var be arkadaşım..
    Ne yapsın adamcağız..:nazar:
    İnsanlar işlerinden,evlerinden oluyor,şükretmek gerek bence,çok zor zamanlar geçiriyoruz ülke olarak..:çok üzgünüm:

4. 21 Mart 2009
  5. seyrantepe

seyrantepe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm aşağı yukarı aynı sorun bende de var; henüz 1,5 yıllık evliyiz eşimin ilgisizliğinden sıkıldım. akşam eve gelir bi yemek yer sonra ya ailesiyle olmak ister ya bilgisayar başında... sağolsun yine bi kaç akşam sadece alışveriş merkezlerine götürüyor. ama bütün gün evin içinde hapsolmuş biri olarak yetmiyo...seni çok iyi anlıyorum o yüzden. bende çok bunaldım. açıkçası bi beklentimde yok artık.

6. 21 Mart 2009
  7. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    canım ya yazık eşin epey bir geç geliyormuş ne yapsın adamcağız yoruluyordur haliyle...tabi sen de güzel bir dille arada sırada bilgisayarla geçireği vakit yerine sizinle de biraz vakit geçirmesini söyleyebilirsin....

8. 21 Mart 2009
  9. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    acıkcası bızımde esımle aramızda pek muhabbet yoktur
    aksam ısten gelır yemek yerız beraber haberlerı ızler yorumunu yaparız
    genelde ben kk. olurum o televızyon ızler arada burda olan bazı olayları paylasırım onunla beraber yorum yaparız
    hafta sonları gezmeye gıderız esımın akrabalarını falan gezerız
    yanı bunlar baska esımle ne paylasabılırızkı
    hayallerımız yok bızım nedense bız gercekcı dusunuyoruz
    söle olsun böle olsun dıye dusunup muhabbet etmektense zamanı geldıgınde herseyı yasamayı tercıh edıyoruz

10. 21 Mart 2009
  11. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    madem oğlunuz var ailecek oynayacağınız oyun etkinlik gibi bir şeyler yapabilirsiniz evde...

film dvd alıp izleyin.

kuklalar yapın ailecek oynayalım deyin.. biraz heyecan katacak farklı şeyler yapmaya çalışın..

ama şuan iş durgunluğu piyasada ki sorunlar malesef insan da hiç iştah bırakmıyor.

sorununuz yine de çok büyük değil buna şükür diyelim...

12. 21 Mart 2009
  13. Halikarnas

Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    198
    işte klasik bir evlilik.

14. 21 Mart 2009
  15. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Otur yanına sende,konu ac konusturmaya calıs ,sohbet etmeye calıs bakalım.Günün nasıl gectı naptın de,yıne cok mu yordular yoksa benım kocamı de,tatlı dille yani anlatabıldım mı..
    Baktın hala tık yok,eşin değil mi acıkca bu durumdan rahatsız olduğunu söyle..
    Onlar işlerıne gelmeyenı cok güzel ıfade edebılıyolar cünkü..
    Halende devam edıyorsa enınde sonunda oda sıkılacaktır her aksam aynı seyden..

16. 21 Mart 2009
  17. PeSpEmBe

PeSpEmBe Uyuduum ben Büyüdüüm ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    "acaba yoruluyormuki diyorum "

Yorulmaz olur mu ki be tatlım, adamcağız sabah 7 akşam 9 çalışıyor... Bak 14 saat çalışmış oluyor ..Az mı sence?
    Demek ki stresini ve günün yorgunluğunu bilgisayar başında rahatlayarak geçiriyor...Sonra da doğal olarak "küütt" uyuyor...
    Uykusu geliyor tabi doğal olarak...Sen de arada sohbet açarak , izinli günlerinde seni tatmin edecek şekilde eşinle vakit geçirerek ,plan yaparak bu açığı gidermeye çalışırsın...
    Ama işten gelince çok şey bekleme bence eşinden :1no2:

18. 21 Mart 2009
  19. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    sohbet etmeme dışında sana karşı bir soğukluğu yoksa ya yorgunluktandır, ya monotonluktandır ya da kafasında sürekli düşündüğü birşeyler vardır...

Eğer çiftlerden birinin bir sorunu varsa (yukarıdaki saydıklarım gibi tabi),eşe çok görev düşüyor..Siz de eşinize yakın davranabilirsiniz, yorgunluğunu hafifletmek için elimden geleni yaparım...