Bizim Küçük Kızlar:Derin, Defne, Beril, Ayşenur

Konusu 'Premature Bebekler ve Paylaşımlarınız.' forumundadır ve yumy tarafından 12 Haziran 2009 başlatılmıştır.

12 Haziran 2009
    Konu Sahibi : yumy
  1. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    onlar 2008 yılında erkenden aramıza katılamaya karar verdiler.:1shok:diğer bebekler gibi tattıkları ilk duygu sevgi değil ne yazıkki acı oldusenağlama:1no2:kıldan ince damarlarına bir sürü iğne taktılar gözlerinsımsıkı bağladılar :1no2::1no2:diğer bebekler ışıl ışıl güneşi görürken bizim bebekler mo smor bir ışıkla dünyaya baktılar bütünbebekler annelerinin sıcak süt kokan memelerine sarılırken onlar buz gibi sertt borularla sarıldılar.:Saruboceq:anneleri dua etti biran önce onlara kavuşmak için beklediler beklediler:gitme::gitme::gitme::gitme: onları bir kez sarabilmek için allaha yalvardılar.
    hayat onlar için yavaş yavaş ve zorlu ilerlicekti bazılarını ikizlerini kaybetti senağlamasenağlama:ecrin_bebek::ecrin_bebek:bazıları hayata yanlız başladı...
    camdan bir evleri oldu onların anne kucağı yerine ,günlerce sarıp sarmalanacakları...ve hiçbir zaman unutulmaycak bir de hikayeleri ...::gitme::gitme: sonra yine beyaz bir camın arkasında buluşturdular annelerini :1hug::1hug::teselli::teselli: sevgileriyle yaramazlıklarıyla bütün dertleri unutturdular annelere izmir ankara herkes sevgiyle kucakladı birbirini kızlar küçücüktü ama başardıkları sevgi yumağı kilometreler büyüklüğündeydi.hayata eksiden başlamışlardı ama etrafa kattıkları artılar kendilerinden kat be kat büyüktü a.s.:1hug::asigim:kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
    :nazar::nazar::nazar:işte her şerde bir hayır vardır bu da yeni dostluklara vesileymiş.ŞenizŞenizŞeniz
    iyiki varsınız kızlar ve onların fedakar özel anneleri:asigim::1hug:a.s.:nazar::lepi:

Son düzenleme: 12 Haziran 2009
  2. 12 Haziran 2009
  3. ebrizm

ebrizm Prenses Beril in annesi Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    yumyyyy eline koluna ağzına sağlık şu an açtım yine muslukkarı allahım bunları kimseye yaşatmasın bir daha bizim meleklerimizede sağlıklı uzun ömürler kısmet etsin

4. 12 Haziran 2009
  5. denizkxixzxixl

denizkxixzxixl o bir bücür cadı Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    gerçekten çok içten yazılmış bir yazıydı. çok etkilendim.allah yavrularınızı sizlere bağışlasın.

6. 12 Haziran 2009
  7. Arzu:)

Arzu:) AYŞENUR,UM CANIM BENİM:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    harika bi yazıalkisalkisalkis o günlere geri döndüm..o kadar güzel ifade etmişsin kisenağlama özlem,korku,merhamet,mutluluk o kadar değişik duyguyu bir arada yaşadık ki..onlar bize hayatta yaşamadığımız dersleri verdi..ben hayatı kızımla öğrendimmafoldumben..şu an ona bakıyorumda ya ona bişey olsaydısenağlama Allahım korusun evlatlarımızı:Saruboceq: küçük kadınlar bizler sizleri çooooook seviyoruzopuyorumnanaktaniyiki hayatımızdasınız..siz herşeye değersinizŞeniz gücünüze ve size hayranım..zafer sizin:hooray:

8. 12 Haziran 2009
  9. bramble

bramble Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    O zor günleri atlatırken değişen duygularımızın dili olmuşsunn cnm.. Ellerine ve yüreğine sağlık...

10. 13 Haziran 2009
  11. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    :çok üzgünüm:beril ikizi berenden ayrıldı:gitme: annesinin prensesiydi o .çeşit çeşit kıyafetleri evde sıralanmıştı ama onu zoormu zor günler bekliyordu hayata sımsıkı sarıldı. defne de artık ikizi olmadan vardı bu dünyada beyin kanaması bile geçirmişti annesi ona güçlü ve uzun ömürlü olsun diye defne ağacının adını verdi:çok üzgünüm:.ayşenur annesinin pamuk şekeriydi bal gibi tatlı aşkını biran önce yemek için sabırsızlanıyordu annesi.:a015:derin....annesi seyrettiği belgeselden esinlenerek vermişti bu adları onlara derin deniz ...derin denizler belgeseli seferden dönen dumlupınar denizaltısının naboland adlı kuruyük gemisiyle çarpışması sonucu çanakkale açıklarında batmıştı.battı şamandırasındaki son konuşmada ast.sb.selamiye 86 mürttebatla berabaer sizi kurtaramıyacağız dendiğinde son sözleri vatan sağolsun olmuştu.babası hiç istemedi bu isimleri .orduda batan gemilerin adı bir daha kullanılmaz verme bu isimleri demişti.deniz 3 aylıkken bizi bırakıp ufuk çizgisinde sonsuza kadar enginlere karıştı.derin büyük bir mücadele verdi.annesinin süt kuzusuydu o.annesinin dünyanın 4 bir yanından aldığı minnacık giysileri ancak 3 aylık olduğunda giyebilecekti.hastane odasında boş beşiğinde öylece kalakaldılar.:çok üzgünüm::a015:senağlama

kızlar bu dünyayaminicik gelmişlerdi ama hepsinin koskocaman başka başka öyküleri vardı...farklı başlayan ama sevgide kesişenŞeniz

12. 13 Haziran 2009
  13. Arzu:)

Arzu:) AYŞENUR,UM CANIM BENİM:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    duygularını ifade edişin süpeeeer:lepi: ve o kadar benzer hisler içindeyiz ki kendinle ilgili anlattığın herşey bizim duygularımız oluyo ve içinde bizi anlatan bi çok yön oluyo..bizler bi yerde kader arkadaşı olduk:1hug: Allahım sonumuzu hayır eylesin inşallah:Saruboceq:

14. 13 Haziran 2009
  15. EU2

EU2 Guest

offf işte bu cümlelerle mahvettin benii senağlama senağlama senağlama bende bir gün oğlumun yanına girdiğimde oğlum ağzındaki hortumu emzik varmış gibi emiyordu senağlama senağlamayavrumm benmm senağlama Allahım sabır ver....:Saruboceq: o an içim eridi o kadar kötü bişey ki oğlun gözünün önünde kucağına alamıyorsun emziremiyorsunn sadece 5 dk yanında kal diyorlarr zor ya..Allahım kimselere yaşatmasınn...:Saruboceq:

16. 14 Haziran 2009
  17. dibircik

dibircik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yumy ya aamafoldumbençok güzel yazmışsınn...:gitme::gitme:

18. 14 Haziran 2009
  19. dilda

dilda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yummmyyyyyy duygulandırdın beni.Gecenini ikisi.Uyku tutmadı.Bilgisayarı açtım ve çok duygulandım.Prematüre annelerinin duyguarını o kadar güzel kaleme almışsın ki...Bizleri mücadelemizde yalnız bırakmayan,yüzlerimizi güldüren,küvezlerin başında dua ederken döktüğümüz gözyaşlarını zamanla mutluluk gözyaşlarına çeviren güçlü ve mücadeleci kızlarımız derin,defne, beril,ayşenur ve nicesine teşekkürler...