Bizim Sitemiz bu değildir! Bu şekilde anılmamalıyız!

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve kar tarafından 5 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

  5 Ağustos 2009
  Konu Sahibi : kar
 1. kar

  kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

  Katılım:
  27 Kasım 2007
  Mesajlar:
  5.353
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  148
 2. 5 Ağustos 2009
  Konu Sahibi : kar
 3. kar

  kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

  Katılım:
  27 Kasım 2007
  Mesajlar:
  5.353
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  148
  <LI id=d7133791 value=1>
  1. filiz özkol'un sunduğu kanalturk'te bir program.
  2. (fandango, 19.03.2005 14:00)
  #7133791 !?



  <LI id=d8658867 value=2>
  1. berrin şeker civil'in sunduğu kanaltürk'te bir program. filiz özkol sadece pazartesi günleri haftalık astroloji yorumları yapıyor. yükselen burcunuzu öğrenmek istiyorsanız arayın dermişim.
  2. (hersabahicindebirsarkiylauyanankadin, 07.12.2005 23:52)
  #8658867 !?



  <LI id=d11141466 value=3>
  1. Kadınlar Kulübü ® Kadın, Kadınca, anne, bebek, çocuk, sağlıklı yaşam, kadın sağlığı, beslenme, diyet ... adresinden yayın yapan geniş içerikli bir site...
  2. (crown, 21.08.2007 12:43)
  #11141466 !?



  <LI id=d12287022 value=4>
  1. yaş farketmeksizin bayanların her konuda paylaşımda bulundukları, herhangi bir sorunları olduğunda hiç çekinmeden birbirlerine sorabildikleri, evli olanların çocuklarının eşinin fotoğraflarını koydukları ve eşlerinden kocişkom diye bahsettikleri, tahminimce %20 oranında bayan kullanıcı adı almış erkek üye barındıran içeriği geniş ve samimi forum.
  2. (mellifica, 14.01.2008 22:54)
  #12287022 !?



  <LI id=d12512786 value=5>
  1. erkek olanların kabul edilmediği ancak nedense -programcı bulamadıklarından herhalde- cinsiyet bölümünde erkek seçeneğinin de yer aldığı site. daha doğrusu forum.
  2. (cumaya gittim gelicem, 07.02.2008 16:26)
  #12512786 !?



  <LI id=d13415991 value=6>
  1. google'da saç bakımı ile ilgili arama yaparken ansızın karşıma çıkan ve beni içine çeken site. her ne ararsan var valla. kayınvalidesinden dert yanan mı dersin kocasından şikayet eden mi... çaydanlığım karardı nasıl parlatsam ya da perdeler ağardı nasıl beyazlatsam... sadece ailevi mevzularda değil paylaştıkları dedim ya her ne ararsan var. cinsellik bölümüde varmış ancak üye olmadığım için inceleyemedim tabi. bir de protesto köşesinde hindi cumhuriyeti değiliz diye isyan sesleri yükselmekte&#8230; samimi oluşum velakin. birgünümü geçirdim içinde. bundan sonrada ara ara uğramayı düşünüyorum. o değilde bazı tesettürlü kullanıcılar tesettürsüz fotoğraflarını yayınlamışlar sitede şaşırdım. kınadım mı hayır ama şaşırdım.
  2. (kursun kalem, 09.06.2008 15:23)
  #13415991 !?



  <LI id=d14114057 value=7>
  1. türk kadınının içinde bulunduğu vahim durumu tüm açıklığıyla kavramama yardımcı olan portal. türkiyenin en geniş kadın portalı şeklinde bi sloganları var. gerçekten de öyle, milyonlarca ziyaretçisi var bu sitenin istatistiklere göre. kızsal, süssel bi konuyla ilgili arama yapaken düştüm içeri ve ne aradığımı unutup, döne dolana okudum. sitenin en geniş kapsamlı bölümü el işi ve yemek tarifleri gibi konularla ilgili. iş ve kariyer kısmında sadece iki topic var. mesleklerimiz ve eşlerimizin meslekleri. eşlerimizin meslekleri kısmı çok daha geniş. cinsellik diye bir başlık olmasına karşın; başlıkta soru yöneltmiş olan kişilere; cık cık, bunlar özel şeyler canım töbe töbe gibi cevaplar yazılmış. site üyelerinin künyesinde medeni durum belirtiliyor. bekar görünen üye, cinsellikle ilgili bir şey yazdığında ya da sorduğunda iki sayfa boyunca şu cevap geliyor kadınlardan; "e ama sen bekarsın ki?" ve mesajlardan anlayabiliyorsunuz, bu gerçekten samimi bir şaşkınlık. evli olmayan bir kadın cinsellikle ilgili neden bir şey sorsun, konuşsun, gerçekten anlayamıyorlar. bekar göründüğü halde cinsel ilişkide bulunduğunu belli eden şeyler yazan üyeler tamamen yok sayılıyor. kimse onların yazdıklarına değinmiyor. onun bir üstündeki mesaj cevaplanarak forum devam ediyor. orgazm nedir sorusu pek bi yaygın. "hiç duymadım, o ne ki" var bi sürü. bi de; "ben yedi yıllık evliyim, hiç orgazm olmadım, önemli bişey değil"ler var. ayrıca oral seksin gırtlak kanseri, anal seksin de bağırsak kanseri yaptığına inanılıyor. eşinizin eski bir sevgilisinin fotoğrafını atmadığını görürseniz naparsınız anketinde; bütün kadınlar bunu korkunç bir şey olarak değerlendiriyor ve büyük bir kavga sebebi olduğunu belirtiyor. kadınların en büyük sorunları kaynana-elti-görümce üçgeni gibi görünüyor. kaynanada evin anahtarının bulunması ve kafasına göre tak diye girivermesi yaygın bişey. eşleriyle aralarındaki sorunlar da çoğunlukla bilgisayar kaynaklı gibi. bilgisayarın başından kalkmayan erkekten dem vuruyor hepsi ve bir kerecik olsun beni dışarı çıkar, bi lokantada yemek yiyelim diye eşlerine yalvardıklarını anlatmaktan çekinmiyorlar. evde oturmak sıkıyormuş. ama neden bilmiyorum... kalkıp, bir arkadaşlarıyla kendileri gitmiyorlar!
  2. (cereal killer, 29.09.2008 20:46 ~ 20:56)
  #14114057 !?



  <LI id=d15591809 value=8>
  1. türkiye'deki bütün kezbanları, kara kuru, evde oturmaktan dötü kokan kızları kendine çeken site. hayırlı olsun. buraya takılanların adresini tespit edip gaz odası gibi bir operasyon yapılsa türkiye epey rahatlar aslında, avrupa gibi olur. valla bak.
  2. (cumaya gittim gelicem, 28.02.2009 19:12 ~ 12.03.2009 07:04)
  #15591809 !?



  <LI id=d15592936 value=9>
  1. dolunayda epilasyon yapıp, üzerine bir de çişlerini sürerlerse tüylerinden kurtulabileceklerine inanan ve bunu deneyen bir sürü kadının üyesi olduğu, türlü saçmalıkla kendi içinde kaynayıp duran site.
   bu kadınlara her şeyi yaptırabilirsiniz. deneyin, bir şey uydurun, bir şey vaadedin, ne kadar saçma olursa olsun deneyen bir sürü kadın çıkacaktır.
   aynı zamanda, üzerinden çok rahat para kazanılabilecek bir sitedir. şöyle ki... siteye üye olun. yurtdışında yaşayan bir tanıdığın, orda bulduğu bi ürünle, bütün tüylerinden ya da selülitlerinden kurtulduğunu, göğüslerini dikleştirdiğini vs büyük bir heyecanla anlatın. ürünü sipariş ettiğinizi söyleyin. ürün geldi, deniyorum, şu kadar gün oldu, şimdiden değişiklik var vs gibi güncel mesajlar atmayı ihmal etmeyin. ürüne fiyat koyarken de elinizi korkak alıştırmayın. onlar çoktan gözden çıkardılar zaten parayı.
   hadi bir kısmını tenzih edelim tamam ama üyelerinin dünyaları o kadar küçük ki, çeyiz fotoğraflarını sergiledikleri sayfalarca başlık var. inanamadım. düğünüme şu kadar kaldı, şu kadar zamandır evliyiz falan gibi sayaçlar koymuşlar bir de. koca bulunca da bitmiyor ki dertleri. hayat zor gerçekten de.
  2. (aggromela, 28.02.2009 21:19)
  #15592936 !?



  <LI id=d15593131 value=10>
  1. türk kızlarının ve kadınlarının vahim durumunu ortaya koyan site. bu siteye girdiğim gün türk kızlarının kötülenme sebebini gerçekten anladım. üyelerinin pek çoğunun hayatları evlilik ve çocuk yapmaktan ibaret. bir de cinsellik bölümü (artık yok sanırım) de insanı şaşırtacak durumda. hem bekareti tartışmaya çalışıp hem de cinsel deneyimi olan bekarları yollu olarak gören, anladığım kadarıyla cinselliği üstü kapalı yaşayan, porno izlemenin aldatmak olduğunu düşünen üyeleri de mevcut.

   "babamın evinden beyaz gelinliğimle, alnım açık çıkmak istiyorum!!!" şeklinde bekaretin önemini anlamak, ilk gecenin büyüsünün ne kadar farklı olduğunu bilmek istiyorsanız adresiniz: Kadınlar Kulübü ® Kadın, Kadınca, anne, bebek, çocuk, sağlıklı yaşam, kadın sağlığı, beslenme, diyet ...

   kişisel bakım konularına değinecek olursak, bölümdekilerin çoğunun bedavadan güzelliğe kavuşacaklarını sanmaları gerçekten çok vahim. soğan suyu içerek incecik olacaklarını, selülitlerinin lahana yağı ile geçeceklerini sanmaları ve saçma sapan ürünlere binlerce lira dökmelerine şahit olmak mümkün.

   uzun lafın kısası, yemek tarifi bakıyorsanız girin ya da türk kadınlarının durumunu özetler halleri görmek için bahsettiğim yerleri gezin.
  2. (trista, 28.02.2009 21:36)
  #15593131 !?



  <LI id=d15593525 value=11>
  1. yıllar önce beni afaroz ederek çok pis şutlamış kadıncık sitesidir. bir yemek tarifi ararken tanıştım kendisiyle ve tabi ki beni de çekti içine, ulan ne cahilmişim neler neler var dedim, her şeyin bir cevabı bir örneği var burda, sivilce pörtletme videolarından içine cin girmiş kadın hikayelerinden tutun da, evde çakma sushi yapımından dantelden halı yapmına kadar, dedikodular, kaynanalar, eltiler daha neler neler... cinsellik bölümünde oral seks diye başlık açıp altına ıyyy öhh iğrenç evlerden ırak diye yazarlar önce, sonra bir sivri çıkar "ben yapmam ama yapana saygı duyarım" der, diğer biri "bence hijyen koşullarına dikkat edildiği sürece normaldir" der, ve ıyy iğrenç diyenler yumuşamaya başlar "çiftlerden iki tarafda istiyorsa normaldir" der.. evet dökülmeye başlanır, ilişkinin bir parçasıdır, seksin olmazsa olmazıdır, eşimi kırmamak için denedim gayet normal... ya anladık normal ya çok normal hepiniz bütün inceliklerini biliyosunuz zaten, bende önce ayy iğrenç günah diyen, bir kaç sayfa sonrasında olayı normale döken birini afişe edince önce mimlendim, sonra vajinusmus olduğunu düşünen bir hatuncuğa öğüt vermeye kalkınca profilinde bekar yazı utanmıyomusun naralarıyla karşılaştım, hasalık gibi bulaştı bu site, gece yarılarından sabahlara kadar pc başında kocalarından kaynanalarından dert yanan kadınlarımızın dertlerini dinledim sessizce, hatta sosyolojik tespiterde bulunup araştırdım bile... artık lanet çığrından çıkmış erkek arkadaşımıda sarmıştı bir gece aldatılma hikayesini chat bölümünde anlatan kadının durumu içler acısıymış, herkes ahh ahh vahh vahh ederken benim yufka yürek sevgilim dayanamayıp, "erkekler böyledir şöyledir, ama eşlerini severler..." gibisinden kadının içini bir nebze olsun rahatlatmak istemiş ve alarmlar çalmaya başlamış tabiki "sen erkeksin ayyy olamaz kızlaaarrr koşun koşun huuuu sitede erkek var" nidalarıyla bizimkini bir güzel haşlamış ve de akabininde benim açık kalan hesabımı kullanan sevdiceği şutlamışlardır. kısa bir macera oldu benim için, girin gezin yemek tariflerinde, kişisel bakım sayfalarında gezinin, çok faydalı pratik şeyler öğreneceksiniz ama abartmayın, tadında bırakın ve sakın sakın üye olmayın yoksa kadınlar kulubu laneti sizide haşin pençeleri arasına alacaktır.
  2. (hayirlisiolsun, 28.02.2009 22:12)
  #15593525 !?



  <LI id=d15982384 value=12>
  1. ne zaman yeni çıkan bir ürünü deneyenlerden fikir almak istesem sözlükten sonra baktığım ikinci yer. ama burdakinden daha çok, sayfalar sayfalar sayfalarca deneyim var bu kulüpte. lazerli epilasyon aletlerinin farklı farklı olması başta olmak üzere pek çok faydalı bilgi edindim kendilerinden. zayıflama ürünlerinin bir boka yaramadığını da. lakin işe yarayan yöntem keşfedildiğindeki tavırları da çok enteresan.
   kadınlar zayıflamakla kafayı bozdukları halde, karşılarına çıkan çok pratik ve hesaplı-elma sirkesiyle balı karıştırıp ılık suyla her sabah içmek gibi- yöntemler keşfedip "işe yaradı bir haftada üç kilo verdim" diyen sürüyle kullanıcı da olmasına rağmen, "ayy onu nası içiyosunn, hayatta dayanamam kokusuna böööğ" diyerek hemen kestirip atabiliyorlar. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu anlayamıyorum ben de okudukça.
   bu kadar kafa yorup zaman ayırdığım, depresife bağladığım bir konu olsa iki bardak sirke içmekten geri durmam herhalde çözmek için sıkıntıyı. kadın heryerde kadın demek ki, boş boş konuşup sızlanıp icraatin içine dalamıyor bir türlü.
   hasılı kelam, lüzumsuz içeriğe katlanabilirseniz, bu tür kadın mevzuları hakkında envai çeşit bilgi edinebilirsiniz buradan.
  2. (agirroman, 15.04.2009 23:19)
  #15982384 !?



  <LI id=d16433786 value=13>
  1. kadınsı problematiklerle ilgili her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz yer. içine girdiğinizde çıkamıyorsunuz. burdaki kadınlar birbirlerine sürekli canım bebeim aşkitom vs sevgi sözcükleriyle sesleniyorlar ve her türlü deneyim ve bilgilerini esirgemeden paylaşıyorlar. gerçek hayatta tanışsalar birbirlerini boğazlarlar oysaki. aynı reel ortamda arz-ı endam etmediklerinden birbirlerini rakip olarak görmüyorlar ve kadın koalisyonu kuruyorlar.

   aldıkları kozmetik ürünlerinin fotoğraflarını çektikleri başlık bile var. kozmetik alışverişinin nasıl bir hastalık olduğunu bu fotoğraflarla görüyorsunuz. bakmaktan da kendinizi alamıyorsunuz böyle de bi yan etkisi var.

   yaptıkları makyajların fotoğraflarını da paylaşıp canım şöyle yaptım kalemi şöyle sürdüm farı böle serpiştirdim diye de anlatıyorlar. arada bi kavga dövüş de çıkıyor o dudaklar senin değil bi kere, şişirip de çekmişsin fotoyu, o gözler senin değil sen yapmadın o makyajı diye dünyanın tantanası da kopuyor zaman zaman.

   ay aman ayıp evlenmeden elini deydiremez bana tripleri çok da olsa 13 kere ardarda orgazm olduğunu yazan ablalar da mevcut. orgazm nedir öğrenmek istiyorum tarzı cümleler de kuruluyor ki evlere şenlik. yemek tarifi mi bu iki salatalık bir patlıcan.

   kocalarına kociş diyerek yeni bir kelimeyi lügatıma soktukları için ayrıca müteşekkirim. her duyduklarını deneyerek de suratlarını mayın tarlasına çeviren bahtsızlar da mevcut. çime taze sıçılmış kedi boku kırışıklığa iyi geliyo diye yazsanız size siktir çeken bir allahın kulu çıkmaz ay inaamıyoreee denedin mi kaç günde etkisini gösteriyo tepkisini alırsınız.

   çok fazla deneyim paylaşıldığı için sizi sapıklaştırıyor ve saatlerce bu siteyi okuyarak zaman geçirebiliyorsunuz. siteden bahsederken taşşak oğlanı muamelesi çekseniz de bir çok şey öğrenip kozmetiğin ıcıkbıcığını her bokunu öğrenebiliyorsunuz.

   böyleyken böyle.. ben de bulaşmayın diyenlerdenim. allahtan pc hata veriyor da bir süredir giremiyorum..
  2. (tighujey, 04.07.2009 00:29)
  #16433786 !?



  <LI id=d16434879 value=14>
  1. bayıldığım, bir kadın olarak, neredeyse aradığınız her şeye ulaşabileceğiniz site. her şeyi okumaya kalksam kaç hafta başından kalkamam bilgisayarın bilemiyorum.

   misal makyajdan giriyorum, kendi yaptıkları göz makyajları var resimli, bakıyorum bakıyorum. sonra sıkıldım mı, hoop geç evlilik hazırlıklarına (halbuse ne alaka ne evliliği bu yaşta), gelinliklere bakıyorum, ay ne cici diyorum, oradan başka bir yere..

   ana sayfadan giriş yapıp, forum bölümüne girince ulaşabiliyoruz bu müthiş içeriklere.
   bu arada bağımlılık yapıyor, gerçekten dikkatli olmanızı tavsiye ediyorum, söylemedi demeyin.
  2. (herkesgider, 04.07.2009 11:07 ~ 01.08.2009 23:59)
  #16434879 !?



  1. evlilik harici ilişki yaşadığını itiraf edenlerin linç edildiği site.
   ayrıca üyelerin yüzde çoğunluğunun arızalı giden evliliklerini sadece dul damgası yememek adına sürdürdükleri gözlemlenebilir.
   (bkz: ilginç)
   
 4. 5 Ağustos 2009
  Konu Sahibi : kar
 5. ikrar

  ikrar Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  28 Kasım 2008
  Mesajlar:
  3.285
  Beğenildi:
  18
  Ödül Puanları:
  106
  okudum ben hepsını daha once

  uc dort tane kendını bılmez sıvrı zekanın dıkkate alınmaması gereken sacma sapan yazıları :1closedeyes:
   
 6. 5 Ağustos 2009
  Konu Sahibi : kar
 7. kar

  kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

  Katılım:
  27 Kasım 2007
  Mesajlar:
  5.353
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  148
  ...............
   
  Son düzenleme: 5 Ağustos 2009
 8. 5 Ağustos 2009
  Konu Sahibi : kar
 9. AskBocugu

  AskBocugu Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  15 Mart 2007
  Mesajlar:
  1.847
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  148
  Ayy bende Çok sınırlendım
  sınır bozucu




  pardon kar sen yazıyı yayınlamıŞın benden Önce sonradan gÖrÜp sıldım
   
 10. 5 Ağustos 2009
  Konu Sahibi : kar
 11. EU1

  EU1 Guest

  bende gördüm bu yazıları geçenlerde....
  K.K dan şutlanmış,kuyruk acısı olan bi kaç eziğin kendilerini tatmim etme çabası başka bişey değil...
  :1closedeyes:
   
 12. 5 Ağustos 2009
  Konu Sahibi : kar
 13. biitoosum

  biitoosum Popüler Üye Üye

  Katılım:
  4 Şubat 2009
  Mesajlar:
  9.750
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  146
  inanamiyorum bir takim kendini bilmezler bu kadar hakaret etme hakkini nerde buluyorlar sinirden kasildim valla
   
 14. 5 Ağustos 2009
  Konu Sahibi : kar
 15. gurbaa prenses

  gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

  Katılım:
  23 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  11.253
  Beğenildi:
  190
  Ödül Puanları:
  213
  her türlü eleştiriye açık olmalıyız...
  iyi yorumlar olacağı gibi kotu yorumlar olması da gayet normal
  biz büyük bi siteyiz
  böyle ufak şeylerle uğraşmak bize yakışmaz:kahve:
  it ürür kervan yürür buyrunnnnnnnnn
   
 16. 5 Ağustos 2009
  Konu Sahibi : kar
 17. Nadas

  Nadas Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  31 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  2.933
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  148
  bende gördüm çok sinir bozucuu...
  amann kimin umrumda..salla gitsinnnnnnnnnnnnn
   
 18. 5 Ağustos 2009
  Konu Sahibi : kar
 19. Desibel

  Desibel Okeyin dörtlüsü... Üye

  Katılım:
  4 Ekim 2007
  Mesajlar:
  3.927
  Beğenildi:
  4
  Ödül Puanları:
  148
  KK üyelerinin resmen aşağılandığı, hakir görüldüğü yazıyı yazanları kınıyorum...kötükedihüso