Bizimde Dişimiz Çıktı Müjdee:)

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve KüçükAnne_ tarafından 12 Şubat 2009 başlatılmıştır.

12 Şubat 2009
    Konu Sahibi : KüçükAnne_
  1. merhaba hanımlarr kızımın alt iki dişi patladı çok şükür ve ufacıcık çıktı:nazar: .darısı çıkmayanların başına artık.ama hala emekleyemedik:) tutunuyoruz birbirmize yürüyoruz. baba ,mama,dede,aba,buv,kıh bilililil.alilililili diyor:)) tükürüyorrr alkış yapmayıda öğrendi:) müzik çalınca oynuyo sağa sola sallanıyo ellerini çırpıyor.şarkı söylüyo kendine bağıra bağıra :KK70: uyurkende kendine şarkı söylüyor sessizce öyle yatıyor :)) birde çocukları aşırı seviyor onlarla oynuyo onlar zıplıyo oda sallanıyo el çırpıyo:)) :nazar::nazar: ee temmuz bebekleri ne durumdasınız sizler ve sevgili annişlerihihoyyyta.s.

2. 12 Şubat 2009
  3. ghaneli

ghaneli ^AhmetBarışCanan^ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canımgözünüz aydın sevindim adınıza
    evet çok güzel bi duygu bizim tostosunda 2tane çıktı alttan emekliyoruzda darısı diğer temmuz bebişlerinin başına

4. 12 Şubat 2009
  5. u2rem

u2rem Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Maşallah bebişlerinize bizim kız da ne diş ne emekleme yok yürümeye hevesli koltuk kenarında yürüyo konuşmak da yok:)) bu arada zeynep 7,5 aylık

6. 13 Şubat 2009
  7. arzu-ela

arzu-ela hayat bana güzel... Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    maşalllah benim cadıda 5 dişi çıkarmak üzere

8. 13 Şubat 2009
  9. liva1017

liva1017 Guest

gözün aydın canım ısırmalarda başlar artık bizde 5 diş var iyi öğrendi ısırmayı cadı.

10. 13 Şubat 2009
  11. yabgu

yabgu Guest

amanın bısımde 5 dısımız var
    alkış yapıyo
    muzık duyunca oynuyo
    emeklemıyo
    dede dıyo(heceleyerek dededededede)
    donuyo
    hayır deyınce yapmıyo
    aklıma gelenler
    senın bebegede masallah

12. 14 Şubat 2009
  13. febi

febi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ooyy maaşallah bebişlere benim kızım da tembel ne diş ne emekleme hiçbiri yok ama anne baba dede bişeyler diyor kızınca anlıyor oyun oynuyor ve şimdiden her tarafa saldırıyo çoook yaramaz olcek :KK43:(

14. 14 Şubat 2009
  15. ayyy canım benim gözün aydın en çokda emeklemesiniin istedim kızımın ama yok işte emeklemicek inat etmiş:)aminn canım emeklemeyle uğraşmayan bebişlerimizin başına :)hihoyyyt

16. 14 Şubat 2009
  17. canım bizimkide 7 ay4 günlük işte .valla konuşunca başım şişiyo diceksin çünkü biizmki hiç susmuyo yaa bağırıyo opera yapıo resmen seside çok kuvettli maşallah :)diş kousuda çok zor canım ya patlatana kadar ne çektik maşşalh bebişine:nazar:

18. 14 Şubat 2009
  19. ooo maşllah kızımıza erkenciymiş kıtlar sizi bol bol :)