bizimle boyle bas edıyorlar

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve balik tarafından 22 Kasım 2008 başlatılmıştır.

  22 Kasım 2008
  Konu Sahibi : balik
 1. balik

  balik Aktif Üye Üye

  Katılım:
  6 Nisan 2007
  Mesajlar:
  204
  Beğenildi:
  4
  Ödül Puanları:
  86
  Sevgilinizle oldukça fazla tartışıyorsunuz, ama o bu tartışmalardan asla sizin kadar etkilenmiyor.

  Tartışmalarınızda çoğu zaman siz sinirlenip, ortalığı birbirine katmak isterken, erkek arkadaşınızın tepkileri her zaman daha az saldırgan ve rahat oluyor. Tartışmalar onu asla sizi etkilediği gibi etkilemiyor. Siz çoğunlukla günlerce üzülürken, o ne için tartıştığınızı bile unutmuş oluyor. Bazen siz de onun gibi olabilmek, bu kadar rahat davranabilmek istiyorsunuz. Peki bunu nasıl yaptığını merak ediyor musunuz?

  Sizinle aynı fikirde oluyor

  Çoğu zaman sevgilinizle kavga ederken; siz sesinizi yükselttikçe o size haklı olduğunuzu söyleyip duruyor. Bu onun olayı kapatma yöntemlerinden biri, size haklı olduğunuzu söyleyerek sakinleşip susmanızı sağlamaya çalışıyor, haklı olduğunuzu düşünmese bile.s

  Hıncınızı almanızı bekliyor

  Siz delirmişçesine bağırırken o hiç tepki vermiyor, sadece yüzünüze bakıyor, bunun üzerie siz daha da fazla kızıyorsunuz ve artık yoruluyorsunuz, o da amacıma ulaşmış oluyor. Sizin öfkenizi boşaltıp sakinleşmenizi bekliyor, bunu yaparken de büyük ihtimalle akşam hangi takımın maçı olduğunu düşünüyor.

  Size sarılıyor

  Kocaman açılmış gözler ve sinirden kaskatı kesilmiş bir suratla orda oturuyorsunuz ve o gelip size sarılıyor, sizi öpüyor. Ne kadar engel olmaya çalışsanız da yumuşuyorsunuz. Bu da erkeklerin kullandığı genelde işe yarayan yollardan biridir, ancak samimi bir kucaklamayla, bir numaranın farkını öğrenin. Yoksa sizinle barışmak isteyen sevgilinizin kalbini kırabilirsiniz.

  Sizi şaşırtıyor

  Gerçekten çok kızacağınızı bildiği bir şey yaptı ve bir tartışmadan kaçmak istiyor. Bunun için yanınıza gelirken yanında mutlaka bir hediye getirecektir. Belki oyuncak bir ayı, belki bir çiçek. Sizi şaşırtmak ve sevindirerek hatasını unutturmaya çalışıyor.

  İletişim kuruyor

  Çok nadir kullandıkları bir yol da olsa, tartışmadan kaçmak için sizinle bu olayı sakin bir şekilde konuşmak isteyebilir ki bu istek mutlaka kabul edilmelidir. Zira tartışmak onun olduğu kadar sizin de işinize gelmez. İki tarafın da huzuru bozulmadan sorunun halledilmesi en iyisi.

  Konuşmanıza bile izin vermiyor

  Daha siz söze başlar başlamaz konunun nereye varacağını seziyor ve konuşmanıza bile izin vermiyor. Özelliklerinin bunlar olduğunu, katlanamayacaksanız onu bırakmanızı söylüyor. Bu ilişkide bir kadına karşı kurulabilecek en yıkıcı cümlelerden biri olmasına rağmen, bir çok kadın buna katlanıyor.

  Sınırlarını çiziyor

  Sevgilinizle sinemaya gitmek istiyorsunuz ama o dünya kupası maçlarını izliyor. Ne kadar söylenirseniz söylenin istediğinizi yapmayacaktır, fakat maç biter bitmez hazırlanıp sizi sinemaya götürecektir. Böylece size istediğinizi yapacağı mesajını vermiş olacaktır. Yani siz bir dahaki sefere söylenmenize gerek olmadığını, maç biter bitmez istediğinizin olacağını bileceksiniz.

  Size alternatifleri gösteriyor

  Kendisi dünyanın en iyi adamı olmadığını bilmektedir ama beterin beteri vardır. Bunu size göstermek için en kötü arkadaşlarını yemeğe çağırabilir. Böylece siz de ona sahip olduğunuz için şükredersiniz.

  Kaçıp gidiyor

  Hiç çaresi kalmadığını anladığında başvurulan ilk yöntem çekip gitmektir. Tartışmanın ortasında ceketini alır, kapıyı çarpar ve gider. Muhtemelen arkadaşlarının evinde sizin sinirinizin geçmesini ve onu aramanızı bekleyecektir. Siz onu aramadığınızda da elinde çiçeklerle eve geri dönecektir.
   
 2. 22 Kasım 2008
  Konu Sahibi : balik
 3. irem naz

  irem naz Canım OĞLUM Üye

  Katılım:
  27 Nisan 2008
  Mesajlar:
  6.713
  Beğenildi:
  13
  Ödül Puanları:
  148
  Dikkat ettimde birden çok gereksiz konu açmışsın!!!!!!:nazar:
   
 4. 22 Kasım 2008
  Konu Sahibi : balik
 5. balik

  balik Aktif Üye Üye

  Katılım:
  6 Nisan 2007
  Mesajlar:
  204
  Beğenildi:
  4
  Ödül Puanları:
  86
  ruh halınden anladıgım kadarıyla gercekten kımsesız kalmıssın sanırım bu da senı agresıf yapmıs begenmedıysen okumak zorunda dıılsın benım amacım herkesten alkıs almak da dııl hoslandım ve paylastım gereksızse keske bole gereksız bı konuya yorum yapmasaydın tatlım