blackberry0667 Burun Estyetiği Ameliyatı

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve blackberry0667 tarafından 2 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

2 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : blackberry0667
  1. blackberry0667

blackberry0667 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    29 haziran pazartesi günü ameliyatımı oldum doktorum gayet başarılı,sorunsuz bi ameliyat geçirdiğimi söyledi..ağrım yok morluklarım yok hafif gözlerimde biraz şişlik var henüz geçmedi ama geçer herhalde..ilk gün biraz paniğe kapıldım çevremden çok fazla tepki alırsam kendime tuhaf gelirsem burnumun şeklni beğenmezsem ifadem değişirse diye birsürü olumsuz şeyler düşündüm pişmanlık duydum gbi oldum cuma gününü bekliyorum tamponlarım alıncak ve alçım değişcek az cok fikir sahibi olurum herhalde burnumun şekli konusunda ama yınede en az 1 ay beklemek lazım sabır lazım fikir sahıbı olmak için..bakalım süpriz yumurtadan ne çıkacak..ya fena bsey çıkarsa:KK43: .....bu forum bana cok yardımcı bu süreçte en cok desteği burdan paylaştıklarınızdan sizlerden aldım diyebılırm herkese cok teşekkürler:)

2. 2 Temmuz 2009
  3. EU1

EU1 Guest

canım benden iki gün önce olmuşsun sende geçmiş olsun
    benim tamponlarım alındı sadece 12 saat kaldı hiç bir acı hissetmedim benim morluklarım az şişliklerde az ağrı sıfır dün nefes iyiydi ama bugün kötü sanırım temizlik lazım ama cesaretim yok daha ikinci gün ağzımdan nefes almak zorlamıyor beni zaten sorunluydu nefesim oda düzelmiş doktorum çok beğenmiş ama tabi benim beğenmem gerek ben de senin gibi çok düşğndüm ama şimdi iyiyim inş ikimizde çok güzel burunlara sahip oluruz :1hug:

4. 2 Temmuz 2009
  5. dahlia85

dahlia85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hadi geçmiş olsuuuunn. inşallah istediğin gibi bir burna kavuşursunn yerimseniben

6. 2 Temmuz 2009
  7. blackberry0667

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sana da cok geçmiş olsun canım benım tamponlar uzun kaldı ama alıştım zorlamıo beni benimde sıfır ağrı :)hava cok sıcak dışarı cıkmadığım için hiç sorun olmuyo ev serin yarın tamponlrım alıncak,alçım değişcek..ameliyat sonrasında burnumun şekli konusunda doktorumla konuşmadım..sadece cok sorunsuz rahat bi ameliyat atlattığımı biliyorum.kapalı teknikle amelyat oldum zonguldak karaelmas tıp fakültesinde ameliyatımı oldum doktoruma güvendim cok sorunlu cok büyük bi burnum yoktu kemik ve eğrilik vardı sağa baskı yapmış kemik nefes almakta biraz zorluk çekiyordum ve estetik olarakta yüzüme bi sertlik katıyordu su an tek sıkıntım hayal kırıklığına uğramak eski burnumu aramak sanki burnumun ucu cok yukardaymış gbi geliyo burda bi kaç arkadaşın amliyat sonrası fotoğrflarına baktım tamponluyken onlarınkıde bayağı yukarda duruo ama sonrasında inmiş güzelleşmiş inşşlh benimki de ole olur endişeliyim,bunun yanında bde üst dudağımı yukarı kalkmasından korkuyorum ..bde doktorum bi kaç gün televizyon falan izlememeye çalış tam istirahat yap dedi ama kendimi alamıyorum pc başından :KK43:( sen nerde oldun ameliytaını benim gbi endişelerin var mı?

8. 2 Temmuz 2009
  9. SezosSs

SezosSs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim cok gecmis olsun, sakin moralini bozma eminim cok güzel bi burnun cikacaktir ortaya, sislikler icinde korkma bi kac gün sonra gecicektir...kaydirigubbakcemile5

10. 2 Temmuz 2009
  11. blackberry0667

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler canım..yüzün hoş burnunda yüzüne cok yakışmış doktorun iyi iş çıkarmış..

12. 2 Temmuz 2009
  13. kucukask

kucukask Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım geçmiş olsun inşallah hayalindeki burna kavuşmuşsundur :)

14. 2 Temmuz 2009
  15. blackberry0667

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkürler canım..hayalimdeki buruna kavuşmaktan cok yüzüme yakışan tuhaf durmayan bi burnum olsunn istiyorum

16. 2 Temmuz 2009
  17. EU1

EU1 Guest

canım benimde burnum çok kalkık duruyor ama burda okadar alıştımki bu tür resimler görmeye sonunda düzeleceğini umuyorum benim alçım yok plastik bişey var burnumun üstünde atel sanırım tamponlarım yok üst dudağım olması gereken yerde şimdilik kaydirigubbakcemile3 umarım sorunsuz başladı sorunsuz biter bende çarşamba günü kontrole gidicem masajı öğretecek ateli alıcak bende şekli hakkında az da olsa fikir edinicem görenler yani ameliyathanedeki hemşireler ve narkozumla ilgilenen adam çok beğendiklerini söylediler ama benimde kötü huyum birileri güzel oldu derse endişem ikiye katlanıyor ben görürnce herşey netleşecek benneyaptımki

18. 2 Temmuz 2009
  19. gizem_2009

gizem_2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gecmis olsun iyisallah hayalindeki burna kavusursun .resimlerini bekleriz sanirim sende az morluk var silik cok sen esmermisin beyaz tenlimi .bende ameliyat olmayi dusunuyorum ama cok korkuyorum kotu olursa ameliyat kotu gecerse iyilesme sureci ne zaman aceba 12 gunden cikiyomu bandajlarin iyisallah bendede seninki gibi morluk olmaz fazla .