Blender & Mikser

Konusu 'Mutfak Araç ve Gereçleri' forumundadır ve Esra tarafından 28 Şubat 2009 başlatılmıştır.

28 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Esra
  1. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.230
    Ödül Puanları:
    238
    arkadaşlar merhaba.yakında düğünüm olacak çeyiz hazırlıkları malum.şu küçük ev aletleri kafamı karıştırdı.bununla ilgili konular var ama tam benim aradığım değil.
    böyle konularda da çok cahilim yardımınıza ihtiyacım var.blender ve mikser olarak kullanılabilen bir alete ihtiyacım var:) bi arkadaş da sormuş ama o sadece mikser arıyor,ben hepsi tek üründe toplansın istiyorum.marka önerileriniz neler,bir de mümkünse ürünlerin tam adları ve yaklaşık fiyatlarını yazarsanız çoook sevinirim.sağolun şimdiden.a.s.

2. 6 Mart 2009
  3. bitter

bitter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben arzumun mixset ini aldım fıstık yeşili olanı daha kullanmak nasip olmadı ama çok severek aldım rondo mikser ve blender tek üründe fiyatıda yanılmıyosam 60 dı

4. 6 Mart 2009
  5. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende bitterin bahsettiği setten aldım.benimki de fıstık yeşili. senin için foto ekliyorum istersen benimkini de çeker koyarım :KK66: memnun kalacağımı umudediyorum canım

6. 29 Mart 2009
  7. KIZILCIKLI

KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben blendırımı (5 farklı bıcagı var) , moulinex fransız markası
    media marketten 80e almıstım.. 2008de..

Son düzenleme: 29 Mart 2009
  8. 2 Nisan 2009
  9. Lavanta

Lavanta benaşıkoldum sendeolsana Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar bende arzum mikset aldım ancak duydum ki çok ses çıkartıyomuş bide açıkcası ben incelemeden aldım onların sabit hızı demi kademeleri yok

10. 2 Nisan 2009
  11. DIPTISDIPTIS

DIPTISDIPTIS Rüzgar Ege ❤️ Pro Üye

Beğenildi:
    3.532
    Ödül Puanları:
    163
    ben bunu almıştım 2 senedir kullanıyorum memnun kaldım
    evet biraz sesli çalışıyor ama güzel iş görüyor. hamur bile yoğuruyorum bununlahihoyyyt

12. 3 Nisan 2009
  13. baharat78

baharat78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de aynı setin arçelik marka olanından kullandım arkadaşlar.fakat mikseri bozuldu.diğerlerini kullanabiliyorum.şimdi sadece mikser olarak kullanabileceğim bir ürün arıyorum.bu üçlü setlerin mikseri kullanışlı değil.çünkü çırpılacak malzemeleri eklerken mikseri bir yere dayayamadığınız için çırma kabı devriliyor:bbo:klasik mikserlerden şaşmayın . devirinin yüksek olması da ayrıca önemli bence

14. 8 Nisan 2009
  15. montesori

montesori metin's and kaan's mother Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    bende kullanıyorum çok memnunum....

16. 28 Nisan 2009
  17. EU2

EU2 Guest

Arzum AR 161 Soprano Max Multi Blender Seti
    arkadaslar resım oymayı bılemedıgm ıcn koyamadım bunda rendede var bu urunu kullanan vamrı 100 ytl hepsı bırarada nasıl tavsıye edermısnız dayanıklımıdır

18. 28 Nisan 2009
  19. kutaylin

kutaylin mutluyum çünkü anneyim;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben bu ürünün lila rengini kullanıyorum eşim sevgililer gününe hediye almıştı çooook memnunum bütün aparatları kendi üzerinde yer kaplamıyor zaten turbo özelliğide var ve hızı süper ,havuç ve turpu hep orada rendeliyorum iincecik ve 1 dakikada rendeliyor,salatalığıda genelde orada doğruyorum çünkü çok kibar duruyor:KK66:mikserinin 2 çubuklu olması çok iyi ve güçlü,sadece blendarı kullanırken dewamlı elin düğmede basılı olması gerekiyor ve bu kolu ağrıtıyor ,onun haricinde ben çok memnunum ve fiyatı mükemmel 100 ytlye kesin değer...