Blgesel zayflama (masaj ya forml)

Konusu 'Bölgesel İncelme; Yöntemler ve Ürünler' forumundadır ve AyseniL tarafından 11 Nisan 2007 başlatılmıştır.

11 Nisan 2007
    Konu Sahibi : AyseniL
  1. AyseniL

AyseniL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar bu formül tamamiyle belden diz kapaklara kadar olan alt kısmımız içindir;

Bölgesel zayıflama ve selülit sorunları için geliştirmiş bir masaj yağımız var. Bahsettiğimiz bitki özlerinden oluşan yağ masaj halinde sorunlu bölgeye uygulandığında o bölgede kan dolaşımını hızlandırarak yağların parçalanmasını sağlıyor. Yapılan masajın da etkisiyle lenf kanalları ile vücuttan idrarla atılmasını sağlıyor. Ayrıca cildi besleyici ve sıkılaştırıcı özelliği de vardır. Aşağıda belirtilen yağların hepsi %100 saf doğal yağlardır. Piyasadaki sentetik karışımlı bitkisel kokulu yağlardan değildir. Bu masaj yağını evde kendiniz uygulayabileceğiniz gibi, profesyonel bir masör tarafından da uygulatabilirsiniz. Birçok güzellik merkezinde de uygulanan, saf bitki özlerinden oluşan bu yağ karışımı yaklaşık 10 – 15 uygulamada bölgesel zayıflama ve selülit sorunlarının giderilmesinde çok iyi neticeler vermektedir. İçeriğinde şunlar var: Susam yağı, badem yağı, portakal kabuk yağı, limon kabuk yağı, kekik yağı, mersin yağı, defne yaprağı yağı, biberiye yağı Bu ürün, gün aşırı sorunlu bölgeye masaj şeklinde uygulanıyor. 20-30 dakika sürülen bölgeyi sararak sıcak tutmakta fayda var. Sürülen bölgede en az 2 saat kalmalı, sonrasında yıkanabilir. (Gece yatmadan önce uygulayıp, sabah yıkama suretiyle de kullanılabilir.)

2. 11 Nisan 2007
  3. AyseniL

AyseniL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu arada ben daha denemedim, sadece nette okumuştum ama deneyebilirim heran..

4. 11 Nisan 2007
  5. emek

emek Guest

BEN BU KARISIMI 2 YIL ÖNCE DENEDİM.AKTAR BİR AKRABAMIZ VAR O HAZIRLAMIŞTI.SELÜLİT KONUSUNDA CİDDİ Bİ ETKİSİ OLMADI AMA UYGULANAN BÖLGEDE CİLT, BEBEK TENİ GİBİ OLUYO:1yes2:

6. 11 Nisan 2007
  7. AyseniL

AyseniL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sadece bu kadar mı yaaa :KK43:((

8. 11 Nisan 2007
  9. yaxgxmur damlasxix

yaxgxmur damlasxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    aysenil canım paylaşımın için sağol ya benim sorunum üst kısımda bende diet ve spor yapınca hemen alt kısmı veriyorum üst için bi önerisi olan varmı?

10. 23 Nisan 2007
  11. taydin

taydin Guru Üye

Beğenildi:
    1.420
    Ödül Puanları:
    363
    bu yağları ne ölçüde karıştırıyorsunuz? hangisinden ne kadar daha ayrıntılı yazabilir misiniz? ciddi bir selülit problemim var ve kilolarımla birlikte onlardan da kurtulmak istiyorum.

12. 23 Nisan 2007
  13. Guide

Guide Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ben karıştırma işini enjektörle yapıyorum hepsinden eşit miktarda çekip boş rolon kutosona koyup öyle kullanıyorum. rolonun bilyesi döndükçe heryere eşit dağılıyor aynı zamanda da ekonomik oluyor.bu yağlar malum pahalı başka türlü dökülme ihtimali fazla.90 gün kullandım şişe boşaldı yarın yeniden doldururum artık.bir de gece yatarken sürecem bundan sonra,

14. 24 Nisan 2007
  15. taydin

taydin Guru Üye

Beğenildi:
    1.420
    Ödül Puanları:
    363
    güzel fikir vallahi. roll on şişesi. peki 90 günün sonunda ne oldu nasıl bir değişiklik var? bunlarla ilgili biraz daha ayrıntılı yazsan ne güzel olurdu zambakçım.

16. 24 Nisan 2007
  17. fullya

fullya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar masaj yaparken ne kadar bastırırsam o kadar iyi düşüncesi yanlışmış hafif harketlerle bölge hareketlendirilmeliymiş. masaj yapıldığında bölge kızarıyorsa orada kan toplanmış demektir ki bu kötüymüş. önemli olan hafif ve bastırmadan 10 15 dk masaj yapmak kızartmadan mümkünse :)

18. 25 Nisan 2007
  19. Guide

Guide Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    ben bunu deniyorum hakikaten faydalı bugün 11. gün hergün üşenmeden yapıyorum inşallah 1 ay devam edeceğim an az.benim basen çok dağınık biraz şekilelendi ayrıca tenimde yumuşacık oldu.ben yağlardan sonra doğal lifle iyice yosun sabunuyla lifliyorum.deneyenler lütfen hadi görüş paylaşalım