Bnm gibi bacak ağrısı çeken varmı?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve burser tarafından 25 Aralık 2008 başlatılmıştır.

25 Aralık 2008
    Konu Sahibi : burser
  1. burser

burser burcu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar 27+2 günlük hamileyim bacakla vajinanın birleştiği yer tam adı nedir bilimiorum çok ağrı oluyo kemiklerimde adet olacağım zaman böle ağrı oluyodu normalmi acaba kemiklerimin çatırdadığını hissediorum bazen bi kaç kiş çatı kendini hazırlığı içindir açılma yapıo ondandır dedi ...henüz doktora gitmeme 15 gün var bilgisiolan varsa yardım lütfen hemen gitmelimiyim doktora acaba

2. 25 Aralık 2008
  3. LAVİNİA_00

LAVİNİA_00 Guest

jnm bebişimizin yaramazlıkları bitmiyor .bişi şikayet dolu bi seruvene itiyor.
    jnm bencede bebiş kendini oraya iiive yerleştirdiği iç.çindir bi dr ara bakalım o ne diyecek bende kramp şeklinde ağrılar oluyor.du zaman zaman. geçmiş olsun ....

4. 25 Aralık 2008
  5. elifzeyneb

elifzeyneb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bende de arada oluyor o ağrılar.Bazı günler hiç yok bazı günler bir uyanıyorum bacaklarımı zor açıyorum.Bende hep Vücudun doğuma hazırlandığını düşünüyorum okuduklarımdan böyle bir kanıya varmıştım.Doktoruma henüz sormadım bakalım c.tesi gidebilirsem sorucam inşaallah.

6. 25 Aralık 2008
  7. burser

burser burcu Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür edrim arkadaşlar biraz rahatladım çok kiloda almadım ben ama göbeğim ağır gelio galiba bacaklarıma sürekli doktoru aramaya çekinio0rum artık daha 2 gün önce kulağım ağrıo dio aramıştım ama yine arayıp bi sorayım birde pek yürüyüş yapamıorum soğuklardan dolayı hamlaştı herhalde bacakalr ne bileyim aslında tahmin edioruz artık ne neden nasıl oluyo die ama zaman daraldıkçadabebişlelrimize bişey olurmu die korkullarımız oluyo hep

8. 26 Aralık 2008
  9. LAVİNİA_00

LAVİNİA_00 Guest

dr aramaktan çekinme jnm o kadar para ödüyoruz bi bedel karşılığında söylüyor oda sonuçta.

eee anne oluyoruz kaygılanacağız tabiki anne olmak kolay mı?

10. 26 Aralık 2008
  11. papatyang

papatyang Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım aynı ağrılar ben de var doktorum normal demişti hatta ilk ayağa kalktığımda yürüyemiyorum bile biraz yürüdükten sonra açılıyorum göbekte kocaman tam penguen gibiyim

12. 26 Aralık 2008
  13. lightlila

lightlila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim geceleri bacak kramp şikayetlerim çok arttı,internette araştırdım kalsiyum magnezyum eksikliğinden oluyormuş,parmaklarım ve bileklerimdeki ağrılarda ondan sanırım,doktorumdan tablet istiycem başka çare yok sütü sindiremiyor benim midem yoğurt ve peynirde ne kadar yenir ki
    kalıp kalıp kova kova görtürmek lazım açığı kapatmak için

14. 26 Aralık 2008
  15. BeyazLilyum

BeyazLilyum diplomalı uzman ev hanımı Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    benim kalça ağrıma kalsiyum,bacak ağrıma magnezyum verdi.anında etki gösterdi..kalç ağrım yüzünden yürümezken şimdi çok şükr çok çok iyiyim...sağlık ocağına gidip yazdırabilirsin bunları...

16. 31 Aralık 2008
  17. zynp82

zynp82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    tatlım aynı sorun bende de var bacak arası ve vajinal bölgede tuhaf bir ağrı hissi gibi bişey doktorumla görüştüm normal diyor.bebiş büyüdükçe ve biz kilo aldıkça vücut zorlanıyormuş.normalmiş yani.

18. 31 Aralık 2008
  19. pnrymsn

pnrymsn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kasık bölgesi sanırım.
    Bendede çok ağrı oluyor özellikle akşamaları bütün gün oturarak çalışmanın etkisi sanırım:KK43: