Boğa Burcu ve Cinsellik

Konusu 'Boğa Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 1 Eylül 2006 başlatılmıştır.

1 Eylül 2006
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Onur Üyesi Yönetici Editor

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    63
    Özel Mesaj At
    Aşka ve erotizme doğuştan yatkın olan Boğalar her şeyde olduğu gibi cinsellikte de temkinli davranmayı severler. Partnerinden ihtiyacı olan güveni aldıktan sonra kendinden beklenilmeyecek kadar ihtiraslı ve ateşli olurlar. Cinsellikte radikal değişikliklerden yana değildir fakat çok tutucu da davranmaz.

Değişikliler için partnerine güvenmesi birincil koşuldur. Duygularını ve isteklerini belli etmekten çekinen bir yapıdadır. Ancak kendi kuralları çerçevesinde aşk oyunları da yapmaktan çekinmez. İstediği insanı elde etmek için elinden geleni yapan Boğa'lar, yatakta da partnerini mutlu etmek için her şeyi yapar.

Kadın: Seksi, bakımlı ve çekici erkeklerden hoşlanan Boğa kadınları için maddi refaha kavuşmuş olan erkekler öncelik taşır. Seks, onlar için şık mekanda yenen yemek gibidir. İyi dekore edilmiş bir yatak odası, bir kadeh şampanya ve loş bir ışık harekete geçmeleri için yeterlidir. Yatakta klasik pozisyonlardan hoşlanırlar. Sürprizleri sevmez, aceleci davranmazlar. Sabırlıdırlar. Sevişme tarzları oldukça vahşi ve serttir. Yeni mekanlardan yana olmasa da alışmakta gecikmez çünkü Boğa kadını dünyadaki her şeyi tatmalıdır. İyi ve sadık bir aşıktır. Silik tipleri sevmez, erkek onu tatmin edemiyorsa yeni aşklar aramakta gecikmez.

Erkek: Dürüst bir yapıdadırlar. Boğa erkekleri için seks üremektir. Bu amaçla sevişmeye başlayan Boğa erkeği çok ihtiraslı ve ateşli olur. Babalık onun için çok önemlidir, fakat kendisi de koca bebek gibidir. Sevilmekten, okşanmaktan çok hoşlanır. Klasik mekanlarda klasik pozisyonlarda sevişmeyi sever. Geç uyarılır fakat bir kez uyarılınca da saatlerce sevişebilir. Loş bir ışık, hafif bir müzik ve bir kadeh şampanya onu tahrik eder. İşlerine karışan, onu eleştiren, şehvetli, cazibeli ve silik kadınlardan hoşlanmaz. Onu çeken şey kadının doğallığıdır. Bir gecelik ilişkilerden hoşlanmaz. Birlikte olacağı kadına güvenmesi gerekir.
  2. 25 Şubat 2008
  3. bir_xoxpxuxcxuxk

bir_xoxpxuxcxuxk Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Boğa erkeği buldugunuz yerde yapışın bırakmayın. Tavsiye ederım. Çok dürüst yapıcı ve guvenılırlerdır..
  4. 25 Şubat 2008
  5. dishy_kartal

dishy_kartal Afyon Kaymağı... Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ......................:KK43:
    Son düzenleme: 17 Eylül 2009
  6. 4 Mart 2008
  7. senayy

senayy Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yapma yaaaaaa bogadan kactım ben bence yapısm akaçççççç
  8. 13 Mart 2008
  9. nrmyn

nrmyn yaşasın kilo veriyorum! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    kızlar burçlarınız neler :)))
  10. 1 Haziran 2008
  11. boğa kadınları sekse en düşkün kadınlarmış
    genelde erkekler boğa kadınıyla birlikte olmaktan gururlanıyor:)
  12. 1 Haziran 2008
  13. Elvira

Elvira acı sözler dilin dikeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    he valla tam beni anlatmış tabi eskiden doğurduktan sonra bilemem artık eskiye dönermiyim:)))))))))
    emeğine sağlık arkadaşım
  14. 25 Eylül 2008
  15. Denmur

Denmur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    aynen öyle canım benim eşimde boğa burcu 10yıldır evliyiz mükemmel bir eşe sahibimŞeniz
  16. 25 Eylül 2008
  17. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Kadın: Seksi, bakımlı ve çekici erkeklerden hoşlanan Boğa kadınları için maddi refaha kavuşmuş olan erkekler öncelik taşır. Seks, onlar için şık mekanda yenen yemek gibidir. İyi dekore edilmiş bir yatak odası, bir kadeh şampanya ve loş bir ışık harekete geçmeleri için yeterlidir. Yatakta klasik pozisyonlardan hoşlanırlar. Sürprizleri sevmez, aceleci davranmazlar.Sevişme tarzları oldukça vahşi ve serttir. Yeni mekanlardan yana olmasa da alışmakta gecikmez çünkü Boğa kadını dünyadaki her şeyi tatmalıdır.

:1closedeyes: hiç biri bana uymuyoşakkıdı
  18. 25 Eylül 2008
  19. kedicik81

kedicik81 işte yanlızlık ben buyum Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende bogayım amaaaaaa nebılıyım pek uymuyo galıba