Boşanmış anneler , burada toplanalım, hayatı paylaşalım !

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve duvarklima tarafından 15 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

15 Ağustos 2012
    Konu Sahibi : duvarklima
  1. duvarklima

duvarklima Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Merhabalar,

Boşanmış veya boşanma aşamasında olan tüm anneler burada toplanalım. Boşandıktan sonra hayatlarımızı nasıl düzene soktuk, şimdi ne durumdayız, boşanmadan sonraki hayat, çocukların psikolojik durumları, herşeyi burada paylaşalım...

Yeni hayatlarında tüm boşanmış annelere mutluluklar..
  2. 19 Ağustos 2012
  3. javelin

javelin Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    çok iyi düşünmüşsün arkadaşım

herkesin ayrı bir hikayesi var...

Hadi birbirimize destek olalım..

Ben daha aşamadayım..bitirenler,aklındada bitirenler nasıl başardılar bizimle paylaşın kızlar hadi
  4. 20 Ağustos 2012
  5. 06piraye

06piraye Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    çok iyi düşünüp karar vermek lazım. gerçi neyin iyi olduğuna bile zaman zaman karar veremiyoruz ama. rabbim biz ve bizim durumumuzda olan herkese yardım etsin çok zor :KK17:
  6. 20 Ağustos 2012
  7. s.d.34

s.d.34 canım.herşeyim.kızım Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    konuyu yeni gördüm slmlar ben geçen aralıkta boşandım resmen ama 1.5 yıl olcak .1.5 yılda çok şey yaşadım ilk önce baba olmayı hak etmeyen insan dışı bir adamı baba yaptıığımı fark ettim ve öyle bir babası olduğu için kızım için üzüldüm ama artık ikimizde alıştık kızım 3 yaşında şimdi bayramdan sonra işe girmeyi düşünüyorum artık .ama tek üzüldüğüm nokta kızımın hala kşr umutla babasını beklemesi mahkemeden sonra nafaka ve eşyaları vermemek için hiç aramadı 9 aydır yani bir ses bile vermedi kızıma oysaki hiç birşey istemiyor araman yeter dedim son umudum bayramdı oda olmadı allahım başka yerde gülsün kuzumun yüzüne ne diyim :KK5: allah hepimizn yardımcısı olsun.
  8. 21 Ağustos 2012
  9. duvarklima

duvarklima Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım çok üzüldüm böyle yapmasına eski eşinin. Kızın neden umutla bekliyor, 9 aydır göremediği için mi yoksa eve geri dönmesini mi bekliyor ?
  10. 21 Ağustos 2012
  11. cerenora

cerenora Balı kaymağı fazla kaçmış Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    şu resimdeki meleğin babası olup da onu aramayan, sormayan, boynunu bükük bırakan o cibilliyetsiz adama çok saydırdım beni affet arkadaşım ....
  12. 21 Ağustos 2012
  13. s.d.34

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ne affetmesi arkadaşım ben her gün sayıyorum can veremesin inşallah.hele konuşmalarını görsen nasıl duruyor nasıl vicdan var anlayamıyorum çözemiyorum.
  14. 22 Ağustos 2012
  15. cerenora

cerenora Balı kaymağı fazla kaçmış Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    boşuna demiyorlar annelik doğuştandır babalık sonradan öğrenilir diye. bu onu da öğrenememiş. şu bayram günü çocuğunun elinden tutup gezdiren babaları hiç görüp de yüreği sızlamadı mı acaba? gerçi yürek olmayan adamda boşverrr...
    Rabbim başka yerden güldürsün meleğinin yüzünü.
  16. 22 Ağustos 2012
  17. s.d.34

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende onu anlamıyorum canım hiçmi vicdanı sızlamadı bu kadarmı vicdansız duygusuzmuş yazıklar olsun artık bayram bitti demek bundan sonra hiç aramıcak.
  18. 22 Ağustos 2012
  19. s.d.34

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım umutla derken yani babasının onu önemsemediğini ve bilerek aramadığını değilde uzak işte çalışıyor gelicek falan diyor :KK19: