Boanmak iin sebep midir bunlar?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve abcdefg tarafından 13 Haziran 2009 başlatılmıştır.

13 Haziran 2009
    Konu Sahibi : abcdefg
  1. abcdefg

abcdefg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar. eşimle 13 ay önce severek evlendik. 4 yıl da flört etmiştik.şimdi boşanmak istiyorum eşimden. anlaşamıyoruz geçimsizlik var aramızda. boşanmak için illaki şiddet veya aldatma mı olması lazım? mutsuzum huzur yok evde. Bi tartışmamızda BAŞKA BıRıSı OLSA SENı ÇOKTAN ANNENıN EVıNE GÖNDERıRDı dedi. evimiz kira bütün eşyaları ortak aldık ödedik. ne hakla böyle bişey diyebiliyor? çok kırıldım bu sözüne aklımdan çıkmıyor. ikimizde çalışıyoruz tek tatilimiz olan pazar günü ben gezmek istiyorum (ama eşimle) o ise evde yatarak geçirmek istiyor. ben birlikte parka pikniğe veya havuza gidelim diyorum sen git diyo. en son dün akşam canım mantı istiyor mantı yemeye gidelim dedim sen gideceksen git ben yemek yemeyeceğim dedi.ev işlerine de yardım etmiyor artık ben erkeğim diyor. hiç birşeyi paylaşmıyoruz son günlerde. beni sevmediğini düşünüyorum artık kafam çok karışık ne yapmam gerektiğini bilmiyorum

Son düzenleme: 15 Haziran 2009
  2. 13 Haziran 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    esin bunalimda olabilir mi?
    isi yorucu ise bir pazar gunu de evde dinlenmek istiyordur belki?
    sinirlidir gergindir biraz ne sorunu oldugnu irdelessen belki birsey vardir?

4. 13 Haziran 2009
  5. abcdefg

abcdefg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    denedim canım. eşim muhasebeci öyle çok ağır bi işi yok. söylediği şu: sana 1 yıldır dayanıyorum sen değişmiyorsun kendini düzeltmiyorsun v.s. ama ben beni tanıyordun huyumu suyumu biliyordun dediğimde evlenince değişeceğini zannetmiştim diyor. bir insanla evlenince değişeceğini düşünüp evlenilir mi hiç? son 1 aydır huzurumuz yok hiç bi kaç kere boşanmayı teklif ettim. dün yine tekrarladım bugün annemde kalmayı düşünüyorum.

6. 13 Haziran 2009
  7. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    banada depresyonda gibi geldiCADIARZUbi uzmanla görüşün o zaman kesinleşir .
    ayrıca hemen ayrılmayı düşünmeyin aldatma yok şiddet yok:sm_confused: ama BAŞKA BİRİSİ OLSA ANNENİN EVİNE GÖNDERMİŞTİ demeside hiç hoş değil:eek:lmaz: onu banada demişti eşim:sinifsinif: affetmedim tabi af olunacak bi tarafı yok. biz zaten bişey paylaşmak için evleniyoruz ama gel gör ki öyle olmamış siz yinede düşünün derim ben bi uzmana gidin depresyonsa çaresine bakarsınız sağlıcakla kalın sevgilerŞenizvereliniortak

8. 13 Haziran 2009
  9. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    sen galiba fazla yüz verdin astarını istiyorCADIARZU birazda saçmalamış peki sen boşanmayı teklif ettiğinde ne dedi eşin

10. 13 Haziran 2009
  11. iLk

iLk AkreP Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Merak ettiğim Eşinizin sizden şikayeti nedir ? Değişeceğini düşündüğü, dayanamadığı hal ve davranışlarınız neler ?

12. 13 Haziran 2009
  13. abcdefg

abcdefg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle kabul etmez canım. hatta dün beni psikoloğa götüreceğini söyledi kendisi. bende benimle hiç bir yere gelmiyorsun psikoloğa nasıl götürecek oluyorsun dediğimde tartıştık yine.

14. 13 Haziran 2009
  15. samyeli34

samyeli34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    68
    Ödül Puanları:
    153
    trajı komık geldı umarım kızmazsınız bana...
    daha yenı evlısınız bunun ıcın boşanılmaz derım ben...
    sıze soylemek ıstedıgı sızın anladıgınız gıbı degıl bence..
    bana gore cok sabırlı oldugunu belırtmek ıstemış sıze karşı hepsı bu..
    zamana bırakın madem sızı gonderıyor sızde gıdın herzaman olmamak kaydıyla...
    bakalım ne zamana kadar sızı yanlız gonderecek dımı ama..
    erkekler uzanıp tv ızlemeyı meyvesını cerezını onunde gormeyı cok sever ve ıster)
    erkeklerın bızden ıstedıklerı cok fazla bırşey yok rutın ıstekler aslında..
    ondan sonrası vur agzına al lokmayı mısalı...
    sanırım azıcık sabır..
    kımımıze gore cok sabır gerek...
    tabı bu demek degıldırkı hep bendenmı gıdecek bana gerı ışlemesı ıcın tabıkı hayır..
    zaten oyle olmasını beklersek butunuyle kaybederız arada fevrı cıkışlar olacakkı tuzu bıberı olsun.. cok bılır gordum kendımı...
    bende gectım o yıllardan ınan yıllar gectıkce ne kadar kucuk detaylara(bu konu ıcın yazmadım genel)takıldıgımızı anlayacagız..
    en son atışmanız bu olsun.
    Allah bır yastıkta kocatsın hayırlısıyla ınşaallah....

16. 13 Haziran 2009
  17. abcdefg

abcdefg Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    boşanalım dediğimde senin için her şey çok basit, mücadele etmiyorsun gibi şeyler söylüyor. yani ne boşanalım ne de boşanmayalım diyor.sevmiyorsun artık beni dediğimde de ne seviyorum ne sevmiyorum hiç bişey demiyor.belki çok basit sebepler boşanmak için ama yaşım 23 çocuğumuz da yok (ki eşim çocuk ta istemiyor) bir ömür böyle geçmez diye düşünüyorum. benim kötü huy ve davranışlarım ise çabuk sinirlenmem, eşime göre temizlik hastası olmam. bir de ona saygılı değilmişim. en basit bi örnek çayı bittiğinde hemen koymamam veya bir yere giderken izin almamam (gittiğim yerler ise ya çarşıya çıkarım ya annemlere giderim ama gündüz vakti) saygısıklık ona göre. bana göre ise kölelik.

18. 13 Haziran 2009
  19. eylul.b

eylul.b Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bir insanla, değişeceğini düşünerek evlenmek kadar yanlış bişi yok.aynı şey benim görümcemin de başına geldi o boşandı.çünkü bekarken ikisi de birbirinin ne olduğunu biliyodu.evlenince tek taraflı değişim teklifleri oldu.bunun aksi olunca da boşanma kaçınılmaz oldu.görümcem çok sosyal bi insandır.gezmeyi,eğlenmeyi,arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi çok sever.eşi bunun tam tersiydi.zamanını evde geçirmeyi isterdi.ama olmadı.anlaşamadılar.sonuç da malum işte

siz daha 1 yıldır evliymişsiniz.bence biraz daha bekle.çünkü evliliğin ilk yılları hep birbiriyle çelişir.nişanlıyken gibi değil.istersen 10 yıl nişanlı kal ama evlenince dört duvarın arasında yaşamak,birbirinin tüm ayrıntılarını tanımak bambaşka.birazi er şey düzelir.ama asla çocuk yapma.olan hep o yavrulara oluyo çünkü.