Boanmak zereyim, kzm alabilir mi benden?. ok korkuyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve bestceny tarafından 6 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : bestceny
  1. bestceny

bestceny günaydın gittim ben Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bosanmak üzereyım arkadaslar. 25 yasındayım 3 yasında kızım var. henuz esımle aynı evde yasıyoruz ama 2 gündür ayrı yataklarda yatıyoruz. bugunde yuzukleri cıkardık. bana keske senle evlenmeseydım dedi ilk defa. cok kırıldım. oysa bu evlılıkte onu bu kadar kıracak bise yapmadım. tek korkum kızım. ailem adanada ben esimin tayını dolayısıyla baska sehırdeyim. annem babamın emeklısı var ve ben calısmıyorum. ayrılınca kızımı almasından korkuyorum. inat ugruna da olsa yapar cok korkuyorum. sizce alabılırmı. kızımdan 1 gün bile ayrılmaya tahammulum yok. cok kotuyum ne yapacagımı bilemıyorum.

2. 6 Temmuz 2009
  3. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım mahkeme kucuk cocukları anneye verıyor

...hayırlısı olsun..

4. 6 Temmuz 2009
  5. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Bildiğim kadarıyla, siz istemedikçe çocuğunuzu babaya vermezler. Ancak bakabilecek durumda değilseniz belki verebilirler. Bir avukattan yardım alırsanız daha iyi olur.

6. 6 Temmuz 2009
  7. Verite

Verite Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    sanmam canım sana verirler kızını.

8. 6 Temmuz 2009
  9. fatosbrn

fatosbrn öcükle böcük:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    bencede yaş itibariyle anneye verirler canım
    hakkında hayırlısı olsun

10. 6 Temmuz 2009
  11. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    kisa ve oz alamaz hele ki 3yasinda ki bir cocugu asla mahkeme sana verir zaten mahkemeler ilk once babayi cocugunun gelecekteki masraflarini karsilamasi icin calisacagini goz onunde bulunduruyor kisaca babaya verilen cocuga baba calisiyorken kim bakicak bu soru isareti iste mahkemelerin mantigi bu cocuga en iyi annelerin bakabilecegi yonunde hakkinizda hayirlisi olsun

12. 6 Temmuz 2009
  13. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    kızın küçük olduğu için mahkeme sana verir çocugunu..

14. 6 Temmuz 2009
  15. bestceny

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    cok saolun arkadslar. cok rahatladım. suan o kadar kötuyumkı esım meslegınden dolayı cok streslı gelıyor eve bazen benımde sınırlarımı zorluyor. ama artık bu iş bıttı. bir an önce memlekete dönmelıyım. sureklı kendını vurmakla tehdıt edıyor benı umarım yıne aynı seyler olmaz. yada sessiz sedasız mı gitsem bu defada daha cok sınırlenır ne yapacam allahım bana ve kızıma yardım etsın.

16. 6 Temmuz 2009
  17. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    esiniz asker polis falan mi bu vurma olayi gercekten dusundurucu urkutucu gercekten dikkat edin gazetelerin 2.sayfalari bu tarz haberlerle dolu esinizin uzerine varmayin bosanacaksaniz bile bunu daha sakin bir sekilde konusarak yapin lutfen dikkatli olun biraz kafa dinlemeniz gerektigini soyleyerek ailenizin yanina gitmek istediginizi makul sekilde anlatin gercekten Allah yoldasiniz olsun

18. 6 Temmuz 2009
  19. bestceny

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    evet malesef. nuray hanım bunu daha önce denedim ailemin yanına gittim kafamı dinlicem biraz dedim. sureklı aradı rahat bırakmadı. en sonunda ikna etti benı tekrar döndum. ama simdi o kadar pişmanımkı döndüğüme. anlatsam o kadar cok şey var kı. cesaretim bitti artık özguvenımı kaybettırdı bana. konusamıyorum derdimi anlatamıyorum susuyorum sustukca uzerıme gelıyor. zaten bu dag basında tek basımayım benı anlıcana dahada bunaltıyor. hak etmıyor ne evlılıgı ne cocugu... senağlama