böbrekte taş,safrada çamur :((

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve gulayy85 tarafından 4 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : gulayy85
  1. gulayy85

gulayy85 Rabbim meleğimi koru.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İyi günler bora bey.. 9+6 hamileyim iki gün önce cok kötü rahatsızlandım düşük yapıorum sandım acile zor yhetiştik..(çok olmasa da düşük riskim var bu arada ) Meger böbregimde 8 mm taş, saframda çamur dolmuşş.. Agrılar bu yüzdenmiş.. Doktor 4. aya kadar bişey yapamayacagını 4. ayda safrayı alabilecegini söyledi.. Böbrek taşı için ise sadece parol önerebildi..

Benim sorum forumda okudugum bi nokta ile ilgili. Köy nişastasının 1 kaşıgını 1 çay bardagına atıp günde 3-4 kez içersek 4. günde ufalanıp dökülecegini söylüyor da acaba bunun hamileligime bir etkisi olur mu?* Bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.. Teşekkürler..

2. 5 Temmuz 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Geçmiş olsun. Böbrek taşlarının nedenleri farklıdır. Tedavinin faydalı olacağını düşünmüyorum. safra içinse maalesef operasyon gerekiyor. Çok geçmiş olsun...

4. 6 Temmuz 2010
  5. gulayy85

gulayy85 Rabbim meleğimi koru.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    denesem nasıl olur ki? sempatiksalakcinniYani hamileligime nişastnın bi zararı olur mu??

6. 6 Temmuz 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Hanımefendi köy nişastası nedir? Nereden elde edilir bilmiyorum. İçeriğini bilmediğim bir konu onun için yardımcı olamıyorum...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.