Body Clean -Tüy Dökücü Bitkisel Krem

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve Emez tarafından 12 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

  12 Mayıs 2009
  Konu Sahibi : Emez
 1. Emez

  Emez Popüler Üye Üye

  Katılım:
  12 Aralık 2006
  Mesajlar:
  1.286
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  106
  Özel formülü ve içerdiği doğal maddelerden dolayı tüylerin dökülmesini sağlar. Tüylerin çıkışını geciktirerek azalmasını sağlar. Baş bölgesi hariç tüm vücutta kullanılabilir.

  Bu ürün, doğal etkili kıl dökücü muhteviyat içerir, hassas ciltler için profesyonel bakım yapar. Nazik yapısıyla ürün, cilt yüzeyindeki hücreleri koruma, tüylerin oluşumunu sağlayan keratin molekülleri zinciri yumuşatma ve kırmaya yardımcı olur, böylece fazla vücut tüylerini oluşturan tüy foliküllerini ortadan kaldırır.

  Ürünümüz peeling özelliklidir ölü hücreleri atıp yerine parlak ve prüzsüz bir cilt oluşumunu sağlar.
  Ürünümüz tamamen doğal ve bitkiseldir.
  Makineyle alma ya da ağda sonrası da kullanılan ürünümüz tüylerin yeniden çıkmasına engel olmakta ve azalmalarını sağlamaktadır.
  Erkekler koltuk altı ve mayo bölgesinde mükemmel temizliği sağlamış olurlar. Ürünümüzün bu bölgelerdeki mantar rahatsızlığını da kısa bir sürede (3-5 uygulamada) tedavi etmektedir.
  Yukarıdaki özelliklerden ayrı olarak mayo ve bikini bölgelerindeki terlemeden meydana gelen kötü kokular 2 gün oluşmamaktadır.
  Kullanımı çok pratik ve kolaydır.

  Kullanım şekli: Ürünün uygulanacağı yerin kuru olması gereklidir. Tüylerin alınacağı bölgeye oval hareket le cilde yedirilerek sürülmelidir. Ortalama 5 dakika bekledikten sonra bölge su ile yıkanıp temizlenir.

  Öneriler: Yara üzerine uygulanmaz, ürün tüpten alınması halinde tüp kapalı tutulmalıdır. Çocukların ulaşamayacağı yerde ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz.

  Sağlık Bakanlığı İlaç ve eczacılık daire başkanlığı’nın izniyle 05-03-2008 tarihli ve ( 116979 ) belge no ile Mart 2008'de üretimine başlanmıştır.

  Ürün Sitesinden Alıntıdır.


  Ürünü kullanan arkadaşların fikirlerine ihtiyacım var :eek: