Boğa Burcu Eylül 2010 Yorumları

Konusu 'Boğa Burcu' forumundadır ve Cicilikiz tarafından 29 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

  29 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 1. Cicilikiz

  Cicilikiz Popüler Üye Üye

  Katılım:
  24 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  1.972
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  106
  Sevgili Boğalar, Aşk hayatınız, dış dünyadaki imajınız açısından son derece olumlu olacak, fiziksel görünümünüzden tutun da tavırlarınıza kadar dikkat çekmenizi, parlamanızı ve kendinizi mutluluk içinde ifade etmenizi sağlayacak olan yönetici gezegeniniz Venüsün burcunuzdaki seyri, 30 Ağustos - 23 Eylül tarihleri arasında etkili olacak ve 3 Mayıs tarihinde Satürn gezegeninin de geri hareketinin bitecek oluşuyla olumlu anlamda yaşamın tadını çıkarmanızı, yeniden hayatınızı yapılanmanızı sağlayacaktır.

  Şimdi sizler, sorunlu bir beraberlik yaşıyorsanız bu süreçte ilişkiniz adına oturup düşünerek neler yapılması gerektiğini çok daha olumlu olarak düzenleyebilirsiniz. Eğer bunlar halletmesi kolay olan durumlar ise, Venüsün bu seyrinde her şeyi yoluna koyabilir, ilişkinizi düzenleyerek huzurlu bir şekilde yola devam edebilirsiniz. Diyelim ki bu beraberliğin sürmesi imkansız ve sizin değer yargılarınıza göre birarada olmanız mümkün değil. O zaman Venüsün bu etkisi altında yeniye yer açmak için eskiyle olan bağınızın bitirilmesi gerekecek.tir. Çünkü Aşk kapınızı bu süreçte öyle güçlü çalacaktır ki, tercih yapmak sadece size kalacaktır.

  İlişkisi olmayanlar için bu dönem gayet olumludur. Hem kendinizi hem de isteklerinizi kafanızın içinde oturtarak, sevgi ve saygı dolu, sadakat hisleriyle örülü ve hayatın keyifli yanlarının lezzetini tadacağınız yeni bir ilişkinin başlaması mümkündür. Çünkü kendinizle gayet barışıksınızdır. Kimlik özelliklerinizle duygularınız birleşmiştir ve gayet sağlıklı bir şekilde olayları tahlil edebilecek durumdasınızdır