Boğa Burcu Sevdiğinizi Etkileme Yöntemleri

Konusu 'Boğa Burcu' forumundadır ve CuTe_24 tarafından 8 Haziran 2007 başlatılmıştır.

  8 Haziran 2007
  Konu Sahibi : CuTe_24
 1. CuTe_24

  CuTe_24 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  7 Haziran 2007
  Mesajlar:
  8
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  Boğa Erkeğini Etkileme Yöntemleri

  Boğa erkeği için güzellik en önemli kavramlardan biridir. Öncelikle güzel olan herşeye karşı yoğun bir ilgi duyar. O Venüs yönetiminde bir erkek olduğu için ilişkiler konusunda oldukça etkili silahlara sahiptir.Güzeli sever sözü Boğa erkekleri için söylenmiştir desek yeridir. Bu nedenle ilişki kurma konusunda istekli bir enerjiye sahiptir.

  Bir kadında en fazla dikkat ettiği olgulardan biri güzellik ve çekiciliktir. Karşılaştığı kişinin fiziki görüntüsüne fazlasıyla dikkat eder, kadının zerafeti, giyim tarzı, konuşma şekli ve davranışları güzelliğini tasdik ediyor ise fazlasıyla ilgilenmeye başlayabilir. İlgi duyduğu kadında bu özellikleri bulduğu anda onun üzerine düşmeye ve her yönden ilgilenmeye başlar. İşte tam bu noktada Boğa erkeğinin aşık olmaya başladığını söyleyebiliriz. Devamlı olarak kadını düşünecek ve sürekli arayarak ne durumda olduğunu öğrenmeye çalışacaktır. Kadının her konuşmasından, davranışından, kendisiyle ilgili verdiği bilgilerden tutun da önemli önemsiz her şeyini bilmek isteyecektir. Sabit toprak grubu olan Boğa Erkeği kafasındaki imaja uygun kadını yoğun ilgisiyle çevreledikten sonra ciddi olarak yaşamını onunla geçirmek üzere harekete geçebilir. O sevdiği andan itibaren gözü diğer güzelliklere kapalı olacak ve sevdiği kadınla yaşamını sürdürmek için girişimde bulunacaktır.

  Boğa erkeğine öncelikle sevgi dolu davranmalı, içten ve samimi davranışlar göstermelisiniz. İlginizi ondan asla esirgemeyerek ne kadar çok sevdiğinizi belli etmelisiniz. En önem verdiğiniz şeyin ona duyduğunuz aşk olduğunu ona hissettirmenizden büyük mutluluk duyacaktır. Maddi konuları asla ön plana getirmemeye tam tersine ne kadar tutumlu olduğunuzu söylemeye çalışmanız onu etkileyecektir. Fiziki olarak bakımlı olmayı ve kendinize fazlasıyla dikkat etmeyi de ihmal etmeyiniz. Lüks şeylerden veya paranın satın alacağı şeylere karşı olan düşkünlüğünüz varsa bunlardan ona bahsetmemeye özellikle dikkat ediniz. Sizin kendisini parası için istediğinizi bilmek hiç hoşuna gitmeyecektir.Size ne hediye ederse etsin öncelikle ne kadar güzel bir şey aldığını söyleyin ve ona olan saygınızı da ihmal etmeyin.

  Boğa Kadınını Etkileme Yöntemleri

  Boğa kadını herşeyden önce paranın önemini bilen, yaşamın en iyi şartlarda geçmesi adına çalışan, hırslı ve azimli bir kadındır. Toprak grubu olduğu için üretkendir ve maddiyatın değerini çok iyi bilir. Rahat yaşamak, güzel ve kaliteli giyinmek, huzur dolu ve zengin bir yaşam sürmek adına girişimci bir ruha sahiptir. Boğa kadınları Venüs yönetiminde olduklarından fiziki olarak çok güzeldirler. İleriki yaşlarda kilo almaya müsait olduklarından genç yaşlarından itibaren beslenmelerine özel önem verirler. Görüntülerinin bozulması onları fazlasıyla etkilediği için güzelliklerini bozabilecek herşeyden uzak durmaya çalışırlar. Çok çekici ve bebek gibi bir yüze sahiptirler. Girdikleri ortamlarda dikkat çekicidirler. Hemen evlilikten yana olmadıkları için öncelikle erkeği yakından tanımak isteyeceklerdir. Beğenilmek, güzelliklerinin övülmesi çok hoşlarına gider. Boğa kadınlarının üstüne düşseniz bile size muhakkak bir sınır koymayı bilecektir. Çapkın ruhlu, kadına önem vermeyen, işsiz güçsüz ve toplumda bir yer edinememiş kişilere karşı hemen tepkilerini koyabilirler. Onun evlenmeyi düşündüğü erkeğin kesinlikle mesleki olarak ve maddi açıdan güçlü olması gerekecektir. Hırslı erkekleri ve bulunduğu konumda yükselmeye çalışan kişilere hayranlık duyarlar. Eğer maddi gücünüz yerinde ise veya siz yükselmeye aday bir çalışkanlığa sahipseniz kesinlikle size sempatik davranacaktır. Onun için yaşam ciddi bir iştir ve boş şeylerin peşinde koşmak hele hele sırf duygularla hareket etmek mantıklı değildir.

  Boğa kadınını etkilemek için öncelikle onun güzelliğini saygı sınırları içinde övmelisiniz. Ne kadar özel bir kadın olduğunu ona hissettirmeli ve hoşuna giden ve onu gerçekten mutlu edecek kaliteli armağanlar almalısınız. Size güven duymasını sağlamalı hatta ne kadar sadık bir erkek olduğunuzdan söz etmelisiniz. Konuşmakla da kalmayıp buna inandırmanız onun kendisini güvende hissetmesini sağlayacaktır. Ayrıca onu sahiplendiğinizi ve her sorununda arkasında olduğunuzu, hayallerinizi birlikte elde etmek isteğinizden de söz etmeniz fazlasıyla etkin olacaktır. İş hayatınız veya içinde bulunduğunuz şartlar için ne kadar çabaladığınızı da ona göstermeyi ihmal etmemeniz lehinize olacaktır.