Boğalar Bu Sene Neler Olacak ?

Konusu 'Boğa Burcu' forumundadır ve elif445 tarafından 2 Ocak 2008 başlatılmıştır.

  2 Ocak 2008
  Konu Sahibi : elif445
 1. elif445

  elif445 anne Üye

  Katılım:
  27 Nisan 2007
  Mesajlar:
  4.658
  Beğenildi:
  5
  Ödül Puanları:
  106
  BOĞA BURCU "Değişim Yılı"

  2008 yılı Boğa Burcu'na büyük imkanlar sağlıyor, hayal gücü gerektiren bir işte çalışıyorsanız yeni yılda gayretlerinizin karşılığını alacaksınız. Ancak eğer işiniz sizi mutsuz ediyorsa, yaratıcılığınıza izin veren veya fırsat veren yeni bir işi düşünebilirsiniz, düşünürken uzun vadeli ve yaratıcı davranın. Bu yıl ayrıca taşınma yılınız. 2008 yılı genelde Boğalar için aile ilişkilerinin yoğun olacağını da gösteriyor, uzun beraberlikler yaşanacak ve bu etki 2009'un sonbaharına kadar sürecek. Eğer iişkiniz sürüyor ve sevginiz yeterliyse bunu sonuçlandırmanızın yani resmileştirmenizin zamanı geldi yani yeni yıl buna çok uygun. Hayallerinizin gerçekleşmesi ve isteklerinize kavuşabilmeniz için arkadaşlarınızdan aradığınız ve beklediğiniz yardımı alacaksınız. Özellikle yaşamınızda edebiyat, tiyatro, müzik, plastik sanatlar ve dans gibi etkinlikler varsa yaşam sizin için çok daha güzel ve doyurucu olacak. Bu yılın size özel logosu "Değişim", bunu kafanıza yazın. Bazı insanlara, bazı yerlere kesin veda edeceksiniz ve önceki yılda oluşturduğunuz kendinizle ilgili yorumlar ve kararlar da artık geçerli olmayacak. Hatta eviniz ve işiniz değişecek, Deneyimleriniz çok sayıda yolculukla ve olası iş ve çevre değişimleriyle zenginleşecek. Tüm değişimler pozitife yönelik ve bunlardan birisi yaşamınıza gereken dengeyi getirecek. Daha da önemlisi, yeni yılın bir diğer önemli özelliği, hangi konuda olursa olsun aradığınız saygıyıa yeniden ulaşabileceğiniz anlamında. Çevrenizdeki insanlar sizin gerçek değerinizi anlayarak sizden ayrılmak istemeyecekler ve bundan çok mutlu olacaksınız. Yani konumuz devamlılık ve istikrar, bu sizin burcunuzun temel özelliklerinden birisi. Bu yıl burcunuz için mobil bir yıl. Bir dama taşı gibi bir çok yerde hareketli ve yoğun olacaksınız. Daha önce de belirtildiği gibi 2008 yılı birçok Boğa insanı için şu ana kadar yaşamınızda yer alan kişilere ve yerlere veda yılı olacak. Jüpiter Oğlak'tan size yardımcı olacak ve bilgece öğütlerde bulunacak. 2008'I, önceki yıldan daha çok seveceksiniz. 20 Nisan-11 Mayıs arasında doğan Boğalar, Satürn'e teşekkür etmeliler, Satürn size büyük saygınlık getirecek, yaşamınız değer kazanacak yanu değeriniz bilinecek. Genç Boğalar bundan daha mutlu olacaklar, ebeveynlerinden ve öğretmenlerinden ciddi takdirler alacaklar. Ama her konuda abartılardan kesinlikle kaçının. Mayıs ve Ağustos ayları tatil için olumlu dönemler. Son olarak belirtilmeli ki, 21 Nisan civarında doğanlar ve yaşları 53 yakınında olanlar Uranüs etkisi alacaklar yani sürprizler çok yoğun ve öncelikle yaz aylarında beklenmedik değişimler geliyor. Yolculuklar için Mayıs, Ağustos ve Aralık ayları, aşk ve aile ilişkileri için 24 Mayıs/18 Haziran, 6/30 Ağustos, 24 Eylül/18 Ekim 2008 dönemleri olumlu olacak. Ocak, Şubat, Ağustos ve Aralık aylarında risk almaktan kaçınmalısınız.
  MADDE DÜNYANIZ
  Eski işiniz veya süregelen işiniz yeni kariyer imkanları ve umutlarla tamamen değişim gösterecek ve size kazanç sağlayacak. Aynı şey mal varlığınız için de geçerli yani ev, araba gibi. Umulmadık bir servet sizi bekliyor veya ani bir gelir kaynağı ya da belki loto... Yeni yeni yıl eğer varsa borçlarınızı ödeyebileceğiniz bir yıl olacak, bankalarla ilişkileriniz iyi olacak, işlerinizi geliştirmek için kaynaklar yaratabileceksiniz, gayrimenkul alımı da aynı derece avantajlı görünüyor. Dikkat etmeniz gereken şey, geçmişten gelen maddi dertlerdir, vergi borçları, faizler, kıskançlıklar gibi... Bunlar dert olmayı sürdürebilirler, sizi üzebilirler, yapmanız gereken şey yeni kaynaklar ve finansal güçler oluşturmaktan ibaret, o zaman geçmişten gelen dertleri aşabilecek ve yok edeceksiniz. Ve dikkat edin, yapacağınız her türlü iş konusunda, istemediğiniz sorunlar çıkaracak, sizi kötü tanıtacak insanlar olacak, onlardan uzaklaşın, ciddiye almayın ve yolunuza inatla devam edin. Çünkü bu yeni süreç sizin en iyi sonuçlara ulaşacağınız bir dönem olacak, finansal krediniz yükselecek, güç kazanacaksınız. Yeni yatırımlar yapabiliyor, evinizi, arabanızı yeniliyebiliyor, uzun vadeli hedeflerinize kararlı bir şekilde ulaşmak için gereken ilk adımları atabiliyorsunuz. Aslında harcamalarınız yükselecek ama yatırımlarınız ve gelecek olan kazançlar artış gösteriyor. Eğer sizi mutlu ve başarılı kılacak bir kariyeri bekliyorsanız, işte bu yıl o yıl olacak. Yani 2008 yılı, kariyeriniz için mükemmil bir yıl. Yükseltilebilirsiniz, değişik bir yerde başarı kazanabilirsiniz veya çok daha iyi kazanç getirecek bir iş yapabilirsiniz. Ayrıca, iş yeriniz için gereken teknolojik yenilikleri elde edebileceksiniz.
  SİZ ÇEVRE VE AİLE
  Bir çıkar yol bulunmadığı takdirde ailenin yaşlı üyeleri ile ilgili sağlık problemleri yaşanabilir. Ayrıca 2008, Boğa burcunun kendi sağlığına çok dikkat etmesi gereken bir dönem. Bu yıl stresli uzun bir yolculuk olasılığı da var. Aileye gitmesi gereken yüksek harcamalar olabilir. Birikimler eriyebilir. Ailenizle dayanışma içinde olmalı ve strese girmemelisiniz. Aksi takdirde yaşam kaliteniz bozulabilir.
  romantizim ve ötesi
  2008 Boğa burçları için uzun ve sağlıklı ilişkiler yılı. Aileye yeni üyeler katılabilir. İlişkinizde renkli günler, yolculuklar, sosyal aktiviteler, diğer aile üyeleri ile yakınlaşma gündemde. Bu yıl Boğa burcu için çok hareketli ve tatminkar olacak. Yeni yıl çok heyecan verici aşklara da gebe, evlilik veya süregelen bir ilişkiniz olsa bile yine de çarpılabilirsiniz, bizden söyyemesi…
  SAĞLIK

  Genel çizgide sağlık için çok olumlu bir yıl değil ama bu olumsuzluk özellikle ailenin yaşlı üyelerine yönelik, onlar için zor ve tehlikeli bir yıl olabilir. Siz ise göğüs ve sırt ağrıları çekebilirsiniz, nedenlerini öğrenmek için gereken yere muhakkak gidin. Zaman zaman bedensel zayıflıklar hissedebilir, çok yorgun olduğunuz mazeritiyle tembellik dönemleri yaşayabilirsiniz ama bunlar gerçek değil. Bunların dışında öyle ağır sağlık sorunları görünmüyor ama özellikle yaz aylarında otomobil kullanırken ve mekanik araçlarla iş yaparken tedbirli olun. 50 yaşın altındaysanız, yaşamsal istatistikleri asla ihmal etmeyin, tansiyon, kilo almak ve kalp kontrolü gibi. Düzenli diet yapın ve yürüyüşleri ihmal etmeyin.

  OCAK

  [IMG]Açı oluşmuyor. Bu ay zihniniz sürekli olarak bir şeyden etkilenecek ve meşgul olacak. Fakat düşüncelerinizde derinlik olmadığından entellektüel konularda biraz zorlanabilirsiniz. Tartışmaya açık olsanız da, bu gibi konulardan hep uzak durmak isteyeceksiniz. Fizik yönünden olduğu kadar, mantık ve düşünce yönünden de hareketlisiniz. Sürekli devinim halinde olan düşüncelerinizin, sizi bir yerlere götürmeyeceği konusunda hiç endişeniz yok gibi. Nasıl olsa her şeyi yoluna koyarım diyerek umursamazlığın size hakim olmasına izin veriyorsunuz. Dikkatli olun ve bu etkiden çabuk kurtulmaya bakın. Size birçok konuda yardımı dokunacak olan kişi, hayat arkadaşınız, onu anlamaya çalışmalısınız. Çünkü siz de bir insansınız ve hatalarınız olabilir. Sizi görebilecek ve uyaracak en güvenilir kişi ise sadece o olacaktır. Hakettiği saygıyı kendisine göstermelisiniz.


  ŞUBAT

  [​IMG]


  MART

  [​IMG]

  NİSAN 17 MERKÜR BOĞADA

  [​IMG]


  NİSAN 19 GÜNEŞ BOĞADA

  [​IMG]

  NİSAN 30 VENÜS BOĞADA[​IMG]
   
 2. 2 Ocak 2008
  Konu Sahibi : elif445
 3. karagxoxz

  karagxoxz Aktif Üye Üye

  Katılım:
  4 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  157
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  86
  teşekkürler cnm................
   
 4. 5 Ocak 2008
  Konu Sahibi : elif445
 5. Princess

  Princess Guest

  valla artık güzel şeyler olsun inşallah:) 2007 pek kotuydu
   
 6. 5 Ocak 2008
  Konu Sahibi : elif445
 7. elif445

  elif445 anne Üye

  Katılım:
  27 Nisan 2007
  Mesajlar:
  4.658
  Beğenildi:
  5
  Ödül Puanları:
  106
  Boğa Burcunun Yıllık Yorumu 2008

  genel durumu
  Arkadaşlık ve dostlukların kararlı insanı Boğalar bu yıl ufuklarını genişletecekler. Öğrenecekleri ve öğretecekleri çok şeyleri var. Evrensel öğretecilikleri artıyor. Yurt dışına açılacaklar. Bu yıl sizin için olağanüstü fırsatlarla dolu bir yıl olacak. 2008 yılının size sunacağı evrensel tekliflere hayır demeniz mümkün olmayacaktır. Finanansal konularda hayallerinizi gerçekleştirmeniz mümkün. Varlıklı olacağınız bir yıla giriyorsunuz. Dost çevreniz daha kaliteli ve elit kimselerden oluşurken, eski dostlarınızı da, testten geçireceksiniz.

  BOĞA BAYANININ AŞK DURUMU

  Siz Boğa kadınları çok güçlü bir fiziksel yapıya sahip olduğunuz için, aşkta da aşırılıklara kaçabilirsiniz. Gerçek sevgiyi ararken, yanlış evliliklere sürüklenebilirsiniz. Sessiz, sakin yapınıza rağmen, derin ve yoğun duygulara sahipsiniz. Ses tonunuzun mükemmel oluşunu siz de biliyor ve sanata karşı eğiliminizi engelleyemiyorsunuz. Güzelliğe ve uyuma olan tutkunuzu herkes anlayamaz. Her şeyden şikayet eden kadınlardan olmadığınız için de, çoğu kez gereğinden fazla sorumluluk alırsınız. Bu yıl arkadaşlık ilşkilerinizde dengeli olmak zorundasınız. Aşk ve dostluk kavramlarını karıştırmamalısınız. Seçimlerinizi her zamankinden daha dikkatli davranmalısınız. Engellerin sizi etkilemesini de izin vermemelisiniz. Sürekli uçlarda dolaşmanız mümkün. 1-15 Ocak tarihlerinde yalnızlık duygusu içinde yeni bir aşka kapılma olasılığınız var. Eski ve yeni şartlarınızı gözden geçirmelisiniz. Yine karşınıza çıkacak ve sizi mutlu edecek biri kafanızı karıştıracak ve eski aşkınızla yeni aşk arasında kalabilirsiniz. Evli iseniz, ilişkinizi güçlendirmeyi deneyin. Çünkü bu dönem de beraberliğiniz ciddi bir aşama geçirecektir. Olayları abartmadan çözümlemelisiniz. Ayrılık ve devamı için tereddütleriniz olacaktır. Rekabetçi duygulardan sakınmalısınız. İlişkinize asılmak yerine gideni özgürce bırakmayı tercih etmelisiniz. Yaşamın size sunacağı yeni sürprizlere hazır olmalısınız. 30 Ağustos-13 Eylül tarihlerinde tatillerde karşılaşacağınız kişilerden etkileneceksiniz fakat bu dönem ailenizin sorumluluğu da üzerinizde olacaktır.

  BOĞA ERKEĞİNİN AŞK DURUMU

  Ciddi ve sakin yapınız sizi, iyi bir aile reisi olmaya aday yapar. Son derece sabırlı, pratik ve çözümleyici yapınızla tercih edilen bir kişi olmanız sizin için kaçınılmazdır. En büyük amacınız sevdikleriniz ile birlikte, duygu dolu anlar yaşamalarıdır. 2008 yılının 21-Ocak-21 Mart döneminde seminer ve eğitim kurumlarında yaşantınızın en büyük aşkına rastalayabilirsiniz. Aşk yaşamınızda gidermek için işte size verilecek fırsatlar dönemi. Bu günleri iyi kullanmalı ve uzlaşma yolunda atacağınız adımlarınızı ayarlamalısınız. Yalnızsanız arkadaşlarınızın desteği ile bir ilişki içinde olacakasınız. Beraberliğiniz varsa, yatırımlarınızı kendi beraberliğinize yapmalısınız. 16-24 Nisan tarihlerinde aranızda kavga çıkmasını istemiyorsanız, sevgilinizle başbaşa kalmak yerine, sosyal aktivitelere beraberce katılmayı teklif etmelisiniz. Sorunlarınızı tartışmaktan kurtulur ve bu dönemi rahatlıkla atlatırsınız. Mayıs döneminde ilşkinizin sizi yıprattığını düşünüyorsanız, partneriniz sürpriz bir evlilik kararı ile karşınıza çıkabilir. Bu dönem romantik kalmaya devam edin.Haziran dönemi, yaşamla ilgili düşüncelerinizi gözden geçirecek ve hayattan beklentileriniz konusunda fikir değiştirebilirsiniz. İsteklerinizi yeniden gözden geçireceksiniz. 29 Ekim-12 Kasım döneminde eşinizle ilgili duygularınız ve kızgınlıklarınız ön plana çıkacak. Karşılıklı uyum içinde yapacağınız konuşmalar her ikiniz için de yapıcı olacaktır. 16 Kasımdan sonra eşinizle veya partnerinizle aranızdaki buzların çözüldüğünü göreceksiniz. Kalbi boş olanlar için tutku ve aşk dolu bir dönem olacak. 16 Aralıktan sonra aşkınızda güç birliği içine gireceksiniz. Aşkınızı bozmamaya özen gösterin.
   
 8. 5 Ocak 2008
  Konu Sahibi : elif445
 9. elif445

  elif445 anne Üye

  Katılım:
  27 Nisan 2007
  Mesajlar:
  4.658
  Beğenildi:
  5
  Ödül Puanları:
  106
  önemli değil arkadaşlar bende boğayım ve eşimde,a.s. bende okuyorum burçları merakediyorum...
   
 10. 3 Temmuz 2008
  Konu Sahibi : elif445
 11. begonya06

  begonya06 Aktif Üye Üye

  Katılım:
  28 Haziran 2008
  Mesajlar:
  40
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  kış ayları hariç iyi bir yıl geçirdim .yeni yerler görmek istiyorum ama arkadaşlarımı mahallemi ve Ankarayı çok seviyorum.bu yüzden bu yıl için yapılan burç yorumu hoşuma gitmedi.
   
 12. 19 Kasım 2008
  Konu Sahibi : elif445
 13. Princess

  Princess Guest

  bende boğayım sevgilimde.. aramız inanılmaz kotu şu günlerde..
  16 kasımdan sonra değişiklikler olacakmış buzlar çözülecekmiş.. heyecanla bekliyorum. hoş beklemekten başka çaremde yok zaten..
   
 14. 26 Kasım 2008
  Konu Sahibi : elif445
 15. mavilimcan

  mavilimcan Aktif Üye Üye

  Katılım:
  25 Şubat 2008
  Mesajlar:
  24
  Beğenildi:
  0
  Ödül Puanları:
  76
  meğine sağlık .........