Boğalar İçin 2009 Yorumu

Konusu 'Boğa Burcu' forumundadır ve Ally tarafından 2 Haziran 2009 başlatılmıştır.

  2 Haziran 2009
  Konu Sahibi : Ally
 1. Ally

  Ally Vadideki Zambak Üye

  Katılım:
  28 Kasım 2007
  Mesajlar:
  2.072
  Beğenildi:
  23
  Ödül Puanları:
  148
  Boğa

  20 Nisan - 20 Mayıs02.06.2009

  Uzun zamandır hayata geçirmek istediğiniz bir düşüncenizle alakalı gereken bağlantıları kurabilir, ilgili insanlardan danışmanlık isteyebilirsiniz. Bu sizin için oldukça hoş olacak. Bu aralarda duygusal ihtiyaçlarınız çok yüksek. Ama bunları tatmin etmek için seçtiğiniz yollar tehlikeli.

  01.06.2009

  Burç değiştiren Mars nedeniyle, önümüzdeki haftalarda(Temmuz ayına kadar), çalışma hızınız ve iş bitirme yetenekleriniz ön plana çıkabilir. Çevrenizdeki kişiler yeteneklerinizi ve tarzınızı takdirle karşılayacaklar.

  01.06.2009

  Burç değiştiren Mars nedeniyle, önümüzdeki haftalarda(Temmuz ayına kadar), çalışma hızınız ve iş bitirme yetenekleriniz ön plana çıkabilir. Çevrenizdeki kişiler yeteneklerinizi ve tarzınızı takdirle karşılayacaklar.

  09.08.2004

  BOĞA 2009

  Eğitim, iletişim, kardeşlerle ilişkiler

  22 Temmuzda kardeşlik ve yakın mesafe seyahatinde bir güneş tutulması oluşuyor. Eğer Boğa'nın son günlerinde doğmuşsanız, kardeşiniz için bir seyahat yada geleceğinizi planlamanız için bu büyük bir fırsat.
  Pluto (ortaklık gelir ve giderleri için hırs) seni desteklemiyor. Fakat sosyal bağlantılarınızdan ve arkadaşlarınızdan beklenmedik destek alacaksınız. Arkadaşlarınızla bir parti düzenleme yada kardeşiniz için evlilik planlama olasılığınız var. Bu zamana yakın, bazı maddi problemleriniz olabilir. Eğer 22sine yakın doğmuşsanız, bu tutulma sizin için yararlı olacak.
  31 Aralıkta kardeşlik alanınızda son bir ay tutulması olacak. Bu çok duygusal bir tutulma. Bu tutulmada hiçbir şey doğru değil. Eğer 30'una yakın doğmuşsanız, bu tutulma size daha ağır gelecek. Şükürler olsun, bu olay sizin destek işaretinizde oluşuyor, onun için biraz rahatlamalısınız. Sizi etkileyebileceği bir başka yön de; eğer bir kontrat imzalamaya hazırlanıyorsanız, burada bazı kelimeler sizi ilgilendirebilir. Değişiklikleri görüşmek istemekte haklı olabilirsiniz. Eğer kontrat ya da önemli evraklar imzalamanız gerekirse bunları 2010'da yapın. Iletişimde de sorunlar olabilir.
  7 Temmuzda 7. seyahat konumunuzda bir ay tutulması daha oluyor. Bu, 9. konumun önemi, medya sektöründe, örneğin; gazeteci, yazar, köşe yazarı, editor, düzeltmen, araştırmacı, haberci ya da sunucu, üretici, program direktörü, yada medya destek personeli üyesi olarak, başarılı olacağınızı gösterir. Eğer üniversite öğretim görevlisiyseniz yada üniversite kurulumunda çalışıyorsanız, siz de aynı şekilde 7 Temmuz yakınında gözde olacaksınız. Eğer üniversite personeline ve öğrencilerine gıda sağlayan sektördeyseniz, sizin içinde aynısı gerçekleşecek.
  Bu ay uzaklar hatta yabancı şehirler belirli bir cazibe taşıyabilir. Şimdi yurt dışına önemli bir seyahat planlayabilirsiniz. Eğer öyleyse, 7 Temmuzdaki ay tutulması, detayları çözmenize yardımcı olacak. Umarım, pasaportunuz hazır ve güncellenmiştir, çünkü bu kez, imkan ortaya çıkar çıkmaz hazırlanıp yola çıkmak isteyeceksiniz. Satürn (yaratıcılık alanında güven) de bu kez seni destekliyor. Eğer 7sine yakın doğmuşsanız, bu tutulma size büyük ölçüde yardımcı olacak.

  ış, kariyer ve sosyal statü


  Bu senin meslek hayatınız için çok önemli bir yıl olacak sevgili Boğa. Gerçekten, bu yıl olanlar, gelecek on yıl boyunca sizin tüm hayatınızın akışını düzenleyecek. 26 Ocak’ ta oluşacak tutulma ve sonraki günlerde olanları dikkatle izleyin. Mars (hareket gezegeni) da 4 Şubattan 14 Marta kadar buna dahil olacak.
  26 Ocaktaki bu tutulma, sizi çalışkanlığınızın zirvesine çıkarma gücüne sahip olacak. Fikri tamamen benimsemesenizde en azından başlangıçta size sunulanı iyi dinleyin. Çalışkanlığınız hakkındaki görüşler olumlu olacak ve size sorumlu olanlarda sizi yanıtlamamak için hevesli olacaklar. Bu gerçekten ideal bir durum. Jüpiterin sizin onuncu konumunuza girmesiyle çoğunuz pek çok mesleki taahhütlere angaje olacaksınız. Bu sizin her oniki yılda bir elde edebileceğiniz bir olanak.
  Birden bire 6 Ağustosta tekrar mesleğinize odaklanabilirsiniz. Ocakta başladığınız işler, yakın zamanda sonuçlarını göstermeye başlayacak.
  Evrak imzalamadan, hukuk danışmanlarının onayını almalı,yada yabancı destekli müşteri ve ortakların size vereceği belli kurallarıda resmen kabul etmeden, danışmalısınız.
  Aynı zamanda, basın bülteni planlamayı da dikkate almalısınız, çünkü çalışmak üzere olduğunuz konu çok yeni haber yapılmaya değer. Jüpiter aynı konuma ilerliyor, bunda sorun görmemelisiniz. Başarının keyfine bakın.
  15-27 arası doğan Boğalar pek çok girişim yapmalıdırlar. Bu yıl, doğum tarihine dayalı olarak kişileri farklı etkileyebilir. 15-27 arası doğanlar pek çok yeni başlangıçlar(büyük adımlar atmak)yaparken, diğerleri – özellikle 1-12 arası doğanlar pek çok zirve noktası gözlemleyebilirler.
  Eğer 15-27 arası doğan Boğa iseniz, o zaman bu yıl genelde pek çok yeni başlangıçlara dayalı olacak. Pek çok yeni aylar ve güneş tutulmaları sizin bölümünüzde oluşuyor. Bunlar arasında mesleki girişimler ilk yarıda ve kardeşlik yada iletişim girişimleri yılın ikinci yarısında.
  1-12 arası doğan Boğalar pek çok zirve noktası gözlemleyecek. Eğer 1-12 arası doğan Boğa iseniz 2009 sizin için sonuçlar yılı olacak. Çoğu olayın zirve noktasına eriştiğini görebileceksiniz. Bunlar sizin karmanızın sonucudur. Yıl içinde büyük kazançlar ve büyük kayıplar beklenebilir. Bu yıl sizin için kesinlikle duygusal bir yıl. Olayların zirve noktasına erişmesi ay tutulmasına yakın beklenir-bir ay öncesi ve sonrası.

  2009’ da aşk Satürn (disiplin)

  Son iki yıldır sizin romantik ve yaratıcılık kısmınızda ilerliyor. Aşk hayatınız karmaşalarla dolu. Sevgiliniz yada çocuğunuzun talepleri olmakta ve siz işlerin iyi gitmediğini görmektesiniz. Eğer 12sine yakın doğmuşsanız – 4 gün önce yada sonra – bu yıl sizin için daha fazla endişeliyim. Satürn (disiplin) ve Uranüs (bağımsızlık) birbiriyle zıtlaşmakta. 5 Şubat ve 12 Eylül de iki etkileşim oluşacak. Romantik enerjiler ile sosyal yön arasında çelişki görebilirsiniz.
  29 Ekim 2009'da Satürn yerinden hareket edecek. Romantik açıdan iyi değilse, bu sizin için iyi haber. Bundan sonra, sizin iş ve sağlık yönlerinizi iki buçuk yıl boyunca sınayacak.

  Aile ilişkileri ve ev yaşamı

  9 Şubattaki ay tutulması, ailevi açıdan size stresli melajlar iletecek. Bu sizi alanınızı güncellemeniz için özel birşey yapmaya zorlayacak. Ne yapmanız gerekiyor? Salonunuza yeni bir halı mı? Yatak odanızı boyamak mı? Yemek masanızı cilalamak mı? Ne yapmak isterseniz isteyin, 9 Şubata yakın bunu sonuçlandırma noktasına getirin, çünkü ay ateşli olanlar için kritik derecedeyken siz opsiyonlar bulabilirsiniz. Romantik ilişkilerde Satürn (güvensizlik) 12, o zaman işleri idare etmek hakikaten güç olabilir. Aynı zamanda aile bireyleri, oda arkadaşınız, iş ortağınız, ev sahibiniz, müşteriniz, satıcınız ya da evinizle ilgili bir kişiyle ilişkinizde zirve noktasına erişebilirsiniz. Mesleğinizde ve ailevi çevrenizde bu kadar fazla enerji ile, bu ay tutulmasına yakın, ailevi çevrenizde duygusal dakikalar bekleyebilirsiniz.

  MSN Yaşam
  Niobe'den burç yorumları
   
  Son düzenleme: 2 Haziran 2009
 2. 27 Haziran 2009
  Konu Sahibi : Ally
 3. ysm_mea

  ysm_mea Guest

  ben bişi anlamadım :umursamaz:10 mayısım ben ama bişi bulamadım püff çokda inanırım böle şelere:eek: