bogaz enfeksiyonu hamilelikte

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve meltemDE tarafından 28 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : meltemDE
  1. meltemDE

meltemDE 7.aydayiz Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben gecen sene bademcikelrden amelyiat olmustum bir dahada sorun yasamadim. Kurtuldum diyordum. Gecen gun oglum yuvadan bi mikrop getirdi gene ikimizinde burnu akiyor bogazimiz yaniyor. Ben ilac alamiyorum 8 haftalik hamileyim. Oglani iyilestiridm hemen kendimde dinleniyrum ve yesillik meyvaydi papatya cayiyidi öyle seylerle gecirmeye calisiyorum.Gerci yarin doktordayim bi ilac varmidir diye sorucam ama böyle bi durumda su cok iyi geldi diyecek bi yönteminiz varmi. Bogazimin yanmasi berbat konusamiyorum yutkunamiyorum.

2. 28 Mayıs 2008
  3. ozlemyb

ozlemyb Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    ahhh canımm yaa gecmıss olsunnn bildiğim bişey yok ama rabbımden şifa diliyorum senın içinn

4. 28 Mayıs 2008
  5. axsxxixk81

axsxxixk81 İkinci aşkım, tatlı oğlum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ay canım çok üzüldüm geçmiş olsun
    bende bademciklerimi aldırmıştım en iyisi ılık su yada ballı ılık süt iç sık sık bir saatte bir iç
    inan antibiyotikten iyi gelir ben çok denedim işe yaradı sende dene sıcak olmasın ama ılık

6. 28 Mayıs 2008
  7. zuhal2

zuhal2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Birde bol limonlu ılık ballı su çok iyi geliyor. ben de 4 haftalıkken aynı şeyleri yaşamıştım, çok geçmiş olsun..