Boğazda Evet Demek...

Konusu 'Düğün Mekanı' forumundadır ve Duygu tarafından 3 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

3 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : Duygu
  1. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Boğazda Evet Demek...

Romantik ve farklı bir düğün yemeği tercih eden gelin ve damat adayları teknede evlenmeyi seçiyor. Tekne düğünleri ancak yaz düğünleri için bir alternatif; Boğaz’da pırıl pırıl yakamozlar eşliğinde evlenmenin keyfi de çok özel!

Tekne Fiyatları: Deniz üstünde düğün töreni de balo salonlarına oranla daha uygun bütçeli ve çok eğlenceli oluyor. Üstelik menü konusunda herhangi bir kısıtlama olmaksızın. Tekne düğünlerinde de set veya açık menü seçeneklerinden birini tercih edebilir, yemek öncesinde kokteyl organize edebilirsiniz.

Kalkış/Varış: Ancak unutmayın ki, teknelerde misafirlerin istedikleri saatte ayrılma olanakları bulunmuyor. Tekne belirli noktalardan misafirleri alarak denize çıkıyor ve belirlenen saatte geri dönüyor. Eğer belediye salonunda nikah töreni ertesinde arkadaşlarınızla bir eğlence düşünüyorsaniz tekne davetleri keyifli ve uygun olabilir. Genellikle Kabataş – Üsküdar ve benzeri iskelelerden misafirlerin tekneye alınması sağlanıyor. Tekne gezileri ancak belirli bir saate kadar devam edebiliyor, bu saati geçen organizasyonlar için ekstra ücret talep ediliyor. Teknede düğün düşünüyorsanız organizasonu düzenleyen firmadan veya organizasyonu bütünüyle üstlenen tekne yöneticilerinden izin verilen dönüş saatleriyle ilgili bilgi almayı unutmayın.

Tekne Düğünü için Davetiyeler: Bir tekne düğünü planlıyorsanız davetiyelerinizi tasarlarken geminin kalkış noktaları davetiyenize eklemeyi unutmayın…

Tekne Düğünü Konsepti: Teknede organize edilen düğünler için konsept de bu doğrultuda belirlenebilir. Davetiyelerinizi gemi dümeni şeklinde veya benzeri deniz ürünleriyle de destekleyebilir, davetlilerinize yemek menüsü olarak deniz ürünleri sunabilirsiniz..

Alıntıdır...

2. 3 Ağustos 2010
  3. Duygu

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146

4. 3 Ağustos 2010
  5. Duygu

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146

6. 3 Ağustos 2010
  7. Duygu

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146

8. 3 Ağustos 2010
  9. Duygu

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146

10. 3 Ağustos 2010
  11. Duygu

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146

12. 3 Ağustos 2010
  13. Duygu

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146

14. 3 Ağustos 2010
  15. Duygu

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146

16. 3 Ağustos 2010
  17. denizzkizi

denizzkizi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    duygucum bizde mekan ariyoruz
    özel birsey olsun istiyorum normal dugun salonu kesinlikle istemiyorum...
    havuz basi yada deniz manzarali olabilir diye düsündük
    ama tekneyide düsünmedik degil yani :)) en azindan ben :)))
    biz 250-300 kisilik organizasyon düsünüyoruz yemekli yada yemeksiz farketmez aslinda
    sence tekne uygun olabilirmi?
    kalkis ve varis saatler nasil? hangi civarda?
    teknede rahatla oynanabilinir mi?
    birde fiyat hakkinda bilgi verirsen cok sevinirim...

18. 4 Ağustos 2010
  19. Duygu

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Merhaba;
    Geçen hafta sonu pazar günü yakın bir arkadaşımızın düğünü vardı teknede. Aslında o ortamı gördükten sonra böyle bir konu açmayı düşündüm. Gerçekten çok güzeldi. Manzara organizasyon süperdi.
    Ve evlenmemiş olsam kesinlikle böyle birşey tercih ederdim çünkü tekne kiralamak düğün salonlarıyla aşağı yukarı aynı paraya denk geliyor. Hafta sonu gittiğimiz düğünde tekne 500 kişilikti. Balattan saat 18:00da hareket etti ve harika bir boğaz turu gerçekleşti...
    Tekrar limana yanaşması saat 21:00 i buldu. Denizin üstünde evlenmek gerçekten harika bir duygu olsa gerek. Ben o kadar keyif aldım ki evlenen arkadaşlarımız kim bilir ne kadar mutlu olmuşlardır... Duyduğuma göre tekneyi 3,500 tl civarına tutmuşlar...