boğaziçi tıp merkezinde silikon taktırdım

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve czengin tarafından 7 Kasım 2010 başlatılmıştır.

7 Kasım 2010
    Konu Sahibi : czengin
  1. czengin

czengin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba arkadaşlar bende ufak göğüslere sahiptim hep göğüslü bayanlara imrenirdim para biriktirip silikon taktırmaya karar verdim birazda burdaki yorumları okudum buda bana destek oldu boğaziçi tıp merkeziyle görüştüm fiyat olarakta uygun geldi hemen yaptırmaya karar verdim doktorum koltuk altından yapmadığını söyledi göğüs ucundan yapıcağını damla silikon takıcağını söyledi ve benim hala tereddütte olduğumu anladı nedense bana hiç güven vermiyodu ama resimleri görünce yaptırmaya karar verdim neyse ameliyata girdim çıktım 2 saate yakın sürdü sanırım ameliyattan çıktığımda inanılmaz bi acı vardı bas dönmesi mide bulantısı ogün hiç yataktan kalkamadım ve ogün çok pişman oldum ertesi günü kendimi iyi hissetmediğim halde taburcu ettiler hadi biz işimizi yaptık güle güle dercesine o ağrılarla eve geldim yattığım yerden destekle kalkıyodum her kalkışımda feci bi acı 4. günü drenlerimi çıkarmaya gittim bide onun acısını yaşadım drenler çıktıktan sonra biraz daha hafifledim hala ağrım var göğüslerim şiş ve sertler ama o şişlikler inince çok küçük olcaklar yani yaptırdığıma hiç değmedi çok pişman oldum bugün 5. günün ama ne yıkanabiliyorum ne rahat hareket edebiliyorum dışarı çıkamıyorum giyinip soyunamıyorum çok pişman oldumbenim gibi acele karar vermeyin 10 kere düşünün acılarımın geçmesini umutla bekliyorum

2. 7 Kasım 2010
  3. arzum77

arzum77 MEMETÖR :)) Pro Üye

Beğenildi:
    8.431
    Ödül Puanları:
    238
    Öncelikle geçmiş olsun canım.Daha yeni ameliyat olmuşsun,agrı olacak tabi.Bende araştırıyorum henüz ameliyat olmadım ama başka ameliyatlar geçirdim.Ameliyatını hangi doktora oldun,kaç cc takıldı,kas altımı,kas üstümü.Bunları belirtmemişsin.Ben laventte oturuyorum.bogaziçi tıp merkezi bana çok yakın ama nedense o hastane bana sıcak gelmşyor.Arkadaşımın kocası burun ameliyatı oldu,orada bayan doktora.Bana pek başarılı bir ameliyat gibi gelmedi.Bu yüzden olabilir.Burada bilgi paylaşımı yapıyoruz.Senin verdigin bilgilerde bizim için önemli.Ameliyatın hakkında bilgi verirsen sevinirim.Bizim içinde bir yol göstermiş olursun.Şİmdiden teşekkür edrim.Umarım herşey istedigin gibi olur.Tekrar geçmiş olsun canım.:KK71:

4. 7 Kasım 2010
  5. soncicek

soncicek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    88
    geçmiş olsun :KK43: bende işte en cok bundan korkuyorum.ne güzel hayallerle ameliyata gir,sonra bi ton bunalım yaşa :KK43: of ya.inşallah gün geçtikçe güzel olur göğüslerin

6. 7 Kasım 2010
  7. arzum77

Beğenildi:
    8.431
    Ödül Puanları:
    238
    Bende ameliyat sonrası sorun yaşarım diye korkuyorum ve cesaret edemiyorum bazen korkuyorum dogrusu.İnşallah herşey herkez için güzel olur..

8. 7 Kasım 2010
  9. czengin

czengin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kas altı 295 cc damla silikon konuldu şuan şiş ve kücülcekler ve yaptırdığıma hiç deymiycek

10. 7 Kasım 2010
  11. arzum77

Beğenildi:
    8.431
    Ödül Puanları:
    238
    Geçmiş olsun diyim,canım.Ne diymki,üzüldüm.İnşallah iyi olur.Valla olmasammı acaba.Banada en fazla300 filan diyolar.Ttmin etmeyecek diye cesaret edemiyorum ameliyata.Doktorun kimdi peki?

12. 7 Kasım 2010
  13. mehtap51

mehtap51 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    sana geçmiş olsun.yaşadıklarına çok üzüldüm.umarım ağrıların en kısa zamanda geçer.sen ölçüleri bilmiyormuydun yaptırıken.çünkü hiç değmeyecek silikon taktırdığıma demişsinde.istediğin gibi olmayacksa keşke yaptırmasaydın.daha doğrusu iyice düşünüp yaptırsaydın.inşallah ağrıların geçer, göğsünde istediğin gibi olur.

14. 7 Kasım 2010
  15. gizeml

gizeml 62-dersim Pro Üye

Beğenildi:
    329
    Ödül Puanları:
    163
    gecmıs olsun canım yasadıklarına uzuldum ama 1 haftadan sonra yada en fazla ıkı haftadan sonra odemlerın gıdıyoo..aslında kuculme olmuyo sadece senın vucudun alısıyo ve odemler gıdınce doktorunun sana gosterdıgı protezın buyuklugu kalıyo...bende kuculme olmadı ılk zaman odemler varken cook kocamanlardı ama sımdı tam olması gerekenler gıbı..

16. 7 Kasım 2010
  17. miks

miks Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    41
    EVET KÜÇÜLME DİYE 1 OLAY SÖZ KONUSU DEĞİL gerginlik ve insanı rahatsız eden şişlik gidiyor Küçülmüyor Yumuşuyor az miktarda ve göğüs şekline dönüp Anatomik yapıya KAVUŞUYOR Çok Geçmiş Olsun...

18. 7 Kasım 2010
  19. czengin

czengin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım doktorum ercan demiraydı ona ne istediğimi anlattım sonuçta o bu işi benden daha iyi biliyo dolgun göğüs istediğimi söyledim 300cc civarı takıcam dedi sonuçta ben bilememki 300 cc boyutunu kas altı olduğu içinde belkide sadece şiş duruyolar bu şişlikler inince geriye ne kalcaklar çok merak ediyorum hayattan kopmuş gibiyim nefes almakta bile zorlanıyorum banyo yapabileceğimi söyledi acıdan kolumu oynatamıyorum