Bogazlarim çok Kötü Agriyor...

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU1 tarafından 19 Ekim 2007 başlatılmıştır.

19 Ekim 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

:çok üzgünüm::çok üzgünüm:bugün sabah bir kalktım bogazlarım felaket agrıyor konuşamıoyrum sesim kısılmış agrım çok kötü kızlar sabah sabah ne yapyım biraz limon yedim belki iyi gelir diye evet bogazım a birazcık iyi geldi ama sesim hala kötü üstelik yutkunmakta zorluk çekiyorum cnaım yanıyorsenağlamasenağlama soguk bişeyler de yiyip içmiyorum ama nedne oldu şimdi eşim hasta diye yanınd abilem yatmıyorum yaaaaaaasenağlamasenağlama

2. 19 Ekim 2007
  3. bebeklik

bebeklik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    o boğaz ağrısı bendede var canım....ama dikkat et sakın ilaç kullanma dr lar ilaç vermiyor bol bol sıcak bişileriiçmeyi tavsiye edip yatak diyor......

4. 19 Ekim 2007
  5. EU1

EU1 Guest

çok teşekkür ederim bebeklik canım saol yatacagım zaten bugünlerde bir kaç gündür uyuyyamıoyurm sol tarafımada kramplar giriyor tabikid enormal oldugunu biliyorum ıhlamur çeyim artık iyi gelir mutlaka heralde dünden çorba var bol limonlu içeyim ne yaplaım artık :çok üzgünüm:kafamçokkarıştı

6. 19 Ekim 2007
  7. qusel

qusel İnci Tanem Üye

Beğenildi:
    58
    Ödül Puanları:
    148
    canım aman dıkkat et kendıne.. sıkı sıkı gıyın. bol bol terle.. olurmu bıtanem.. söyle sıcak bı corba iç, iyi gelır bırde süt ısıt ıc ohh bıde dınlen allahın ıznıyle hıc bıseycıgın kalmas. senı sevıyom cnm benım Şeniz

8. 19 Ekim 2007
  9. g.a.m.z.e

g.a.m.z.e Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    evet betülcüm sakın ilaç felan alayım deme bol bol sıcak birşeyler iç ve tuzlu suyla gargara yap canım boğazına mikrobunu kırarmış iyi gelir diye biliyorum.hadi geçmiş olsun canım..

10. 19 Ekim 2007
  11. EU1

EU1 Guest

saol birtanem canım bnm ya

12. 19 Ekim 2007
  13. CxuxCxuxK

CxuxCxuxK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Gecmis olsun canim cok zordur bilirimtatlicadiarzu

hamileligimin ilk üc ayinda bende sürekli bogaz problemi yasadim...

önce ocagi aciyorsun...
    1 yemek kasiginin (celik ya da biraz eski olursa iyi olur kasigi direkt atesin üzerinde tutacagin icin) saf zeytinyagi ve pekmezi esit sekilde koyup iyice atesin üzerinde iyice isitiyorsun ve 1 kerede iciyorsun...

sicagi bogazini yakarak geciyor ama inan cok etkili,gün icinde bir kac kere tekrarla degisikligi farkedeceksin:1hug:

14. 19 Ekim 2007
  15. yazgxuxlxuxm..

yazgxuxlxuxm.. canım kızım allaha emanet Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    aman canım benim ya dikkat et.yat bol bol dinlen sıcak şeyler iç terlemeye çalış güzelim.ilaç falan kullanma sakın.meleğimize de iyi bak.

16. 19 Ekim 2007
  17. aysenaz1984

aysenaz1984 Guest

mrb canım benimde geldi başıma geçmiş olsun

18. 19 Ekim 2007
  19. EU1

EU1 Guest

saolun d rumu aradım sordum zaten ilaç kullanamıyorum normal olarak bogaz pastili ve bir tane agrı kesici iç ebilirsin deid ismini verdi ıhlamur adaçayı çorba dedi başka bişey yok yapılacak dedi ayne böyle işte