Boğulmak üzereyim !!! :(

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve supergirll tarafından 6 Mart 2010 başlatılmıştır.

6 Mart 2010
    Konu Sahibi : supergirll
  1. supergirll

supergirll miracles ;) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb kızlar..2 aya yakın bisüre önce ameliyat oldum..1 ay burnumda silikon plakalar olduundan nefes alamıyodum,sonrasında doktor bey çıkarınca bikaçgün için burnumdan nefes almaya başlamıştım çok yetersiz olsada..ama sonrasında hiç nefes alamamaya başladım tekrar.sürekli ağzımdan nefes alıyorum,uzandığım zamanlarda yeterli olsada ayağa kalkıp bişiler yapmaya başladığımda ağzımdan aldığım nefes yetmiyo ve boğulcak gibi oluyorum.ağzım açık öle derin nefesler alıyorum ki gören boğuluyorum zanneder senağlama
    ameliyattan önce enufak bi nefes problemim yoktu..şimdi ise adete kafayı yicem..boğulcakmışım gibi hissediyorum sürekli..yemek yerken,konuşurken öyle zorlanıyorumki o sırada derin nefes alamadığım için..ne spor yapabiliyorum nede hızlı tempolu bişi..düşünün yolda yürürken nefes nefese kalıyorum..doktoruma sordum içi şiş ondandır dedi ama ben çok endişeliyim..sağlığı bozdum diye..tecrübeli arkadaşlar tam olarak nekadar zamandan sonra düzgün nefes almaya başladınız???yaşam kalitesini cidden dibe vuruomuş yetersiz nefes almak..

Son düzenleme: 6 Mart 2010
  2. 6 Mart 2010
  3. espoir_

espoir_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun arkadaşım. ağızdan nefes almak gerçekten çok zor
    ben silikonlar çıktığı andan itibaren rahat ve sorunsuz nefes almaya başladım
    silikonlar da yaklaşık 3 hafta durmuştu

4. 6 Mart 2010
  5. eliff24

eliff24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ilk 6 ay nefes sorunu yaşamak normal deniyor...

6. 6 Mart 2010
  7. miss_angela

miss_angela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bendede aynı sorun var canım nefes alamıyorum uzman bir kbb ciyle görüştüm 6 ayım dolsun çok az kaldı zaten burun kanatlarıma radyofrekans yöntemiyle ışın tedavisi uygulanıcak canım burun kanatlarım küçültülücek kısaca işe yarayacağını söyledi umarım öyledir..
    başka yapılabilecek ne var bilmiyorum
    peki sen ameliyattan önce rahat nefes alabiliyormuydun supergirll

8. 6 Mart 2010
  9. tuonela

tuonela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canim geçmiş olsun bencede şişliktendir biraz bekle ve aklına kötü şeyler getirme lütfen

10. 6 Mart 2010
  11. supergirll

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok rahat nefes alıyodum cnm..şimdi ise astım krizi geçirenler gibi nefes alıyorum ağzımdan..mafoldumben

12. 6 Mart 2010
  13. Selayhus

Selayhus Dışı buz içi balım Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    153
    cok üzüldüm canim insallah sislerin inince durumun düzelir ve eskisi gibi nefes alirsin

14. 6 Mart 2010
  15. miss_angela

miss_angela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    aynen canım ya hızlı yürüdüğümde çok fena oluyorum nefes nefesee çok kötü gerçekten benım tamponlar çıktıındada çok kötüydü halada kötü açıldı denemez bi kaç gün sonra gidicem tedavi için bakalım sonuçları yazarım tatlım bende bişlmiyorum neyle karşılaşacağımı...
    umarım düzelir herşey istediğin gibi olur

16. 6 Mart 2010
  17. lebeaute

lebeaute Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sılıkon plak dedıgın burun ıcıne konan tampon mu? cok fazla degıl mı 1 ay kalması

18. 6 Mart 2010
  19. supergirll

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saolun kızlar ilginize..öyle kötüyüm ki ayağa kalkıp su içmeye bile gittiğimde nefes nefese kalmak,ağzım sürekli açık,dudaklarım yara içinde ,derin sesli nefes almalar yetmiyooo senağlama aldığım havanın yetmesi için sürekli hareketsiz kalmaya çalışmak..senağlama