boğuluyorum!

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve ozo_ank tarafından 2 Şubat 2010 başlatılmıştır.

2 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ozo_ank
  1. ozo_ank

ozo_ank Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    nefes almak çok zor onsuz bir hayat 5 buçuk senelik ilişkiydi..bitti dedi ve bitirdik! boğuluyorum, içim parçalanıyor, yüreğim acıyor..dayanması çok zor nasıl yapacağımı nerelere gideceğimi bilemiyorum..Nişanlanacaktık, hayallerimiz, planlarımız, umutlarımız vardı. Bitti..Gözümü çevirdiğim her şey bana onu hatırlatıyor!!!yardım edin lütfen..

2. 2 Şubat 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.451
    Ödül Puanları:
    363
    Geçer,geçer..
    İnsan neler neler yaşıyor yine de katlanıyor..:teselli:

4. 2 Şubat 2010
  5. apua34

apua34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    5.5 yıllık bı ılıŞkı kolay degıl ...
    Ama sebep nedırkıı bu ılıŞkıyı bıtıcek...

6. 2 Şubat 2010
  7. yenibirsayfa2010

yenibirsayfa2010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Gitmek istemiş kendisi bitirmiş.Zamana bırak kendine daha çok değer ver.O senin kadar yaralı mı şu an onu düşün önce.Gittiğiniz yerlere gitme bir süre inzivaya çekilmek işine yarar mı bilmiyorum ama bu da bir süreç zamanla geçecektir inan.

8. 2 Şubat 2010
  9. ozo_ank

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    uzun süreli bir ilişkiydi gerçekten çok sevdi beni..benim onu sevdiğimden daha çok..1.5 senedir ayrı şehirlerdeydik görevi gereği..görüşememe araya mesafenin girmesi, benim öğrenci olmamdan dolayı evlenemememiz, hepsi artık ilişkimizi yıpratıyordu. çok tartışıyorduk en sonunda dayanamadık. Önce ben dedim bitsin diye sonra da düzeltelim diye konuştuk. Olmuyor dedik bitti dedi ve çekti gitti..
    şimdi ne durumda bilmem ama benim kadar acı çektiğinden ya da çekeceğinden eminim. Ama istemiyorum bitmesini daha görecek günlerimiz vardı bizim!!!

10. 2 Şubat 2010
  11. ozo_ank

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    orası onun vicdanına kalmış arkadaşım..Eğer bulursa çeker giderim aldatmanın bir keresi olmaz.Bir kere yapan bir daha yapar, aile içinde yaşananlardan bu konuda tecrübeliyim. Okudum yazını, gerçekten de üzüldüm. Aldatılmanın acısı çok daha büyüktür, bıraktığı yara çok daha derin..Çünkü yaşanan her şeyin kutsallığını siler atar..

12. 2 Şubat 2010
  13. ozo_ank

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    5buçuk sene aynı hayali paylaştık, aynı duyguları paylaştık..evet çok da yanyana değildik ama sevgimiz yoluyla, telefonla bir şekilde paylaştık hayatı..Sevmiyorum fazla sanıyordum ama meğer seviyormuşum hem de çok..eve kapattım kendimi burada paylaşıyorum duygularımı..Evdekilere belli etmiyorum gizli gizli ağlıyorum köşelerde.Bitsin gitsin mutlaka unutursun diyorum bazen kendime ama onsuz bir hayatı nasıl döğüsleyeceğimi bilmiyorum..Beraber büyüdük, beraber bir geleceğimiz olacaktı. Son nefesimize kadar paylaşacaktık bize hayatın getireceği her şeyi. Mutluluğu, gözyaşını. Hepsini beraber göğüslemeye o kadar alışmışım ki..Onsuz nasıl yaparım bilmiyorum inanın hayat koşturması o kadar anlamsız ki..Mezun olsam ne olacak?evlenebilelim diye okulu erken bitirmeye çalışıyordum uzatsam ne olacak?hiçç...
    Üstelik onun da en az benim kadar acı çektiğini bilirken..Onun da beni sevdiğini bilirken..Uzanmak istiyorum yaralarını sarmak istiyorum..Yaramı sarsın istiyorum.
    olmadı maalesef yapamadık, başaramadık...üzgünüm..

14. 2 Şubat 2010
  15. burcu_01

burcu_01 Yeniden Başlamalı =) Üye

Beğenildi:
    163
    Ödül Puanları:
    163
    insan önce kabullenemiyor.. kabus gibi geliyor herşey uyanmak istiyorsun ama bir farkediyorsun ki herşey gerçek..bence bir an önce bu gerçekle yüzleş.. içindeki acıyla savaşma onunla mücadele etmekten vazgeç ve onu kabullen.. doya doya yaşa acını.. ağla.. gözlerin patlayana kadar ağla.. bağir çağir.. üstüne üstüne git.. kaçma.. böyle daha kolay atlatılıyor..

16. 2 Şubat 2010
  17. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    zor bı donem..
    ve okadar sene nasılda bıtırmek yokmus saymak kolaymı degıl..
    zaman herseyın ılacı zamanla yaranız kabuk tutcak kendınızle basbasa kalmamanızdan tarafım devamlı kendınıze mesgulıyet bulun..

18. 2 Şubat 2010
  19. Tripliii

Tripliii Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kafanı başka şeylere ver tatlım, aklına getirmemeye çalış başka şeylerle meşgul ol. Zaman herşeyin ilacı kimler neleri unutmuo allah daha byk acılar vermesin.