bohca fıkırlerıne ihtiyacım var

Konusu 'Nişan (Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi)' forumundadır ve mxixz mxixz tarafından 8 Eylül 2008 başlatılmıştır.

8 Eylül 2008
    Konu Sahibi : mxixz mxixz
  1. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ya bız bu aralar bohca goturecez ama ben sole degısık bır sekılde sunmak ıstıyorum bole farklı olsun ama maddı acıdan bu aralar sıkıntılıyız sole degısık bır sunum nasıl yapabılırım yanı ole dısardan parayla deılde kendım yapmak ıstıyorum nasıl yapsam kı

erdeme aldıklarım:

parfuım
    koltuk altı deo
    sprey
    tras kopugu
    tras bıcagı
    dus jelı
    sampuan
    tras balsamı
    nemlendırıcı
    lıf
    havlu
    gomlek
    ıc camasır
    corap
    pıjama gunluk
    saten pıjama
    cuzdan
    kemer

aılesınede yaptık ama erdemınkını nasıl ozel bır sunum yapabılırz annem bır bohca aldı ama farklı olsun dıyorum akıl verın kızlar:uhm:

2. 8 Eylül 2008
  3. zeynep006

zeynep006 hoşgeldin yusufum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım biz bohçayı kurdalelerle süslemiştik
    sen ayrıca tüllerle süsleyebilirsin ve kalın renkli kurdaleler yapabilirsin

yapma çiçek takabilirsin üstüne aklıma bu kadar geldi

hayırlı olsun bu arada

4. 8 Eylül 2008
  5. alevesen

alevesen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben güzel şık bir saten bohça üstüne kurdele bağlamıştım ve içine ufak nazar boncukları serpiştirmiştim.Hoş oluyor istersen içini öyle süsleyebilirsin.Benim kayınvalidemin çok hoşuna gitmişti.

6. 8 Eylül 2008
  7. tobi

tobi gel 2011 geeel gel :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben çok şık bir sandık aldıp bu ahşap boyamalar varya ordan alıp orda hocalar var...nişan fotomuzdan seçip sandığın üzerine yapıştırıp fotodaki renklerle uygun boyama yaptırmıştım..çokda gzl oldu hem ilerde sizin içinde hatıra...sandığın içine eşyaları yine saten süslü bohçayla koydum tabiki

mutluluklar dilerim

8. 8 Eylül 2008
  9. sesssizcee

sesssizcee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım kıyafetleri saten bir bohçada kurdeleyle süsledik parfümeri ürünlerinide kına sepetlerinden almıştım süslü püslü onun içine yerleştirdim. İstersen bi düşün

10. 8 Eylül 2008
  11. certur

certur bi kocam bi BeşiktAŞK Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    biz, pijama kutusunu açtık her birini iki tane paketin tabanına koyduk, beyaz kap kağıdı ile güzelce kapladık; (siz yayvan sepetle sapını çıkarıp da yapabilirsiniz, tülle kaplayıp falan) sonra eşyaları dizdik, bohçalar pullu boncuklu falandı birine onu kuyduk, bizde adettir damat bohçasına çörekotu serpilir (az tabi) ve adını şu an hatırlayamadığım beyaz bir bitki konur (lavanta gibi güzel kokar) birkaç nazar boncuğu koyduk küçüklerden sonra jelatin ile yüksekçe kapladık, düğüne kadar açmamıştı kayınvalidem, eve geldi yerleştiğinde hem mis gibi kokuyordu, hem göstermek isterlerse şeffaf kaplı old. için içi görünüyordu, çamaşırlar süslü bir bohçadaydı..
    herkes hayran olmuştu..
    resim istersen ne yazık ki yok,
    ama basit birşeyler istersen kaliteli bir bohçaya sar bohçanın tam kavuştuğu noktaya organza güller koy, altlarından çok uzun olmayan kırdeleler sarksın aynı kalınlıkta ama değişik meteryallerden kurdeleler (saten-mat gibi) ister güllerin ister bohçanın renginde yap; çok şık olur ya da ince beyaz kurdele ile yap nazar boncuğu tak ve aralıklı olarak düğümle (boncuk düşmesin, güllerin altından o sarksın..

12. 8 Eylül 2008
  13. bergolya

bergolya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşlar keşke fotoğraf koyabilseniz ben pek anlayamadım bunları kulağa hoş geliyor ama pek anlaşılmıyor lütfen :):)

14. 8 Eylül 2008
  15. pembepatron

pembepatron Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    148
    terlik???????????? yok muuuu

16. 8 Eylül 2008
  17. angel_light_angel

angel_light_angel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    canım biz de kalp şeklinde siyah deri kaplı kocaman bir kutu aldık. kutunun içi satendi ve üst tarafında kalbin sağında parlayan bir beyaz taş vardı. onu içine koyduk nişanlıma aldığımız tüm eşyaları. ben de ileride bu kalp kutuyu resimliik olarak kullanıcam. nişan ve düğün albümlerimizi ve çekilen resimleri koyucam içine. hoş bir hatıra işte.

18. 9 Eylül 2008
  19. schatzi

schatzi Ol iz vel ! Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Gümüş rengi makyaj çantaları var ya kilitli sert bişey oluyo onlardan iki tane aldık.Ben eşimin bohçasında traş takımlarını onun içine koydum o da benim makyaj malzemelerimi ona koyarak getirmişti.diğer şeylerini de bohçalayıp sonra bohçaları kırmızı jelatin kağıdına sarıp kurdelayla bağladık.Bir de Migros'ta çanta gibi ayakkabı boya setleri var.ayakkabı boyası cilası fırçası falan küçük çok hoş.Şimdi portmantomun üstüne koydum.Süs gibi de duruyor.Bulabilirsen bi bakın