Bölemi olmalıydı

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Banu7677Banu tarafından 26 Mart 2010 başlatılmıştır.

26 Mart 2010
    Konu Sahibi : Banu7677Banu
  1. Banu7677Banu

Banu7677Banu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    278
    Ödül Puanları:
    153
    Gene başlangıçlar aynı birbirini seven inanan ve çok zorluklar aşılıp amaçlarına ulaşmıştır sevenler..sevenler ölümüne sevmişler birbirine sözler verilmiştir.iyi günde kötü günde...

Leylada böle başlamıştı aşkına çok sevmişti mecnunu,mecnunda onu tabi...5 sene ihanetsiz sevgi ve saygı dolu bir ilişki yaşamışlardı.Hatta mecnun onun için vurulup ayağından hafif aksak kalmıştı .niçin sevdiğini leylasını kötülerden korumak için..daha neler neler...Gün gelir evlenirler 3 sene gecer ve çocukları olur herşey buraya kadar güzel...
    ne olmuştur peki kötülüğe giden şey..İHANET..oysa bizler gibi kadın anne kardeş arkadaş olan kendi cinsimizin zebaniliğiylen hayat zindan olmuştur leylaya..ağlamıştır bağırmışır vurmuştur eşine..kendini atmıştır yerden yere..şu sözler çıkmıştır ağzından
    --bitti bitti o büyük aşk bitti..aşkımızın adı sadakattı..nasıl yaptın bunu..nasıl yok ettin bizi..bak gözyaşlarıma akıyor akıyor ne akıyor sen akıyorsun sen gidiyorsun.....
    mecnun sarılmıştı...inan bende istemedim anlayamadım yoldan çıktım..kendimden nefret ediyorum..affet beni affet...

Ama bitmişti..Leyla çocugu için geçmişteki hatıralar için ve yeniden bir hayat için dünyadan korktuğu için...çıkmadı evinden..ama içinde o yara hep kaldı..eşine soğuk davrandı..sarılmadı eskisi gibi...gözleri eskisi gibi bakmadı...

bu sefer mecnun artık bitti dedi zaten aşk ve gene başka zebanilere yelken açtı..nie çünkü eşi artık bir ruhtu..leyla gene mecnunun yaptığı şeye şahitlik etti..bu sefer kızını aldı tamamen evden gitti..ama bu sefer kızı baba baba die hasta oldu..mecnun gene kapılarda..gene laflar sözler..eşine suç atmalar..
    leyla baktı avuclarına aşkı gitmişti bir daha gelmemek üzere..şimdide bebeği gidiyordu..ona sen kötü bir annesin babamsız yapamam ben..ayırma bizi..sende gitme anne demişti...leyla gene acı dolu yüreğini aldı yanında ve geri döndü...

Aradan biraz zaman geçti...Leyla değişti...gözlerine ışık yuzune renk geldi .eşi mecnuna sıkı sıkı sarıldı eskisinden daha çok..mecnunda sevindi..durumundan çok hoşnuttu..evet evet beni affetti dedi..Artık o evden gülücük sesleri geliyor...ve çok mutlulular...evlerinin dış rengi bile değişti...

PEKİ SORUYORUM KIZLAR SİZE BİZİM LEYLAYA NE OLDU?

2. 26 Mart 2010
  3. sereia

sereia Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    başkasına aşık olmuştur

4. 26 Mart 2010
  5. granada

granada evli,mutlu.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aklını kaçırdıbilmiyorumkismile

6. 27 Mart 2010
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.164
    Ödül Puanları:
    488

annelik duygularını ön plana koyup mutluluk maskelerini takıyordur...

8. 27 Mart 2010
  9. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    kocasini hadim etmistir.

10. 27 Mart 2010
  11. burcu_brc

burcu_brc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ıkinci bebeğine mi hamile kalmıştır yoksa ohaoldumsmile

12. 27 Mart 2010
  13. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    aşkım bittiği dediği adama döndüyse, leylanın başka hesapları var sankimCADIARZU

14. 27 Mart 2010
  15. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Aynen!!!!kaydirigubbakcemile5

Hangi kadın eşinin ihanetine rağmen gülücük sesleri çıkarır ki?bilmiyorumkismile
    Zavallım Leyla yaşadığı acıları kaldıramadı,psikolojisi bozuldu,bozuldu,bozuldu..
    Üstüne üstlük Mecnun aldattığı halde bir de Leyla'ya suç atınca sonunda kadınceğiz kafayı yedi..laelaelaelaelae

16. 29 Mart 2010
  17. sonsenabd

sonsenabd Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Leyla aklini yitirdi.

18. 29 Mart 2010
  19. AYLINNN7677

AYLINNN7677 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayır kızlar leyla eşini aldattı..aynı şeyi kendisi yaptığından dolayı adamı affetti..kısasa kısas yani..

(iyi bişey değil ama böle olmuş)